ФСБ: Вићић иницирао победу Коњарника пред дерби, Грочани на крилима Невена Митића

У некомплетном, 10. колу Треће лиге Београд славили су гости: Футсал Коњарник против Футсал Требиња 6:2 и Грочански футсал клуб у дуелу са екипом Офтал Ц 7:3!

Меч између Бјанконери футсала и Интелектуалца одложен је за суботу, 13. април

Тријумф лидера, констатовали бисмо – без по муке, са два брза гола иницирао је Никола Вићић. Идентичан учинак имао је Никола Ристановић, док су славље одличне чете Зорана Жигића зачинили и опорављени Бошко Јовановић и Лазар Миловац.

Част Требиња спасили су у финишу Дарко Милојевић и Никола Иванишевић.

Футсал Требиње – Футсал Коњарник 2:6 (0:5)

Дворана: Мала Арена. Гледалаца: 100. Судије: Ђорђе Нинић и Новак Цмиљанић. Стрелци: 0:1 Вићић у 1, 0:2 Вићић у 2, 0:3 Ристановић у 5, 0:4 Ристановић (6м) у 9, 0:5 Јовановић у 14, 0:6 Миловац у 25, 1:6 Милојевић у 26, 2:6 Иванишевић у 35. минуту. Жути картон: Иванишевић (Футсал Требиње).

Нагомилавање прекршаја: Футсал Требиње 4 (3-1), Футсал Коњарник 3 (1-2).

ФУТСАЛ ТРЕБИЊЕ: Дангубић, Илић, Вукмировић, Иванишевић, Туфегџић, Ђуричић, Бркић, Милојевић.

ФУТСАЛ КОЊАРНИК: Благојевић, Фриц, Петровић, Јовановић, Љујић, Шљукић, Вићић, Миловац, Ристановић.

Јунак победе Грочана на Звездари био је, без сумње, четвороструки стрелац Невен Митић!

Велику помоћ имао је од распуцаног Уроша Пауновића (2) и Александра Балаћа, док су код домаћина бољи од осталих били Милош Цекић (2) и Милан Мићић.

Офтал Ц – Грочански футсал клуб 3:7 (2:3)

Дворана: Враз. Гледалаца: 10. Судије: Бранко Галић и Стефан Батиница. Стрелци: 0:1 Балаћ у 5, 0:2 Пауновић у 15, 0:3 Митић у 16, 1:3 Цекић у 19, 2:3 Мићић у 20, 2:4 Митић у 22, 2:5 Пауновић у 27, 2:6 Митић у 37, 3:6 Цекић у 40, 3:7 Митић у 40. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Офтал Ц 6 (2-4), Грочански футсал клуб 5 (2-3).

ОФТАЛ Ц: ЛОШИЋ, Н. КРСМАНОВИЋ, У. ГАГИЋ, ЦЕКИЋ, МИЋИЋ, Сибиновић, В. Стефановић, Милосављевић, И. Стефановић.

ГРОЧАНСКИ ФУТСАЛ КЛУБ: КНЕЖЕВИЋ, СЕКУЛИЋ, МИТИЋ, БАЛАЋ, ПАУНОВИЋ, Паунић, Радић, Гмизић, Миљковић.

У понедељак, 18. марта, сви путеви воде у Шумице: у дербију сезоне Футсал Коњарник дочекује Палеж (21.30), подсетимо, јесенас у Обреновцу није било победника – 3:3