TREĆA LIGA BEOGRAD: Palež jesenji prvak ispred Futsal Konjarnika!

Utakmicama sedmog, poslednjeg kola spuštena je zavesa na prvi deo prvenstva Treće futsal lige Beograd.

Iako je Futsal Konjarnik sve vreme vodio trku, jesenji prvak je – Palež, zahvaljujući boljoj gol razlici!

Istina, imaju identičan skor: pet pobeda i remi u međusobnom duelu, ali složićete se, 38:11 je bolje od 34:11!

Gol količnik odlučivao je i o plasmanu na treće mesto: pripalo je Gročanskom futsal klubu – 15:15, naspram 23:25 koliko ima Intelektualac

Obrenovčani su kao gosti ubedljivo savladali Oftal C – 11:3, dovoljno da za četiri gola preteknu najstariji beogradski klub i šepure se s prve pozicije sve do druge polovine februara!

Junak trijumfa bio je trostruki strelac Stefan Stefanović, po dva gola postigli su Filip Perišić i Vuk Ilić, jedan Miloš Šarić, Luka Vučićević, Darko Roksić i Željko Grujičić.

Sve što je domaćin uspeo da uradi – da smanji na 1:2, od tada… Čast su mu spasili Milan Mićić (2) i Goran Sibinović.

Oftal C – Palež 3:11 (1:4)

Dvorana: SC „Vraz”. Gledalaca: 20. Sudije: Nebojša Panić i Milan Jeremić (obojica iz Beograda). Strelci: 0:1 Perišić u 2, 0:2 Stefanović u 6, 1:2 Sibinović u 8, 1:3 Stefanović u 14, 1:4 Stefanović u 19, 1:5 Perišić u 23, 1:6 Šarić u 25, 1:7 Vučićević u 28, 1:8 Roksić u 29, 1:9 Ž. Grujičić u 29, 2:9 Mićić u 33, 3:9 Mićić u 34, 3:10 Ilić u 24, 3:11 Ilić u 36. minutu. Žuti kartoni: I. Stefanović (Oftal C), Cerović (Palež).

Nagomilavanje prekršaja: Oftal C 6 (3-3), Palež 8 (5-3).

OFTAL C: I. KRSMANOVIĆ, N. KRSMANOVIĆ, MILOSAVLJEVIĆ, CEKIĆ, MIĆIĆ, Sibinović, V. Stefanović, I. Stefanović, Lošić.

PALEŽ: TEOFILOVIĆ, STEFANOVIĆ, ROKSIĆ, CEROVIĆ, JOVANOVIĆ, Ilić, Vučićević, Perišić, Šarić, Ž. Grujičić.

Futsal Konjarnik, na krilima navijača, bio je raspucan protiv Gročanskog futsal kluba – 6:2, u centru pažnje bili su egzekutori – Miloš Ljujić (2), Vitomir Petrović, Lazar Milovac, Aleksandar Fric i Drago Šljukić.

Domaćin se preko Uroša Paunovića i Milenka Cimbaljevića početkom drugog poluvremena vratio u igru – 2:3, ali gosti su iskoristili činjenicu da je zaigrao sa golmanom – igračem i postigli još tri pogotka.

PODRŠKA ZA DESETKU: Igrači Futsal Konjarnika slave sa navijačima

Utakmicu su posmatrali generalni sekretar FSB Miroslav Stojanović i komesari Treće lige: Mile Bekrić (takmičenje), Damir Radović (suđenje) i Božidar Ninčić (disciplina)

Pobeda u gostima, Gročanski – Konjarnik 2:6 💪💪💪

Geplaatst door KMF Konjarnik op Zaterdag 24 november 2018

Gročanski futsal klub – Futsal Konjarnik 2:6 (0:3)

Dvorana: „Slodes”. Gledalaca: 300. Sudije: Vladan Radulović i Predrag Đorđević (obojica iz Beograda). Strelci: 0:1 Petrović u 11, 0:2 Ljujić u 12, 0:3 Milovac u 13, 1:3 Paunović u 21, 2:3 Cimbaljević u 22, 2:4 Fric u 31, 2:5 Šljukić u 32, 2:6 Ljujić u 39. minutu. Žuti kartoni: Paunović (Gročanski futsal klub), Petrović, A. Milutinović (Futsal Konjarnik).

