МАЛИ ПАРКЕТ: Коњарник у дербију с Палежом, Форум у Качареву, Борац под Рудником, Беле цркве у Алексинцу

Борбе у Трећој лиги, у Београду, Војводини, на Западу и Истоку, тек се захуктавају…

Футсал Србија је ту да сведочи о мајсторијама на малом паркету, у режији футсалера великог срца…


ТРЕЋА ЛИГА БЕОГРАД – ТРЕЋЕ КОЛО

Субота, 27. октобар

БЕОГРАД: Грочански футсал клуб – Офтал Ц 3:0

Недеља, 28. октобар

БЕОГРАД: Футсал Коњарник – Футсал Требиње 5:1

БЕОГРАД: Интелектуалац – Бјанконери футсал 7:4

Слободан је био: Палеж.

ТАБЕЛА: Футсал Коњарник 9, Палеж (-1), Грочански футсал клуб (-1) 6, Интелектуалац (-1) 3, Футсал Требиње (-1), Офтал Ц (-1), Бјанконери футсал 0 бодова.


Футсал Коњарник – Футсал Требиње 5:1 (2:1)

Београд – Дворана: „Шумице”. Гледалаца: 400. Судије: Далибор Станковић (Лазаревац) и Милош Живановић (Младеновац). Стрелци: 1:0 Јанковић у 2, 2:0 А. Милутиновић у 3, 2:1 Вукмировић у 18, 3:1 А. Милутиновић у 23, 4:1 Миловац у 39, 5:1 Петровић у 40. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Футсал Коњарник 8 (5-3), Футсал Требиње 4 (4-0).

ФУТСАЛ КОЊАРНИК: БЛАГОЈЕВИЋ, ФРИЦ, ПЕТРОВИЋ, ТАМБУРИЋ, А. МИЛУТИНОВИЋ, Јанковић, Шљукић, Ђ. Милутиновић, Миловац, Дрндаревић, Никитовић.

ФУТСАЛ ТРЕБИЊЕ: ШКЕРО, ДАНГУБИЋ, ЛАЗИЋ, ВУКМИРОВИЋ, ТУФЕГЏИЋ, Милојевић, Илић.


Интелектуалац – Бјанконери футсал 7:4 (2:2)

Београд – Дворана: „Раковица”. Гледалаца: 50. Судије: Марко Мајсторовић и Мирослав Цимеша (обојица из Београда). Стрелци: 0:1 Ни. Милосављевић у 6, 1:1 Мартиновић у 7, 2:1 Мартиновић у 7, 2:2 Благојевић у 11, 3:2 Мартиновић (10м) у 31, 4:2 Мартиновић (10м) у 35, 5:2 Јеремић (10м) у 37, 6:2 Јевтовић у 37, 6:3 Благојевић (10м) у 38, 7:3 Јевтовић (10м) у 40, 7:4 Благојевић (10м) у 40. минуту. Жути картони: Милићевић, Недовић, Јеремић (Интелектуалац), Благојевић (Бјанконери футсал).

Нагомилавање прекршаја: Интелектуалац 12 (5-7), Бјанконери футсал 10 (1-9).

ИНТЕЛЕКТУАЛАЦ: МИЛИЋЕВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, НЕДОВИЋ, ЈЕРЕМИЋ, СТАНИЋ, Самарџић, Мартиновић, Јевтовић, Манић, Милосављевић.

БЈАНКОНЕРИ ФУТСАЛ: С. ЉУБИЋ, КРСТИЋ, НЕ. МИЛОСАВЉЕВИЋ, ПАПИЋ, НИ. МИЛОСАВЉЕВИЋ, Благојевић, М. Љубић, Радосављевић, Илић.


Грочански футсал клуб – Офтал Ц 3:0 (2:0)

Београд – Дворана: „Слодес”. Гледалаца: 50. Судије: Небојша Панић и Иван Биорац (обојица из Београда). Стрелци: 1:0 Пауновић у 1, 2:0 Марковић у 14, 3:0 Поповић у 35. минуту. Жути картони: Поповић, Секулић (Грочански футсал клуб), Лошић, Милосављевић (Офтал Ц).

