МАЛИ ПАРКЕТ: Ко више лети – Бајмочани или Холанђанин, Рашка у Чачку, Раднички у Куршумлији

У Првој и Другој лиги – девето коло, у Европи – све је спремно за елитну рунду Лиге шампиона, на репрезентативном плану – Србија је уговорила двомеч с Бразилом (имали сте прилику да прочитате шта о томе каже и координатор за футсал ФСС Бојан Павићевић). Али…

Из викенда у викенд, у сваком погледу, постаје све занимљивије и у Трећој лиги, у групама Војводина, Београд (даривали смо вам комплетне извештаје), Запад и Исток.

Футсал Србија, као и увек, ту је за вас да вас упути у најновија збивања и најави наступајуће догађаје…


ТРЕЋА ЛИГА ВОЈВОДИНА – ШЕСТО КОЛО

Група Запад

Петак, 2. новембар

ОЏАЦИ: Пчиња – Летећи Бајмочани 6:5

Субота, 3. новембар

БЕОЧИН: Мићко тренд – Нови Сад 6:2

Недеља, 4. новембар

ВРБАС: Летећи Холанђанин – АПА футсал 4:0

НОВИ САД: Танго – Хајдук 5:4

TAБЕЛА: Пчиња 16, АПА футсал, Летећи Бајмочани 12, Летећи Холанђанин 11, Мићко тренд 10, Нови Сад 6, Танго 3, Хајдук без бодова.

Група Исток

Субота, 3. новембар

КАЧАРЕВО: Краљевићево – Форум  4:7

Недеља, 4. новембар

ИНЂИЈА: Индианс 2013 – Тиса 2:12

Понедељак, 5. новембар

РУМА: Викинг – Динамо 5:2

Слободна је била: Кикинда.

 ТАБЕЛА: Форум (-1) 15, Тиса 12, Викинг (-1) 9, Динамо (-1), Краљевићево (1), Индианс 2013 (-1) 6, Кикинда (-1) -1 бод.

 ПАРОВИ СЕДМОГ КОЛА:

Група Запад

Петак, 9. новембар

АПАТИН: АПА футсал – Мићко тренд (21.00)

(Дворана: ОШ „Жарко Зрењанин”, судије: Драгутин Божовић, Дражен Јојкић и Људовит Дудок, делегат: Зоран Попадић)

Недеља, 11. новембар

КУЛА: Хајдук – Пчиња (19.00)

(Дворана: ОШ „Петефи бригада”, судије: Петар Радојчић, Бранислав Љубинковић и Дејан Нађ, делегат: Јово Галић)

НОВИ САД: Нови Сад – Танго (20.00)

(Дворана: „Спенс” (мала хала), судије: Милош Јоцовић, Негован Лазаров и Стефан Радић, делегат: Бранислав Миловановић)

Понедељак, 12. новембар

БАЈМОК: Летећи Бајмочани – Летећи Холанђанин (17.30)

(Дворана: „Бајмок”, судије: Владимир Блажон, Стефан Радић и Предраг Вујић, делегат: Сеад Чочић)

Група Исток

Субота, 10. новембар

КИКИНДА: Кикинда – Краљевићево (20.30)

(Дворана: „Језеро”, судије: Ђорђе Симендић, Миодраг Трбовић и Александар Торњански, делегат: Предраг Бељевић)

Недеља, 11. новембар

ПАНЧЕВО: Динамо – Индианс 2013 (18.30)

(Дворана: „Панчево”, судије: Марјан Сарка, Благоје Мијаиловић и Никола Ћировић, делегат: Гојко Јанићијевић)

ВРШАЦ: Форум – Викинг (20.00)

(Дворана: „Миленијум”, судије: Зоран Петровић, Драган Милановић и Никола Раковић, делегат: Петар Којић)

Слободна је Тиса.


ТРЕЋА ЛИГА БЕОГРАД – ЧЕТВРТО КОЛО

Субота, 3. новембар

БЕОГРАД: Футсал Требиње – Интелектуалац 2:7

Понедељак, 5. новембар

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Футсал Коњарник 3:3

КОВИЛОВО: Бјанконери футсал – Грочански футсал клуб 2:4

Слободан је био: Офтал Ц.

ТАБЕЛА: Футсал Коњарник 10, Грочански футсал клуб (-1), Интелектуалац 9, Палеж (-1) 7, Офтал Ц (-1), Бјанконери футсал, Футсал Требиње (-1) без бодова.

