ЗАПАД / ИСТОК – 9. КОЛО: Металац Колораду јесење почасти, Раднички или Тимок – питање је сад?

Уз подсећање да је у оквиру Треће лиге Београд јесење почасти освојио Палеж из Обреновца испред Футсал Коњарника и да су се ловорикама у Трећој лиги Војводине окитили Тиса из Новог Бечеја (Исток) и Летећи Холанђанин из Врбаса (Запад) – доносимо вам распоред трећелигашког каравана на Западу и Истоку Србије, уз напомену да је Металац Колорадо у уводној утакмици тријумфовао против Крагујевац вајд борса у срцу Шумадије и, као и горепоменути клубови, такође испио шампањац на крају првог дела трке.

Горњомилановчани су славили у сали Друге крагујевачке гимназије головима Арсенијевића у 23, Вукашиновића у 27, Росића у 28. и Урошевића у 37. минуту, док је за Крагујевац вајлд борсе погодио Антуновић из пенала са 10 метара (17), док је Росић дао и аутогол (30)


ТРЕЋА ФУТСАЛ ЛИГА ЗАПАД – 9. КОЛО

Петак, 14. децембар

КРАГУЈЕВАЦ: Крагујевац вајлд борс – Металац Колорадо 2:4

Субота, 15. децембар

СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА: Партенон – Жупски рубин (17.00)

(судије: Немања Радић и Бојан Савић, делегат: Миливоје Николић)

РАШКА: Рашка – Олимп (18.00)

(судије: Александар Јакшић и Миле Триван, делегат: Драшко Ђорђевић)

КОСЈЕРИЋ: Косјерић – Златар 33 (19.00)

(судије: Војкан Кокошар и Александар Радојичић, делегат: Верољуб Веселиновић)

Уторак, 24. децембар

ТОПОЛА: Опленац – Борац (17.00)

ТАБЕЛА: Металац Колорадо 25, Жупски рубин 19, Партенон, Борац 13, Крагујевац вајлд борс 12, Опленац 11, Златар 33, Косјерић 7, Рашка 6, Олимп 5 бодова


ТРЕЋА ФУТСАЛ ЛИГА ИСТОК – 9. КОЛО

Недеља, 16. децембар

НИШ: Академац – Лесковац (16.30)

(судије: Горан Радуловић и Миљан Миљковић, делегат: Зоран Крстојевић)

ЗАЈЕЧАР: Тимок 2013 – Раднички 2010 (18.30)

(судије: Бојан Милић и Жељко Стоилков, делегат: Слободан Милошевић)

НИШ: Пут инжињеринг – Беле цркве (18.30)

(судије: Саша Ристић и Милан Јовановић, делегат: Владимир Франета)

Понедељак, 17. децембар

БОР: Бор – Минерс (17.00)

(судије: Александар Минић и Бошко Тарбук, делегат: Иван Ћирић)

БУЈАНОВАЦ: БСК – Алексинац 2015 (18.30)

(судије: Немања Костић и Александар Марјановић, делегат: Мирослав Марјановић)

ТАБЕЛА: Раднички 2010 16, Минерс 15, Тимок 2013 14, Лесковац, Беле цркве 12, Алексинац 2015, Академац 11, Бор 9, БСК, Пут инжињеринг 7 бодова


Насловна: КМФ Металац Колорадо слави јесењу круну Фото: Фејсбук