НАЈАВА ДЕВЕТОГ КОЛА: Нови Пазар тест Економцу за Лигу шампиона, Зуфо гост Сопоту под Космајем

Време је за нове футсал враголије…

Свако коло донесе дерби, девето – дуел лидера Економца и трећепласираног Новог Пазара, непосредно после провера првака против Каирата (јуче 0:3) и у сусрет турниру елитне рунде Лиге шампиона у Барселони. Отуд, тешко да би ико волео да је у кожи чете са Јошанице, међутим, Пазарци су остварили „тројке” у чак последњих шест кола (!) и, без сумње, имаће шта да понуде аудиторијуму.

Посластица – окршај ФОН-а и Српске, за решену дилему: ко је тренутно најбољи у Београду? Тешко да је ико пре почетка борбе за бодове могао и да помисли да ће новајлија да буде у овој фази првенства испред староседеоца, међутим… Биће то и надмудривање некадашњих играча Коњарника: Суруџића, Алиловића, Пантелића

Ивањица би тријумфом против Врања стекла велики плус у борби за опстанак, несумњиво, меч дочекује у лепшој атмосфери после победе у Смедереву

Другопласирана Нова Пазова је, свакако, велики фаворит против Калче (други отпозади), док је у сусрету РБ-а и Смедерева све могуће, међутим, благу предност дали бисмо домаћину. У сваком случају, бодови су за обе екипе од непроцењивог значаја у борби за прволигашки живот.

Винтер спорт – Јастребац – још једна утакмица у којој су, кладионичарским речником, сва три знака у оптицају; Нишлије су на крилима славља у Врању, Блачане боли неуспех код куће против Нове Пазове.

У друголигашком каравану очекују нас чак три дербија, интересантно, између шест клубова из горњег дома: Сопот – Зуфо, Само право – САС и Економац 2 – Колубара


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ДЕВЕТО КОЛО

Субота, 10. новембар

БЕОГРАД: ФОН – Српска (21.00)

(Дворана: „Шумице”, судије: Владан Радуловић, Славенко Матовић и Марко Савић, делегат: Саша Миленковић)

Недеља, 11. новембар

ИВАЊИЦА: Ивањица – Врање (19.00)

(Дворана: ОШ „Кирило Савић”, судије: Небојша Панић, Далибор Станковић и Ђорђе Нинић, делегат: Слободан Корићанац)

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Калча (20.00)

(Дворана: ОШ „Свети Сава”, судије: Драгутин Божовић, Бојан Граовац и Бане Папишта, делегат: Борис Правиловић)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Нови Пазар (20.30)

(Дворана: „Језеро”, судије: Александар Минић, Оливер Николић и Бошко Тарбук, делегат: Дејан Продановић)

Понедељак, 12. новембар

ВАЉЕВО: РБ – Смедерево (20.00)

(Дворана: „15. септембар”, судије: Предраг Лазаревић, Милош Јоцовић и Виктор Маринковић, делегат: Миливоје Томић)

НИШ: Винтер спорт – Јастребац (20.00)

(Дворана: „Чаир”, судије: Петар Радојчић, Никола Алексић и Никола Рабреновић, делегат: Милош Берисавац)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ДЕВЕТО КОЛО

Петак, 9. новембар

БЕОГРАД: Само право – САС (20.00)

(Дворана: „Пинки”, судије: Братислав Јовић, Горан Радуловић и Стеван Лазаревић, делегат: Марјан Ђорђевић)

Субота, 10. новембар

КРАГУЈЕВАЦ: Економац 2 – Колубара (15.00)

(Дворана: „Језеро”, судије: Данијел Ристић, Жељко Стоилков и Дејан Стајић, делегат: Горан Старчевић)

Понедељак, 12. новембар

БЕЧЕЈ: Бечеј – Бањица (18.00)

(Дворана: „Ђорђе Предин Баџа”, судије: Марко Мартиновић, Благоје Мијаиловић и Новак Цмиљанић, делегат: Предраг Бељевић)

ПОЖАРЕВАЦ: Пожаревац – Пирот (19.30)

(Дворана: „Пожаревац”, судије: Бојан Милић, Братислав Динић и Страхиња Радовић, делегат: Томислав Јаковљевић)

СОПОТ: Сопот – Зуфо (20.30)

(Дворана: ОШ „Јелица Миловановић”, судије: Ђорђе Петровић, Александар Јакшић и Небојша Маринковић, делегат: Божидар Нинчић)

Среда, 14. новембар

БЕОГРАД: СК Економист – Деус футсал

(Дворана: „Раковица”, судије: Ђорђе Нинић, Марко Савић и Никола Рабреновић)