Nagomilavanje prekršaja: Gročanski futsal klub 7 (2-5), Futsal Konjarnik 5 (2-3).

GROČANSKI FUTSAL KLUB: KNEŽEVIĆ, MARAŠEVIĆ, SEKULIĆ, PAUNOVIĆ, CIMBALJEVIĆ, Pavlović, Radosavljević, Mladenović.

FUTSAL KONJARNIK: BLAGOJEVIĆ, FRIC, PETROVIĆ, JOVANOVIĆ, A. MILUTINOVIĆ, Janković, Ljujić, Šljukić, Đ. Milutinović, Milovac, Tamburić, Drndarević.

Velika drama viđena je na meču Bjankoneri futsal – Futsal Trebinje (6:6), domaćin je vodio 3:0, 4:1 i 6:4, međutim…

Junak remija gostiju bio je Nenad Lazić sa dva hica u pretposlednjem minutu (inače, dao tri gola), mrežu rivala zatresli su i Nikola Prokić, Nebojša Vukmirović i Nikola Brkić.

Najbolji kod Bjankoneri futsala bio je Nemanja Milosavljević, autor het-trika, po jedan gol delo je Veljka Petrovića, Nikole Milosavljevića i Đorđa Stojića.

Još jedno razočarenje, za kraj razočaravajuće polusezone😡Šest golova nedovoljno za pobedu⚽️Novo prosipanje bodova, protiv slabijeg od sebe😡Futsal Bjankoneri : Trebinje 6:6Kontrola utakmice, i rutinska igra do 22min(4:1), demonstracija sile, a onda neshvatljiv pad, opustanje, potcenjivanje protivnika, i na kraju egal sa ekipom koja nam nije ni blizu po kvalitetu.Zato je sport i to što jeste, zato je tako surov, i lep.Zato se ova utakmica, pa i cela polusezona mora uzeti za nauk, ako želimo nastaviti u dobrom smeru💪

Geplaatst door Futsal Bjankoneri op Zondag 25 november 2018

Bjankoneri futsal – Futsal Trebinje 6:6 (3:1)

Dvorana: SC „Kovilovo”. Gledalaca: 10. Sudije: Đorđe Ninić i Marko Majstorović (obojica iz Beograda). Strelci: 1:0 Petrović u 10, 2:0 Ne. Milosavljević u 11, 3:0 Ni. Milosavljević u 16, 3:1 Prokić u 18, 4:1 Stojić u 22, 4:2 Lazić u 23, 4:3 Vukmirović u 35, 4:4 Brkić u 36, 5:4 Ne. Milosavljević (10m) u 37, 6:4 Ne. Milosavljević u 38, 6:5 Lazić u 39, 6:6 Lazić u 39. minutu. Žuti kartoni: Blagojević, Papić (Bjankoneri futsal), Ivanišević, Tufegdžić (Futsal Trebinje).

Nagomilavanje prekršaja: Bjankoneri futsal 7 (3-4), Futsal Trebinje 7 (2-5).

BJANKONERI FUTSAL: S. LJUBIĆ, STOJIĆ, NE. MILOSAVLJEVIĆ, PAPIĆ, NI. MILOSAVLJEVIĆ, Ilić, Petrović, Blagojević, Radosavljević, M. Ljubić.

FUTSAL TREBINJE: TUFEGDŽIĆ, IVANIŠEVIĆ, ILIĆ, BRKIĆ, VUKMIROVIĆ, Lazić, Prokić.