ТРЕЋЕЛИГАШКИ ВИКЕНД: Пчиња у Апатину, Коњарник чека Требиње, Милановчани у Пријепољу, Раднички у Бору

Представљамо вам комплетан распоред све четири групе Треће лиге: Војводина, Београд, Запад и Исток.


ТРЕЋА ЛИГА ВОЈВОДИНА – ПЕТО КОЛО

Група Запад

Субота, 27. октобар

АПАТИН: АПА футсал – Пчиња (19.00)

(Дворана: ОШ „Жарко Зрењанин”, судије: Милош Јоцовић, Петар Радојчић и Предраг Вујић, делегат: Зоран Попадић)

Недеља, 28. октобар

ПЕТРОВАРАДИН: Мићко тренд – Танго (20.00)

(Дворана: „Петроварадин”, судије: Драгутин Божовић, Ђока Симендић и Миодраг Трбовић, делегат: Данијел Жупић)

НОВИ САД: Нови Сад – Летећи Холанђанин (20.00)

(Дворана: „Спенс” (мала сала), судије: Владимир Тошић, Негован Лазаров и Александар Торњански, делегат: Јово Галић)

Понедељак, 29. октобар

БАЈМОК: Летећи Бајмочани – Хајдук (18.00)

(Дворана: „Бајмок”, судије: Негован Лазаров, Стефан Радић и Дејан Нађ, делегат: Сеад Чочић)

Група Исток

Петак, 26. октобар

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Викинг (18.00)

(Дворана: „Јединство”, судије: Зоран Петровић, Здравко Вујанов и Стефан Радић, делегат: Предраг Бељевић)

Субота, 27. октобар

ВРШАЦ: Форум – Кикинда (20.00)

(Дворана: „Миленијум”, судије: Владимир Блажон, Бојан Граовац и Бранислав Љубинковић, делегат: Бране Кнежевић)

Недеља, 28. октобар

ПАНЧЕВО: Динамо – Краљевићево (18.00)

(Дворана: „Панчево”, судије: Марјан Сарка, Благоје Мијаиловић и Драган Милановић, делегат: Гојко Јанићијевић)

Слободан је: Индианс 2013.


ТРЕЋА ЛИГА БЕОГРАД – ТРЕЋЕ КОЛО

Субота, 27. октобар

БЕОГРАД: Грочански футсал клуб – Офтал Ц (17.00)

(Дворана: „Слодес”, судије: Небојша Панић и Иван Биорац, делегат: Славиша Премовић)

Недеља, 28. октобар

БЕОГРАД: Футсал Коњарник – Футсал Требиње (14.30)

(Дворана: „Шумице”, судије: Далибор Станковић и Милош Живановић, делегат: Раде Милетић)

БЕОГРАД: Интелектуалац – Бјанконери футсал (20.30)

(Дворана: „Раковица”, судије: Бранко Галић и Марко Мајсторовић, делегат: Мирослав Цимеша)

Слободан је: Палеж.


ТРЕЋА ЛИГА ЗАПАД – ДРУГО КОЛО

Субота, 27. октобар

ПРИЈЕПОЉЕ: Жупски рубин – Металац Колорадо (18.00)

(судије: Енес Касумовић и Слободан Цирушић, делегат: Славко Пузовић)

РАШКА: Рашка – Опленац (19.30)

(судије: Немања Радић и Страхиња Радовић, делегат: Драшко Ђорђевић)

Недеља, 28. октобар

ЧАЧАК: Борац – Косјерић (18.00)

(судије: Александар Јакшић и Јован Пајовић, делегат: Дарко Брадоњић)

СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА: Партенон – Олимп (18.30)

(судије: Бојан Савић и Братислав Динић, делегат: Горан Ћурчић)

Среда, 31. октобар

КРАГУЈЕВАЦ: Крагујевац 2011 – Златар 033 (18.15)

(судије: Дејан Грујић и Марко Мајсторовић, делегат: Миливоје Николић)


ТРЕЋА ЛИГА ИСТОК – ДРУГО КОЛО

Петак, 26. октобар

КУРШУМЛИЈА: Беле цркве – Минерс (17.00)

(судије: Милош Радић и Никола Антић, делегат: Зоран Крстојевић)

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Тимок 2013 (19.00)

(судије: Братислав Јовић и Александар Минић, делегат: Марјан Грубач)

БОР: Бор – Раднички 2013 (19.30)

(судије: Бошко Тарбук и Немања Марковић, делегат: Горан Динчић)

Недеља, 28. октобар:

НИШ: Пут инжињеринг – Алексинац 2015 (15.30)

(Дворана: „Чаир”, судије: Бојан Милић и Славиша Јаковљевић, делегат: Слободан Милошевић)

БУЈАНОВАЦ: БСК – Академац (18.30)

(судије: Дејан Стајић и Даниел Љубисављевић, делегат: Горан Нацковић)