ПАРОВИ ПЕТОГ КОЛА:

Субота, 10. новембар

БЕОГРАД: Интелектуалац – Палеж (15.30)

(Дворана: „Ранко Жеравица”, судије: Никола Алексић и Милош Живановић, делегат: Раде Милетић)

БЕОГРАД: Грочански футсал клуб – Футсал Требиње (17.00)

(Дворана: „Слодес”, судије: Ђорђе Нинић и Иван Биорац, делегат: Горан Мирковић)

Недеља, 11. новембар

БЕОГРАД: Офтал Ц – Бјанконери футсал (18.30)

(Дворана: СЦ „Враз”, судије: Предраг Ђорђевић и Миодраг Митровић, делегат: Дејан Стајић)

Слободан је Футсал Коњарник.


 (заостали меч другог кола)

Офтал Ц – Интелектуалац 3:5 (1:2)

Гледалаца: 50. Судије: Немања Трајковић и Миодраг Митровић (обојица из Београда). Стрелци: 0:1 Јовановић у 2, 0:2 Јевтовић у 12, 1:2 Мићић у 18, 1:3 Л. Мартиновић у 28, 1:4 Самарџић у 29, 1:5 Јевтовић у 32, 2:5 Ђорђевић у 39, 3:5 Ђорђевић у 40. минуту. Жути картон: Мићић (Офтал Ц).

Нагомилавање прекршаја: Офтал Ц 7 (3-4), Интелектуалац 9 (4-5).

ОФТАЛ Ц: И. КРСМАНОВИЋ, Н. КРСМАНОВИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, ЦЕКИЋ, МИЋИЋ, Сибиновић, В. Стефановић, И. Стефановић, Гагић, Ђорђевић, Лошић.

ИНТЕЛЕКТУАЛАЦ: МИЛОСАВЉЕВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, НЕДОВИЋ, В. МАРТИНОВИЋ, Л. МАРТИНОВИЋ, Манић, Самарџић, Јевтовић.


 ТРЕЋА ЛИГА ЗАПАД – ТРЕЋЕ КОЛО

Петак, 2. новембар

КОСЈЕРИЋ: Косјерић – Рашка 6:1

Субота, 3. новембар

НОВА ВАРОШ: Златар 033 – Партенон 8:3

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Борац 2:2

Недеља, 4. новембар

ВРЊАЧКА БАЊА: Олимп – Жупски рубин 4:4

Понедељак, 5. новембар

ТОПОЛА: Опленац – Крагујевац 2011 2:1

ТАБЕЛА: Металац Колорадо 7, Рашка, Крагујевац 2011 6, Жупски рубин, Косјерић, Борац, Опленац 4, Златар 033, Партенон 3, Олимп 1 бод.

ПАРОВИ ЧЕТВРТОГ КОЛА:

Недеља, 11. новембар

ПРИЈЕПОЉЕ: Жупски рубин – Златар 033 (15.00)

(судије: Енес Касумовић и Слободан Цирушић, делегат: Бранко Табашевић)

Понедељак, 12. новембар

ЧАЧАК: Борац – Рашка (17.00)

(судије: Марко Марковић и Горан Подрашчић, делегат: Предраг Тороман)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Олимп (19.00)

(судије: Бојан Савић и Немања Радић, делегат: Дарко Брадоњић)

СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА: Партенон – Олимп (20.30)

(судије: Дарко Павловић и Милош Ранђеловић, делегат: Миливоје Николић)

Утакмица Крагујевац 2011 – Косјерић је одложена.


 ТРЕЋА ЛИГА ИСТОК – ТРЕЋЕ КОЛО

Субота, 3. новембар

МАЈДАНПЕК: Минерс – Лесковац 4:1

Недеља, 4. новембар

НИШ: Раднички 2010 – Пут инжињеринг 9:2

НИШ: Академац – Бор 0:2

Понедељак, 5. новембар

АЛЕКСИНАЦ: Алексинац 2015 – Беле цркве 4:4

ЗАЈЕЧАР: Тимок 2013 – БСК 4:1

ТАБЕЛА: Беле цркве 7, Раднички 2010, Минерс, Бор 6, Алексинац 2015 5, Тимок 2013 4, Лесковац 3, Академац 2, Пут инжињеринг, БСК 1 бод.

ПАРОВИ ЧЕТВРТОГ КОЛА:

Субота, 10. новембар

МАЈДАНПЕК: Минерс – Алексинац 2015 (19.00)

(судије: Бојан Милић и Славиша Јаковљевић, делегат: Ненад Блажић)

НИШ: Пут инжињеринг – Академац (20.30)

(судије: Оливер Николић и Милош Грујић, делегат: Небојша Динић)

БОР: Бор – Тимок 2013 (21.00)

(судије: Александар Минић и Немања Марковић, делегат: Зоран Вешковић)

Понедељак, 12. новембар

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – БСК (19.00)

(судије: Милош Радић и Предраг Христов, делегат: Марјан Грубач)

КУРШУМЛИЈА: Беле цркве – Раднички 2010 (19.00)

(судије: Дејан Стајић и Данијел Ристић, делегат: Горан Нацковић)