ТРЕЋА ЛИГА БЕОГРАД: Палеж јесењи првак испред Футсал Коњарника!

Утакмицама седмог, последњег кола спуштена је завеса на први део првенства Треће футсал лиге Београд.

Иако је Футсал Коњарник све време водио трку, јесењи првак је – Палеж, захваљујући бољој гол разлици!

Истина, имају идентичан скор: пет победа и реми у међусобном дуелу, али сложићете се, 38:11 је боље од 34:11!

Гол количник одлучивао је и о пласману на треће место: припало је Грочанском футсал клубу – 15:15, наспрам 23:25 колико има Интелектуалац

Обреновчани су као гости убедљиво савладали Офтал Ц – 11:3, довољно да за четири гола претекну најстарији београдски клуб и шепуре се с прве позиције све до друге половине фебруара!

Јунак тријумфа био је троструки стрелац Стефан Стефановић, по два гола постигли су Филип Перишић и Вук Илић, један Милош Шарић, Лука Вучићевић, Дарко Роксић и Жељко Грујичић.

Све што је домаћин успео да уради – да смањи на 1:2, од тада… Част су му спасили Милан Мићић (2) и Горан Сибиновић.

Офтал Ц – Палеж 3:11 (1:4)

Дворана: СЦ „Враз”. Гледалаца: 20. Судије: Небојша Панић и Милан Јеремић (обојица из Београда). Стрелци: 0:1 Перишић у 2, 0:2 Стефановић у 6, 1:2 Сибиновић у 8, 1:3 Стефановић у 14, 1:4 Стефановић у 19, 1:5 Перишић у 23, 1:6 Шарић у 25, 1:7 Вучићевић у 28, 1:8 Роксић у 29, 1:9 Ж. Грујичић у 29, 2:9 Мићић у 33, 3:9 Мићић у 34, 3:10 Илић у 24, 3:11 Илић у 36. минуту. Жути картони: И. Стефановић (Офтал Ц), Церовић (Палеж).

Нагомилавање прекршаја: Офтал Ц 6 (3-3), Палеж 8 (5-3).

ОФТАЛ Ц: И. КРСМАНОВИЋ, Н. КРСМАНОВИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, ЦЕКИЋ, МИЋИЋ, Сибиновић, В. Стефановић, И. Стефановић, Лошић.

ПАЛЕЖ: ТЕОФИЛОВИЋ, СТЕФАНОВИЋ, РОКСИЋ, ЦЕРОВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Илић, Вучићевић, Перишић, Шарић, Ж. Грујичић.

Футсал Коњарник, на крилима навијача, био је распуцан против Грочанског футсал клуба – 6:2, у центру пажње били су егзекутори – Милош Љујић (2), Витомир Петровић, Лазар Миловац, Александар Фриц и Драго Шљукић.

Домаћин се преко Уроша Пауновића и Миленка Цимбаљевића почетком другог полувремена вратио у игру – 2:3, али гости су искористили чињеницу да је заиграо са голманом – играчем и постигли још три поготка.

ПОДРШКА ЗА ДЕСЕТКУ: Играчи Футсал Коњарника славе са навијачима

Утакмицу су посматрали генерални секретар ФСБ Мирослав Стојановић и комесари Треће лиге: Миле Бекрић (такмичење), Дамир Радовић (суђење) и Божидар Нинчић (дисциплина)

Победа у гостима, Грочански – Коњарник 2:6 💪💪💪

Geplaatst door КМФ Коњарник op Zaterdag 24 november 2018

Грочански футсал клуб – Футсал Коњарник 2:6 (0:3)

Дворана: „Слодес”. Гледалаца: 300. Судије: Владан Радуловић и Предраг Ђорђевић (обојица из Београда). Стрелци: 0:1 Петровић у 11, 0:2 Љујић у 12, 0:3 Миловац у 13, 1:3 Пауновић у 21, 2:3 Цимбаљевић у 22, 2:4 Фриц у 31, 2:5 Шљукић у 32, 2:6 Љујић у 39. минуту. Жути картони: Пауновић (Грочански футсал клуб), Петровић, А. Милутиновић (Футсал Коњарник).

Нагомилавање прекршаја: Грочански футсал клуб 7 (2-5), Футсал Коњарник 5 (2-3).

ГРОЧАНСКИ ФУТСАЛ КЛУБ: КНЕЖЕВИЋ, МАРАШЕВИЋ, СЕКУЛИЋ, ПАУНОВИЋ, ЦИМБАЉЕВИЋ, Павловић, Радосављевић, Младеновић.

ФУТСАЛ КОЊАРНИК: БЛАГОЈЕВИЋ, ФРИЦ, ПЕТРОВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, А. МИЛУТИНОВИЋ, Јанковић, Љујић, Шљукић, Ђ. Милутиновић, Миловац, Тамбурић, Дрндаревић.

Велика драма виђена је на мечу Бјанконери футсал – Футсал Требиње (6:6), домаћин је водио 3:0, 4:1 и 6:4, међутим…

Јунак ремија гостију био је Ненад Лазић са два хица у претпоследњем минуту (иначе, дао три гола), мрежу ривала затресли су и Никола Прокић, Небојша Вукмировић и Никола Бркић.

Најбољи код Бјанконери футсала био је Немања Милосављевић, аутор хет-трика, по један гол дело је Вељка Петровића, Николе Милосављевића и Ђорђа Стојића.

Još jedno razočarenje, za kraj razočaravajuće polusezone😡Šest golova nedovoljno za pobedu⚽️Novo prosipanje bodova, protiv slabijeg od sebe😡Futsal Bjankoneri : Trebinje 6:6Kontrola utakmice, i rutinska igra do 22min(4:1), demonstracija sile, a onda neshvatljiv pad, opustanje, potcenjivanje protivnika, i na kraju egal sa ekipom koja nam nije ni blizu po kvalitetu.Zato je sport i to što jeste, zato je tako surov, i lep.Zato se ova utakmica, pa i cela polusezona mora uzeti za nauk, ako želimo nastaviti u dobrom smeru💪

Geplaatst door Futsal Bjankoneri op Zondag 25 november 2018

Бјанконери футсал – Футсал Требиње 6:6 (3:1)

Дворана: СЦ „Ковилово”. Гледалаца: 10. Судије: Ђорђе Нинић и Марко Мајсторовић (обојица из Београда). Стрелци: 1:0 Петровић у 10, 2:0 Не. Милосављевић у 11, 3:0 Ни. Милосављевић у 16, 3:1 Прокић у 18, 4:1 Стојић у 22, 4:2 Лазић у 23, 4:3 Вукмировић у 35, 4:4 Бркић у 36, 5:4 Не. Милосављевић (10м) у 37, 6:4 Не. Милосављевић у 38, 6:5 Лазић у 39, 6:6 Лазић у 39. минуту. Жути картони: Благојевић, Папић (Бјанконери футсал), Иванишевић, Туфегџић (Футсал Требиње).

Нагомилавање прекршаја: Бјанконери футсал 7 (3-4), Футсал Требиње 7 (2-5).

БЈАНКОНЕРИ ФУТСАЛ: С. ЉУБИЋ, СТОЈИЋ, НЕ. МИЛОСАВЉЕВИЋ, ПАПИЋ, НИ. МИЛОСАВЉЕВИЋ, Илић, Петровић, Благојевић, Радосављевић, М. Љубић.

ФУТСАЛ ТРЕБИЊЕ: ТУФЕГЏИЋ, ИВАНИШЕВИЋ, ИЛИЋ, БРКИЋ, ВУКМИРОВИЋ, Лазић, Прокић.