Нагомилавање прекршаја: Грочански футсал клуб 8 (4-4), 10 (5-5).

ГРОЧАНСКИ ФУТСАЛ КЛУБ: Н. ПАВЛОВИЋ, ПОПОВИЋ, РАДОСАВЉЕВИЋ, ПАУНОВИЋ, МАРАШЕВИЋ, Секулић, Младеновић, М. Павловић, Максимовић, Марковић.

ОФТАЛ Ц: ЛОШИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, СТЕФАНОВИЋ, ЦЕКИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, Мићић, У. Гагић, Гајић, Божовић, Сибиновић, И. Гагић.


ПАРОВИ ЧЕТВРТОГ КОЛА:

Субота, 3. новембар

БЕОГРАД: Футсал Требиње – Интелектуалац (20.30)

(Дворана: СЦ „Враз”, судије: Предраг Лазаревић и Радослав Миленковић, делегат: Бранислав Буровац)

Понедељак, 5. новембар

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Футсал Коњарник (19.00)

(Дворана: „Обреновац”, судије: Владан Радуловић и Бранко Галић, делегат: Србобран Илић)

КОВИЛОВО: Бјанконери футсал – Грочански футсал клуб (21.15)

(Дворана: „Ковилово”, судије: Никола Рабреновић и Милан Јеремић, делегат: Владимир Бабић)

Слободан је: Офтал Ц.


 ТРЕЋА ЛИГА ВОЈВОДИНА – ПЕТО КОЛО

Група Запад

Субота, 27. октобар

АПАТИН: АПА футсал – Пчиња 4:6

Недеља, 28. октобар

ПЕТРОВАРАДИН: Мићко тренд – Танго 7:2

НОВИ САД: Нови Сад – Летећи Холанђанин 5:4

Понедељак, 29. октобар

БАЈМОК: Летећи Бајмочани – Хајдук 7:6

ТАБЕЛА: Пчиња 13, АПА футсал, Летећи Бајмочани 12, Летећи Холанђанин 8, Мићко тренд 7, Нови Сад 6, Хајдук, Танго 0 бодова.


Група Исток

Петак, 26. октобар

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Викинг 7:3

Субота, 27. октобар

ВРШАЦ: Форум – Кикинда 5:0 (пфф)

Недеља, 28. октобар

ПАНЧЕВО: Динамо – Краљевићево 7:2

Слободан је био: Индианс 2013.

 ТАБЕЛА: Форум 12, Тиса 9, Динамо, Индианс 2013, Викинг, Краљевићево 6, Кикинда без бодова.


ПАРОВИ ШЕСТОГ КОЛА:

Група Запад

Петак, 2. новембар

ОЏАЦИ: Пчиња – Летећи Бајмочани (20.30)

(Дворана: „Оџаци”, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Дејан Нађ, делегат: Драган Раставац)

Субота, 3. новембар

БЕОЧИН: Мићко тренд – Нови Сад (21.00)

(Дворана: „Беочин”, судије: Бранислав Љубинковић, Негован Лазаров и Стефан Радић, делегат: Никола Томичић)

Недеља, 4. новембар

ВРБАС: Летећи Холанђанин – АПА футсал (18.00)

(Дворана: „Драго Јововић”, судије: Драгутин Божовић, Људовит Дудок и Предраг Вујић, делегат: Милован Чичић)

НОВИ САД: Танго – Хајдук (20.15)

(Дворана: „Спенс” (мала хала), судије: Стеван Грбатинић, Милан Оташевић и Владимир Тошић, делегат: Бране Кнежевић)

Група Исток

Субота, 3. новембар

КАЧАРЕВО: Краљевићево – Форум (19.00)

(Дворана: „Качарево”, судије: Бојан Граовац, Владимир Блажон и Милан Оташевић, делегат: Сеад Чочић)

Недеља, 4. новембар

ИНЂИЈА: Индианс 2013 – Тиса (19.00)

(Дворана: „Инђија”, судије: Марјан Сарка, Драган Милановић и Никола Раковић, делегат: Саша Тешић)

Понедељак, 5. новембар

РУМА: Викинг – Динамо (19.30)

(Дворана: „Рума”, судије: Зоран Петровић, Здравко Вујанов и Бранислав Љубинковић, делегат: Петар Којић)

Слободна је: Кикинда.


