ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА: Узбудљива утакмица у Зрењанину, реми САС-а и Сопота

У последњој утакмици 13. кола Друге футсал лиге, у Зрењанину, САС и Сопот су освојили по бод – 4:4 (1:1).

Два ривала која имају прволигашке амбиције првобитно је требало да се састану у петак, али је утакмица одложена због болести више играча гостујуће екипе. Вечерас су показали да је вредело чекати, пошто су одиграли више него занимљиву утакмицу.

У првом полувремену је виђен по један погодак на обе стране, Величковића за госте у 5. и Кулића у 19. минуту за домаћина, да би до средине другог полувремена екипа Сопота имала два поготка више, преко Ђурића у 23. и Виријевића у 26. минуту. Контролисали су гости утакмицу, имали још прилика да затресу мрежу Зрењанинаца, али су у завршници морали да спашавају бод пошто су преокрет САС-у донели Кулић, својим другим голом, у 32, Блажић у 35. и Живанов у 38. минуту.

То је био знак за Сопот да крене на све или ништа са голманом-играчем и таква игра је донела изједначење овој екипи. Погодио је поново Величковић, на нешто више од пола минута до краја. И не само то, већ су играчи овог клуба у самој завршници имали прилику да, ипак, стигну до целог плена.

У раније одиграним утакмицама, у петак је бодове уписала Ивањица, у суботу Врање и Економист, а у недељу Српска и Металац Колорадо.