ТРЕЋА ЛИГА БЕОГРАД: Офтал Ц славио први пут у 12. колу, хет-трик Пауновића против Требиња

У утакмицама 12. кола Треће футсал лиге Београд више разлога за задовољство имали су гости: Офтал Ц је дошао до првих бодова у првенству победом против Бјанконери футсала (5:1), док је Грочански футсал клуб ремизирао са Футсал Требињем (3:3).

Футсал Коњарник, слободан у овом колу, мирно чека меч са Интелектуалцем, у случају тријумфа и теоретски ће да обезбеди пласман у бараж за попуну Друге лиге

Најзаслужнији за бод Грочана у „Малој Штарк Арени” био је троструки стрелац Урош Пауновић. Свака част!

Код Футсал Требиња, бар због прецизних хитаца у противничку мрежу, бољи од осталих били су Дарко Милојевић, Никола Иванишевић и Мирослав Ђуричић.

Футсал Требиње – Грочански футсал клуб 3:3 (0:1)

Дворана: „Мала Штарк арена”. Гледалаца: 20. Судије: Далибор Станковић (Београд) и Милош Живановић (Младеновац). Стрелци: 0:1 Пауновић у 4, 1:1 Милојевић у 27, 1:2 Пауновић у 28, 2:2 Иванишевић у 30, 3:2 Ђуричић у 33, 3:3 Пауновић у 34. минуту. Жути картони: Бркић, Лазић (Футсал Требиње), Пауновић (Грочански футсал клуб).

Нагомилавање прекршаја: Футсал Требиње 4 (2-2), Грочански футсал клуб 9 (4-5).

ФУТСАЛ ТРЕБИЊЕ: Шкеро, Ђуричић, Иванишевић, Милојевић, Туфегџић, Лазић, Бркић, Дангубић.

ГРОЧАНСКИ ФУТСАЛ КЛУБ: Кнежевић, Секулић, Пауновић, Митић, Паунић, Младеновић, Радић, Миљковић.

Екипи Офтал Ц очито су дојадили порази, отуд – реакција у дербију зачеља: савладан је Бјанконери футсал!

Нарочито инспирисани били су Милош Цекић, Јован Милосављевић (по два гола) и Урош Гагић, док је част домаћина у самом финишу спасао Владимир Благојевић.

Милан Стојковић (Бјанконери футсал) искључен је у 28. минуту због гласног псовања судије

Бјанконери футсал – Офтал Ц 1:5 (0:2)

Дворана: СЦ „Ковилово”. Гледалаца: 10. Судије: Милан Јеремић и Новак Цмиљанић (обојица из Београда). Стрелци: 0:1 Цекић у 3, 0:2 Гагић у 15, 0:3 Милосављевић у 29, 0:4 Милосављевић у 31, 0:5 Цекић у 36, 1:5 Благојевић у 38. минуту. Црвени картон: Стојковић (Бјанконери футсал) у 28. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Бјанконери футсал 3 (0-3), Офтал Ц 6 (2-4).

БЈАНКОНЕРИ ФУТСАЛ: М. ЉУБИЋ, БЛАГОЈЕВИЋ, ЖИВКОВИЋ, ТОПУЗОВИЋ, ИЛИЋ, Стојић, Стојковић, С. Љубић.

ОФТАЛ Ц: И. КРСМАНОВИЋ, В. СТЕФАНОВИЋ, ЦЕКИЋ, Н. КРСМАНОВИЋ, СИБИНОВИЋ, Милосављевић, Гагић, Мићић, И. Стефановић.