ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА: Зуфо поново на врху, САС у серији победа, реми у Пироту

Петак је био резервисан за три дуела у лигама под окриљем Фудбалског савеза Србије – и то сва три у другом степену такмичења.

После два узастопна пораза, Зуфо се вратио на победнички колосек и врх табеле убедљивим тријумфом над „фењерашем“ Економистом у Бујановцу – 7:0 (2:0).

У другој утакмици дана, САС је уписао трећи узастопни тријумф, овај пут у Зрењанину против Бечеја – 7:3 (2:1). Стрелци су били Живанов у 1, Аранитовић у 15. и 23, Делић у 25, Рашић у 28. и 34. и Милићев у 36. минуту за домаћина, а Кораћ у 17, Илчешин у 24. и Голуб у 33. минуту за госте.

У Пироту, где је гостовао Економац 2, није било победника – 5:5.

У недељу, у Београду, Бањица дочекује Пожаревац, док се у понедељак у Лазаревцу састају Колубара и Сопот, а у Сремској Митровици Деус футсал и Само право.

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ОСМО КОЛО

Петак, 2. новембар

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – СК Економист 7:0 (2:0)

(Петровић 6, 31, Трајковић 7, 29, 39, Стефановић 25, 36)

ЗРЕЊАНИН: САС – Бечеј 7:3 (2:1)

(Живанов 1, Аранитовић 15, 23, Делић 25, Рашић 28, 34, Милићев 36 – Кораћ 17, Илчешин 24, Голуб 33)

ПИРОТ: Пирот – Економац 2 5:5 (1:2)

(Пешић 16, Костић 22, 26, Крстић 27, 34 – Милосављевић 2, Стојчевски 3, Дигић 37, 38, 39)

Недеља, 4. новембар

БЕОГРАД: Бањица – Пожаревац (20.15)

(Дворана: „Бањица”, судије: Оливер Николић, Жељко Стоилков, делегат: Ненад Мутавџић)

Понедељак, 5. новембар

ЛАЗАРЕВАЦ: Колубара – Сопот (19.00)

(Дворана: „Колубара”, судије: Предраг Лазаревић, Бојан Граовац и Марко Мартиновић, делегат: Сеад Чочић)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Деус футсал – Само право (19.30)

(Дворана: „Пинки”, судије: Милош Јоцовић, Ђорђе Нинић, делегат: Ђорђе Билић)

(Фото: Р. Биберџић)