DRUGA FUTSAL LIGA: Zufo ponovo na vrhu, SAS u seriji pobeda, remi u Pirotu

Petak je bio rezervisan za tri duela u ligama pod okriljem Fudbalskog saveza Srbije – i to sva tri u drugom stepenu takmičenja.

Posle dva uzastopna poraza, Zufo se vratio na pobednički kolosek i vrh tabele ubedljivim trijumfom nad „fenjerašem“ Ekonomistom u Bujanovcu – 7:0 (2:0).

U drugoj utakmici dana, SAS je upisao treći uzastopni trijumf, ovaj put u Zrenjaninu protiv Bečeja – 7:3 (2:1). Strelci su bili Živanov u 1, Aranitović u 15. i 23, Delić u 25, Rašić u 28. i 34. i Milićev u 36. minutu za domaćina, a Korać u 17, Ilčešin u 24. i Golub u 33. minutu za goste.

U Pirotu, gde je gostovao Ekonomac 2, nije bilo pobednika – 5:5.

U nedelju, u Beogradu, Banjica dočekuje Požarevac, dok se u ponedeljak u Lazarevcu sastaju Kolubara i Sopot, a u Sremskoj Mitrovici Deus futsal i Samo pravo.

DRUGA FUTSAL LIGA – OSMO KOLO

Petak, 2. novembar

BUJANOVAC: Zufo – SK Ekonomist 7:0 (2:0)

(Petrović 6, 31, Trajković 7, 29, 39, Stefanović 25, 36)

ZRENJANIN: SAS – Bečej 7:3 (2:1)

(Živanov 1, Aranitović 15, 23, Delić 25, Rašić 28, 34, Milićev 36 – Korać 17, Ilčešin 24, Golub 33)

PIROT: Pirot – Ekonomac 2 5:5 (1:2)

(Pešić 16, Kostić 22, 26, Krstić 27, 34 – Milosavljević 2, Stojčevski 3, Digić 37, 38, 39)

Nedelja, 4. novembar

BEOGRAD: Banjica – Požarevac (20.15)

(Dvorana: „Banjica”, sudije: Oliver Nikolić, Željko Stoilkov, delegat: Nenad Mutavdžić)

Ponedeljak, 5. novembar

LAZAREVAC: Kolubara – Sopot (19.00)

(Dvorana: „Kolubara”, sudije: Predrag Lazarević, Bojan Graovac i Marko Martinović, delegat: Sead Čočić)

SREMSKA MITROVICA: Deus futsal – Samo pravo (19.30)

(Dvorana: „Pinki”, sudije: Miloš Jocović, Đorđe Ninić, delegat: Đorđe Bilić)

(Foto: R. Biberdžić)