СУБОТА У ЗНАКУ ДОМАЋИНА: Преокрет Нове Пазове, Винтер спорту дерби југа, а Зуфу Друге лиге

Футсал субота протекла је у знаку домаћина: у Првој лиги Нова Пазова је великим преокретом у другом полувремену надиграла Јастребац 3:2, Винтер спорт је славио у дербију југа повећавши шансе у борби за опстанак 2:1, док је у најзанимљивијој утакмици друголигашког каравана Зуфо остварио победу над екипом Земун Само право 6:4 и с обзиром на то да има утакмицу мање дошао у прилику да га у догледно време чак и смени на врху табеле!

Александар Радојичић (Јастребац) искључен је у 31. минуту меча у војвођанској равници због увредљивих речи судији.

Нова Пазова – Јастребац 3:2 (1:2)

Нова Пазова – Дворана: ОШ „Свети Сава”. Гледалаца: 100. Судије: Бане Папишта (Сремска Митровица), Бојан Граовац (Рума) и Благоје Мијаиловић (Вршац). Стрелци: 0:1 Кнежевић у 4, 1:1 Тепавчевић у 10, 1:2 Радојичић у 19, 2:2 Гајић аутогол у 27, 3:2 Кукољ у 29. минуту. Жути картони: Танасковић, Кнежевић, Гајић (Јастребац). Црвени картон: Радојичић (Јастребац) у 31. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Нова Пазова 8 (4-4), Јастребац 9 (5-4).

НОВА ПАЗОВА: СТОЈНИЋ, СТАНОЈЕВИЋ, РОКНИЋ, КОПАЊА, ЖИВИЋ, Шошо, Тепавчевић, Кукољ, Лазић, Живановић, Костић.

ЈАСТРЕБАЦ: ГАЈИЋ, ТАНАСКОВИЋ, СУДИМАЦ, КНЕЖЕВИЋ, ВУЛЕТИЋ, Раденковић, Миленковић, Мицић, Ристић, Радојичић.

Винтер спорт – Врање 2:1 (1:1)

Ниш – Дворана: „Чаир”. Гледалаца: 150. Судије: Никола Алексић (Београд), Никола Рабреновић (Београд) и Иван Станковић (Ниш). Стрелци: 1:0 Ценић у 8, 1:1 Додић у 19, 2:1 Јанковић у 35. минуту. Жути картони: Ранчић, Крстић (Винтер спорт), Ал. Јањић (Врање).

Нагомилавање прекршаја: Винтер спорт 9 (5-4), Врање 11 (6-5).

ВИНТЕР СПОРТ: ПАВЛОВИЋ, РИСТИЋ, РАНЧИЋ, ИЛИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Н. Станковић, Јанковић, Ј. Ђорђевић, Ценић, Миљковић, Милан Ђорђевић, Милош Ђорђевић, Матејев, Крстић.

ВРАЊЕ: МИЛЕНКОВИЋ, Д. ТАСИЋ, НИКОЛИЋ, ТРАЈКОВИЋ, ДОДИЋ, Ристић, Стојковић, Ал. Јањић, Богдановић, М. Тасић.

Дерби Друге лиге у Бујановцу каснио је с почетком 35 минута због проблема са рачунаром и куцањем записника?!

Зуфо – Земун Само право 6:4 (2:1)

Бујановац – Дворана: „Младост”. Гледалаца: 1.000. Судије: Ђорђе Петровић (Чачак), Александар Јакшић (Горњи Милановац) и Данијел Ристић (Врање). Стрелци: 1:0 Димитријевић у 9, 1:1 Лазић у 9, 2:1 Стефановић у 17, 3:1 Петровић у 25, 3:2 Лазић у 29, 4:2 Исени у 35, 5:2 Стефановић у 36, 6:2 Стефановић у 37, 6:3 Рамадани у 39, 6:4 Рамадани у 40. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Зуфо 3 (2-1), Земун Само право 8 (5-3).

ЗУФО: Д. ПАШИЋ, Д. ТРОЈАНОВИЋ, СТЕФАНОВИЋ, СТАНКОВИЋ, ИСЕНИ, Љевица, Мазареку, Маличевић, С. Тројановић, Петровић, Алији, Димитријевић, Н. Пашић.

ЗЕМУН САМО ПРАВО: СЕКУЛИЋ, ИНАЈЕТОВИЋ, РАМАДАНИ, ЈАНЧЕВСКИ, ЛАЗИЋ, Радуловић, Денић, Мајсторовић, Марковић, Мијаиловић, Мандић.

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 19. КОЛО

Петак, 29. март

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Калча 7:4 (3:1)

(Милосављевић 2, Талес 6, Игор 19, 32, Перић 23, 27, Стојчевски 25 – Павловић 10, Арсић 29, Вукадиновић 29, 36)

ИВАЊИЦА: Ивањица – Смедерево 12:5 (6:1)

(Маричић 4, 28, 37, Ивановић 5, 16, Радоњић 13, Колаковић 15, 26, Стојковић 17, Г. Лишанин 24, Јовановић 32, Миловановић 35 – Г. Филиповић 18, 35, Ђорђевић 27, 28, 33)

БЕОГРАД: ФОН – Нови Пазар 8:1 (2:0)

(Петрашевић 12, 40, Петров 20, Ерац 24, 36, Пешић 25, 30, Калановић 37 – Међедовић 28)

Субота, 30. март

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Јастребац 3:2 (1:2)

(Тепавчевић 10, Гајић аг 27, Кукољ 29 – Кнежевић 4, Радојичић 19)

НИШ: Винтер спорт – Врање 2:1 (1:1)

(Ценић 8, Јанковић 35 – Додић 19)

Понедељак, 1. април

ВАЉЕВО: РБ – Српска (18.30)

(Дворана: „15. септембар”, судије: Петар Радојчић, Небојша Панић и Славенко Матовић, делегат: Миле Бекрић)

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 18. КОЛО

БЕОГРАД: Бањица – САС 4:2 (3:1)

(Ристановић 5, 40, Етеровић 7, Симеуновић 20 – Раденковић 17, Шкорић 30)

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Земун Само право 6:4 (2:1)

(Димитријевић 9, Стефановић 17, 36, 37, Петровић 25, Исени 35 – Лазић 9, 29, Рамадани 39, 40)

ЛАЗАРЕВАЦ: Колубара – СК Економист (19.00)

(Дворана: „Колубара”, судије: Владан Радуловић, Ђорђе Нинић и Бојан Спасић, делегат: Божидар Нинчић)

ПИРОТ: Пирот – Сопот (19.00)

(Дворана: „Кеј”, судије: Оливер Николић, Бојан Милић и Милош Грујић, делегат: Небојша Ристић)

Четвртак, 4. април

ПОЖАРЕВАЦ: Пожаревац – Економац 2 (18.30)

(Дворана: „Пожаревац”, судије: Данијел Ристић, Дејан Стајић и Страхиња Радовић, делегат: Ненад Мутавџић)

У овом колу слободан је Бечеј, услед одустајања Деус футсала.

(Фото: КМФ Зуфо)