ТРЕЋА ЛИГА ЗАПАД – ДРУГО КОЛО

Субота, 27. октобар

ПРИЈЕПОЉЕ: Жупски рубин – Металац Колорадо 4:5

РАШКА: Рашка – Опленац 14:6

Недеља, 28. октобар

ЧАЧАК: Борац – Косјерић 7:5

СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА: Партенон – Олимп 5:0

Среда, 31. октобар

КРАГУЈЕВАЦ: Крагујевац 2011 – Златар 033 4:2

ТАБЕЛА: Рашка, Металац Колорадо, Крагујевац 2011 6, Жупски рубин, Партенон, Борац 3, Косјерић, Опленац 1, Златар 033, Олимп 0 бодова.


ПАРОВИ ТРЕЋЕГ КОЛА:

Петак, 2. новембар

КОСЈЕРИЋ: Косјерић – Рашка (20.00)

(судије: Владимир Стојановић и Александар Радојичић, делегат: Верољуб Веселиновић)

Субота, 3. новембар

НОВА ВАРОШ: Златар 033 – Партенон (20.00)

(судије: Марко Марковић и Горан Подрашчић, делегат: Предраг Ковачевић)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Борац (20.15)

(судије: Бојан Савић и Немања Радић, делегат: Дејан Продановић)

Недеља, 4. новембар

ВРЊАЧКА БАЊА: Олимп – Жупски рубин (18.00)

(судије: Братислав Динић и Страхиња Радовић, делегат: Горан Ћурчић)

Понедељак, 5. новембар

ТОПОЛА: Опленац – Крагујевац 2011 (19.30)

(судије: Дејан Грујић и Марко Мајсторовић, делегат: Миливоје Николић)


 ТРЕЋА ЛИГА ИСТОК – ДРУГО КОЛО

Петак, 26. октобар

КУРШУМЛИЈА: Беле цркве – Минерс 5:4

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Тимок 2013 6:2

БОР: Бор – Раднички 2013 5:4

Недеља, 28. октобар:

НИШ: Пут инжињеринг – Алексинац 2015 3:3

БУЈАНОВАЦ: БСК – Академац 2:2

ТАБЕЛА: Беле цркве 6, Алексинац 2015 4, Раднички 2010, Лесковац, Бор 3, Академац 2, Пут инжињеринг (-1), Тимок 2013, БСК 1, Минерс (-1) 0 бодова.


ПАРОВИ ТРЕЋЕГ КОЛА:

Субота, 3. новембар

МАЈДАНПЕК: Минерс – Лесковац (19.00)

(судије: Александар Минић и Стеван Лазаревић, делегат: Предраг Станојевић)

Недеља, 4. новембар

НИШ: Раднички 2010 – Пут инжињеринг (17.30)

(Дворана: ОШ „Мика Антић”, судије: Братислав Јовић и Иван Станковић, делегат: Предраг Вујовић)

НИШ: Академац – Бор (19.30)

(судије: Горан Радуловић и Миљан Миљковић, делегат: Дејан Милосављевић)

Понедељак, 5. новембар

АЛЕКСИНАЦ: Алексинац 2015 – Беле цркве (21.00)

(судије: Милош Радић и Милош Грујић, делегат: Нинослав Станковић)

ЗАЈЕЧАР: Тимок 2013 – БСК (21.00)

(судије: Немања Марковић и Предраг Стефановић, делегат: Зоран Вешковић)