ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА: Само право ка опстанку

Победа екипе Само право у првој утакмици 18. кола Прве футсал лиге против Пирота, директног ривала у борби за опстанак – 7:4 (4:2), што је резултат близу оног од јесенас, када су Београђани изненадили истог ривала на гостовању.

Овог пута, пред педесетак гледалаца у дворани на Бањици, Пирот се супроставио домаћину са седам фудбалера у протоколу и од почетка заиграо са голманом-играчем. И нису гости били без шанси, напротив, промашили су више изгледних прилика, док је екипа Само право вешто користила своје и стигла до бодова који би могли да се испоставе и пресудним на крају сезоне.

Стрелци за домаћина су били Станић у 7, Грбовић у 9, Мандић у 11. и 32, Јанчевски у 20, Денић у 21. и Милосављевић у 31. минуту, док су голове за Пирот дали Бојан Костић у 15. и 33, Стоиљковић у 17. и Пешић у 23. минуту.

(Фото: Б. Правиловић)

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 18. КОЛО

Четвртак, 29. март
БЕОГРАД: Само право – Пирот 7:4 (4:2)
(Станић 7, Грбовић 9, Мандић 11, 32, Јанчевски 20, Денић 21, Милосављевић 31 – Б. Костић 15, 33, Стоиљковић 17, Пешић 23)

Петак, 30. март
КРАГУЈЕВАЦ (Језеро): Економац – Нова Пазова (19.00)
(Делегат: Ђорђе Зуцовић. Судије: Владан Радуловић, Славенко Матовић и Драган Радисавчевић)

Субота, 31. март
НОВИ ПАЗАР (Пендик): Нови Пазар – ФОН (19.00)
(Делегат: Александар Симић. Судије: Драгутин Божовић, Бојан Спасић и Марко Мартиновић)
НИШ (ОШ Мика Антић): Калча – РБ (21.00)
(Делегат: Братислав Денић. Судија: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Братислав Јовић)

Недеља, 1. април
СРЕМСКА МИТРОВИЦА (Пинки): Деус футсал – Јастребац (20.30)
(Делегат: Михаило Надаждин. Судије: Никола Алексић, Никола Рабреновић и Славенко Матовић)

Понедељак, 2. април
СМЕДЕРЕВО (Спортска хала Смедерево): Смедерево – Интернатионал (19.30)
(Делегат: Томислав Јаковљевић. Судије: Ђорђе Петровић, Александар Јакшић и Небојша Маринковић)