ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА: Новопазарци у победничкој серији

Тријумфом у Ваљеву, пред око 200 гледалаца, Нови Пазар је наставио победничку серију, сада дугу већ пет кола. У дуелу са екипом РБ, јединој утакмици седмог кола шампионата Србије одиграној у среду, резултат је био 5:1 (2:0).

Голове за госте су дали Елдин Реџовић у 11.и 39, Нинослав Алексић у 6, Дејан Јовановић у 26. и Елведин Садовић у 31. минуту, док је једини погодак за РБ дао Милун Божић у 37. минуту. Уз то, домаћин није реализовао пенал са десет метара у 40. минуту.

Претходно, у седмом колу, ФОН је уписао три бода, као и Економац, а Врање и Јастребац по један бод.

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – СЕДМО КОЛО

Петак, 26. октобар

ВРАЊЕ: Врање – Јастребац 6:6 (3:2)

(Крстић 6, Величковић 10, Јањић 19, Додић 28, 37, Ристић 34 – Танасковић 1, 21, 23, Мицић 14, 27, Судимац 35)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Нова Пазова 5:2 (2:0)

(Матијевић 2, Перић 3, Витор Уго 25, Талес 30, Рајчевић 31 – Лазић 30, Станојевић 35)

Недеља, 28. октобар

НИШ: Винтер спорт- Смедерево – није одиграно, гости нису дошли

БЕОГРАД: ФОН – Калча 4:2 (1:0)

(Пешић 2, Цветковић 31, Стојадиновић аутогол 34, Калановић 40 – Максимовић 32, Костић 35)

Среда, 31. октобар

ВАЉЕВО: РБ – Нови Пазар 1:5 (0:2)

(Божић 37 – Реџовић 11, 39, Алексић 6, Јовановић 26, Садовић 31)

Четвртак, 1. октобар

ИВАЊИЦА: Ивањица – Српска (20.00)

(Дворана: ОШ „Кирило Савић”, судије: Дејан Стајић, Братислав Јовић и Данијел Ристић, делегат: Саша Стефановић)

(Фото: Радост Новопазараца после утакмице у Ваљеву. Извор: РБ Ваљево)