ФСБ: Бакљада на Коњарнику, Палеж без по муке, Бјанконери остали с двојицом играча?!

У утакмицама последњег, 14. кола Треће лиге Београд славили су домаћини: Футсал Коњарник – Грочански футсал клуб 6:1, Футсал Требиње – Бјанконери футсал 3:0 (прекид у 4. минуту, гости остали с двојицом играча) и Палеж – Офтал Ц 5:1!

Уз напомену да је Футсал Коњарник изборио пласман у бараж за попуну Друге лиге, остало је да се одиграју још две заостале утакмице: Бјанконери футсал – Интелектуалац (10. коло) и Палеж – Интелектуалац (12. коло)

СТВАРНО НАЈБОЉИ: Комесар за такмичење Миле Бекрић уручио је пехар за освојено прво место Треће лиге Београд капитену Футсал Коњарника Душану Благојевићу Фото: Фејсбук

Футсал Коњарник је у великом стилу прославио прво место, чак шест пута затресавши мрежу Грочана.

Довољно да навијачи на улицама познатог београдског краја љубимце и тренера Зорана Жигића („Један је Мики Капело!”) награде велелепном бакљадом!

У центру пажње били су стрелци: Милош Љујић и Никола Јанковић (по 2), Александар и Ђорђе Милутиновић, док је почасни погодак за госте дело Марка Марковића.

Након победе над Грочанским од 6:1, навијачи су приредили дочек испред нама добро познатог места где се традиционално одржава треће полувреме. Биће ово дуга ноћ за све којима је љубичаста боја у срцу…а и заслужили смо – футсал се вратио кући! Извештај са утакмице, слике и снимке очекујте сутра 🙂 #kmfk #kmfkonjarnik #ljubicastojeponovoumodi #futsal #futsalsrbija #beograd #zvezdara #titula #konjarnik

Geplaatst door КМФ Коњарник op Zaterdag 6 april 2019

Футсал Коњарник – Грочански футсал клуб 6:1 (4:0)

Дворана: Шумице. Гледалаца: 100. Судије: Никола Алексић и Ђорђе Нинић. Стрелци: 1:0 Љујић у 3, 2:0 Јанковић у 10, 3:0 А. Милутиновић у 13, 4:0 Јанковић у 19, 5:0 Љујић у 34, 5:1 Марковић у 37, 6:1 Ђ. Милутиновић у 38. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Футсал Коњарник 4 (4-0), Грочански футсал клуб 2 (1-1).

ФУТСАЛ КОЊАРНИК: БЛАГОЈЕВИЋ, ПЕТРОВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, А. МИЛУТИНОВИЋ, ЈАНКОВИЋ, Љујић, Шљукић, Вићић, Миловац, Ђ. Милутиновић, Ковачевић, Ристановић, Дрндаревић.

ГРОЧАНСКИ ФУТСАЛ КЛУБ: МИЉКОВИЋ, МАРАШЕВИЋ, БАЛАЋ, ПАУНИЋ, СЕКУЛИЋ, Марковић, Гмизић, Радић.

Утакмица између Футсал Требиња и Бјанконери футсала прекинута је у 4. минуту: голман гостију се повредио – истегао је мишић и није могао да настави меч.

Како су Бјанконери остали само с двојицом на паркету, сходно правилима игре (минимум три играча) свиран је крај.

Претходно, голове за домаћина постигли су Срђан Илић, Тихомир Туфегџић и Огњен Дангубић.

Остаће записано: за Бјанконере футсал играли су само Михајло Љубић, Стеван Љубић и Срећко Живковић

Футсал Требиње – Бјанконери футсал 3:0 – прекид у 4. минуту

Дворана: Мала Штарк арена. Гледалаца: 20. Судије: Предраг Лазаревић и Милан Јеремић. Стрелци: 1:0 Илић у 1, 2:0 Туфегџић у 4, 3:0 Дангубић у 4. минуту.

ФУТСАЛ ТРЕБИЊЕ: Шкеро, Иванишевић, Илић, Дангубић, Прокић, Богдановић, Милојевић, Туфегџић, Вукмировић, Лазић.

БЈАНКОНЕРИ ФУТСАЛ: М. Љубић, С. Љубић, Живковић.

Палеж је без већих проблема надиграо Офтал Ц, решивши питање победника већ у првом полувремену.

Егзекутори за Обреновчане били су Стефан Стефановић (2), Марко и Дарко Роксић и Милош Којић, док је код Београђана прецизан био Милош Цекић.

Палеж – Офтал Ц 5:1 (2:0)

Дворана: СЦ Обреновац. Гледалаца: 50. Судије: Марко Мартиновић (Београд) и Милош Павловић (Лазаревац). Стрелци: 1:0 Стефановић у 7, 2:0 М. Роксић у 20, 3:0 Којић у 34, 3:1 Цекић у 38, 4:1 Д. Роксић у 39, 5:1 Стефановић у 40. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Палеж 2 (1-1), Офтал Ц 4 (0-4).

ПАЛЕЖ: Пантић, Стефановић, Д. Роксић, Ранђеловић, С. Грујичић, М. Роксић, Којић, Шарић, Перишић, Теофиловић.

ОФТАЛ Ц: И. Крсмановић, Н. Крсмановић, Гагић, Цекић, Мићић, Сибиновић, Милосављевић.