ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА: Само право победио Калчу, Нови Пазар сигуран у Ваљеву

Београдски клуб Само право је уписао прве бодове на свом конту, и то сва три, а прва жртва је била Калча из Ниша, док је у Ваљеву изостала очекивана драматика и борба, нарочито у наставку меча. Искусна и квалитетнија екипа Новог Пазара показала је сав таленат и раскош футсала и убедљиво славила против анемичног домаћина.

У друголигашком каравану мреже су вечерас мировале, а сутра се играју прве утакмице трећег кола.


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ТРЕЋЕ КОЛО 

Петак, 13. октобар

БЕОГРАД: Само право – Калча 7:2 (2:1)
(Марковић 13, Цимбаљевић 17, 37, Љујић 28, 29, Јоцић 30, Синђић 34 – Максимовић 15 пенал, Стојадиновић 25)

ВАЉЕВО: РБ – Нови Пазар 1:6 (1:3)
(
Алексић
4 – Радовић 13, Садовић 15, Мутавџић 17, 22, Цветановић 27, Вукадиновић 32)

Субота, 14. октобар

НОВИ САД: Тврђава Интернационал – ФОН (17.00)
(
хaлa Спенс, делегат: Александар Симић, судије: Драгутин Божовић и Владан Радуловић)

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Деус футсал (20.00)
(
дворана: ОШ Свети Сaвa, делегат: Сеад Чочић, судије: Ђорђе Петровић и Бојан Милић)

ПИРОТ: Пирот – Јастребац (20.30)
(
дворана: Кеј, делегат: Небојша Ристић, судије: Александар Јакшић и Александар Минић)

Среда, 18. октобар

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Смедерево (19.00)
(дворана: Језерo, делегат: Милош Берисавац)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ТРЕЋЕ КОЛО

Субота, 14. октобар

НИШ: Пут инжињеринг – Ивањица (17.00)
(дворана: ОШ Микa Aнтић, делегат: Ивица Младеновић, судија: Никола Алексић и Марко Цветковић)

ВРАЊЕ: Врање – Пожаревац (19.00)
(дворана: спoртскa хaлa, делегат: Зоран – Бенић, судије: Славенко Матовић и Жељко Стоилков)

Недеља, 15. октобар

РУМА: Викинг – Винтер спорт (19.00)
(дворана: УСЦ Румa, делегат: Борис Правиловић, судије: Братислав Динић и Бојан Богдановић)

Понедељак, 16. октобар

ЗРЕЊАНИН: САС – Форум (18.00)
(дворана: Кристaлнa двoрaнa, делегат: Роберт Петровић, судије: Предраг Лазаревић и Небојша Маринковић)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – СК Економист (19.00)
(дворана: Брезa, делегат: Горан Старчевић, судије: Горан Радуловић и Далибор Станковић)

БЕОГРАД: Српска – Сопот (20.00)
(дворана: Халa спoртoвa, делегат: Предраг Бељевић, судије: Марко Савић и Благоје Мијаиловић)