БУДЕ СЕ ИСТОК И ЗАПАД: Милановчани чекају Партенон, Бујановчани у Нишу

Свака част прволигашима и друголигашима (на програму шесто коло), али добар футсал игра се и у оквиру Треће лиге: у Војводини, Београду, од овог викенда и на Западу и Истоку.

Футсал Србија ће убудуће практиковати да вам представља комплетан распоред: парове, термине, службена лица…


ТРЕЋА ЛИГА ВОЈВОДИНА – ЧЕТВРТО КОЛО

Група Запад

Петак, 19. октобар

ОЏАЦИ: Пчиња – Нови Сад (20.30)

(Дворана: „Оџаци”, судије: Драгутин Божовић, Милош Јоцовић и Дејан Нађ, делегат: Драган Растовац)

ВРБАС: Летећи Холанђанин – Мићко тренд (21.00)

(Дворана: ЦФК „Драго Јововић”, судије: Петар Радојчић, Стефан Радић и Предраг Вујић, делегат: Бранислав Миловановић)

Субота, 20. октобар

НОВИ САД: Танго – Летећи Бајмочани (20.00)

(Дворана: „Спенс” (мала сала), судије: Милош Јоцовић, Зоран Петровић и Здравко Вујанов, делегат: Петар Којић)

Недеља, 21. октобар

КУЛА: Хајдук – АПА футсал (19.00)

(Дворана: ОШ „Петефи бригада”, судије: Негован Лазаров, Стефан Радић и Дејан Нађ, делегат: Милован Чичић)

Група Исток

Недеља, 21. октобар

КИКИНДА: Кикинда – Динамо (20.00)

(Дворана: „Језеро”, судије: Благоје Мијаиловић, Марјан Сарка и Никола Раковић, делегат: Саша Тешић)

КАЧАРЕВО: Краљевићево – Тиса (20.00)

(Дворана: „Качарево”, судије: Бојан Граовац, Драган Милановић, (трећи – накнадно), делегат: Бране Кнежевић)

Понедељак, 22. октобар

РУМА: Викинг – Индианс 2013 (19.30)

(Дворана: „Рума”, судије: Стеван Грбатинић, Владимир Блажон и Бранислав Љубинковић, делегат: Сеад Чочић)

Слободан је Форум.


ТРЕЋА ЛИГА БЕОГРАД – ДРУГО КОЛО

Недеља, 21. октобар

КОВИЛОВО: Бјанконери – Футсал Коњарник (20.15)

(Дворана: СЦ „Ковилово”, судије: Ђорђе Нинић и Предраг Ђорђевић, делегат: Владимир Бабић)

Уторак, 23. октобар

БЕОГРАД: Футсал Требиње – Палеж (17.45)

(Дворана: СЦ „Враз”, судије: Предраг Лазаревић и Иван Биорац, делегат: Срђан Ћирић)

Утакмица Офтал Ц – Интелектуалац је одложена, док је Грочански футсал клуб слободан.


ТРЕЋА ЛИГА ЗАПАД – ПРВО КОЛО

Субота, 20. октобар

РАШКА: Златар 33 – Рашка (19.30)

(судије: Александар Јакшић и Ђорђе Петровић, делегат: Драшко Ђорђевић)

Недеља, 21. октобар

ПРИЈЕПОЉЕ: Жупски рубин – Борац (17.30)

(судије: Енес Касумовић и Слободан Цирушић, делегат: Бранко Табашевић)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Партенон (19.00)

(судије: Марко Марковић и Горан Подрашчић, делегат: Предраг Тороман)

Понедељак, 22. октобар

ТОПОЛА: Опленац – Косјерић (19.30)

(судије: Немања Радић и Братислав Динић, делегат: Дарко Брадоњић)

ВРЊАЧКА БАЊА: Олимп – Крагујевац 2011 (20.00)

(судије: Јован Пајовић и Марко Марковић, делегат: Никола Магдаленић)


ТРЕЋА ЛИГА ИСТОК – ПРВО КОЛО

Петак, 19. октобар

КУРШУМЛИЈА: Беле цркве – Лесковац (19.00)

(судије: Оливер Николић и Горан Радуловић, делегат: Дејан Денков)

Субота: 20. октобар

НИШ: Академац – Тимок 2013 (17.30)

(судије: Александар Минић и Младен Веселиновић, делегат: Михајло Урбанчић)

НИШ: Раднички 2010 – БСК (19.30)

(судије: Бојан Милић и Славиша Јаковљевић, делегат: Ненад Блажић)

Понедељак, 22. октобар

АЛЕКСИНАЦ: Алексинац 2015 – Бор (21.00)

(судије: Братислав Јовић и Никола Антић, делегат: Марјан Грубач)

Утакмица Минерс – Пут инжињеринг је одложена.