НАЈАВА ДРУГОГ КОЛА: Шампиону вруће у Новом Пазару, Милановчани иду по плен у Пожаревац

Распоред првенства, из кола у коло, најављује квалитетан футсал и, зашто да не, драму. Шта мислите: да ли ће силном Економцу, нашпанованом за борбе идуће недеље у УЕФА Футсал купу, сутра увече да буде лако у препуној дворани у Новом Пазару, у репризи прошлосезонског финала Купа Србије?

Може ли ФОН, уздрман поразом на дербију премијере у Новој Пазови, да стигне до првих бодова на домаћем терену против Пирота, осокољеног почетним тријумфом над Тврђавом Интернационал? Хоће ли Јастребац у свом Блацу против другог фаворита за титулу да се искупи за неуспех у Ваљеву и је ли Нова Пазова, баш као и прошле године Еуро мотус из којег је „покупила” гро играча, кадра да тријумфује у низу?

Не сумњамо да ће Смедерево све да учини да бар у другој утакмици пред својим навијачима освоји цео плен, односно, да Само право покаже да није случајно у друштву најбољих. Калча је после ремија у Јеринином граду фаворит против Новосађана, решених, пак, да у другом узастопном гостовању на југу Србије кљуцну бод(ове).

Деус у својој Сремској Митровици жели да против дебитанта РБ-а избрише флеке најтежег пораза у историји: у првом колу на гостовању Економцу у Крагујевцу (1:16)

Узбуђења су загарантована и у Другој лиги, дерби кола биће одигран у Пожаревцу: Металац Колорадо жели експресан повратак у елиту, домаћин поседује квалитет да му на том путу удари „стоп”.

Без обзира што САС можда и није јак као раније, представља и даље магнет и биће интересантно да ли ће публика у Сопоту у суботу увече да догура до хиљадарке (против Форума 900).

Љубитељи чаробне игре на петопарцу неће се покајати и уколико се одлуче да посматрају дуеле у Вршцу, Нишу, Београду и Ивањици… Јединствена лига је, бар што се тиче „нагомилавања” квалитета, пун погодак!


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 2. КОЛО

Петак, 6. октобар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Економац (19.00)

(Дворана: „Пендик”, судије: Александар Јакшић и Славенко Матовић, делегат: Мирољуб Васовић)

Субота, 7. октобар

БЕОГРАД: ФОН – Пирот (20.30)

(Дворана: „Шумице”, судије: Ђорђе Петровић и Бојан Спасић, делегат: Ненад Митић)

Недеља, 8. октобар

БЛАЦЕ: Јастребац – Нова Пазова (18.00)

(Дворана: „Чика Дача Јовановић”, судије: Драган Радисавчевић и Братислав Јовић, делегат: Ненад Мутавџић)

Понедељак, 9. октобар

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – Само право (18.00)

(Дворана: „Смедерево”, судије: Петар Радојчић и Предраг Лазаревић, делегат: Дејан Продановић)

НИШ: Калча – Тврђава Интернационал (18.00)

(Дворана: „Чаир”, судије: Горан Радуловић и Александар Минић, делегат: Владан Миладиновић)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Деус футсал – РБ (19.30)

(Дворана: „Пинки”, судије: Драгутин Божовић и Милош Јоцовић, делегат: Ђорђе Билић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 2. КОЛО

Субота, 7. октобар

ВРШАЦ: Форум – Врање (19.00)

(Дворана: „Миленијум”, судије: Небојша Панић и Владимир Блажон, делегат: Михаило Надаждин)

СОПОТ: Сопот – САС (20.15)

(Дворана: ОШ „Јовица Миловановић”, судије: Марко Мартиновић и Далибор Станковић, делегат: Горан Старчевић)

НИШ: Винтер спорт – Српска (21.00)

(Дворана: ОШ „Мика Антић”, судије: Бојан Милић и Марко Савић, делегат: Зоран Бенић)

Недеља, 8. октобар

БЕОГРАД: СК Економист – Пут инжињеринг (18.00)

(Дворана: у Раковици, судије: Бранислав Пантовић и Благоје Мијаиловић, делегат: Божидар Нинчић)

ИВАЊИЦА: Ивањица – Викинг (19.00)

(Дворана: ОШ „Кирило Савић”, судије: Бојан Буројевић и Иван Бојовић, делегат: Рајко Никитовић)

Понедељак, 9. октобар

ПОЖАРЕВАЦ: Пожаревац – Металац Колорадо (19.30)

(Дворана: УСЦ „Пожаревац”, судије: Никола Алексић и Никола Рабреновић, делегат: Саша Миленковић)