FSB: Bakljada na Konjarniku, Palež bez po muke, Bjankoneri ostali s dvojicom igrača?!

U utakmicama poslednjeg, 14. kola Treće lige Beograd slavili su domaćini: Futsal Konjarnik – Gročanski futsal klub 6:1, Futsal Trebinje – Bjankoneri futsal 3:0 (prekid u 4. minutu, gosti ostali s dvojicom igrača) i Palež – Oftal C 5:1!

Uz napomenu da je Futsal Konjarnik izborio plasman u baraž za popunu Druge lige, ostalo je da se odigraju još dve zaostale utakmice: Bjankoneri futsal – Intelektualac (10. kolo) i Palež – Intelektualac (12. kolo)

STVARNO NAJBOLJI: Komesar za takmičenje Mile Bekrić uručio je pehar za osvojeno prvo mesto Treće lige Beograd kapitenu Futsal Konjarnika Dušanu Blagojeviću Foto: Fejsbuk

Futsal Konjarnik je u velikom stilu proslavio prvo mesto, čak šest puta zatresavši mrežu Gročana.

Dovoljno da navijači na ulicama poznatog beogradskog kraja ljubimce i trenera Zorana Žigića („Jedan je Miki Kapelo!”) nagrade velelepnom bakljadom!

U centru pažnje bili su strelci: Miloš Ljujić i Nikola Janković (po 2), Aleksandar i Đorđe Milutinović, dok je počasni pogodak za goste delo Marka Markovića.

Nakon pobede nad Gročanskim od 6:1, navijači su priredili doček ispred nama dobro poznatog mesta gde se tradicionalno održava treće poluvreme. Biće ovo duga noć za sve kojima je ljubičasta boja u srcu…a i zaslužili smo – futsal se vratio kući! Izveštaj sa utakmice, slike i snimke očekujte sutra 🙂 #kmfk #kmfkonjarnik #ljubicastojeponovoumodi #futsal #futsalsrbija #beograd #zvezdara #titula #konjarnik

Geplaatst door KMF Konjarnik op Zaterdag 6 april 2019

Futsal Konjarnik – Gročanski futsal klub 6:1 (4:0)

Dvorana: Šumice. Gledalaca: 100. Sudije: Nikola Aleksić i Đorđe Ninić. Strelci: 1:0 Ljujić u 3, 2:0 Janković u 10, 3:0 A. Milutinović u 13, 4:0 Janković u 19, 5:0 Ljujić u 34, 5:1 Marković u 37, 6:1 Đ. Milutinović u 38. minutu.

Nagomilavanje prekršaja: Futsal Konjarnik 4 (4-0), Gročanski futsal klub 2 (1-1).

FUTSAL KONJARNIK: BLAGOJEVIĆ, PETROVIĆ, JOVANOVIĆ, A. MILUTINOVIĆ, JANKOVIĆ, Ljujić, Šljukić, Vićić, Milovac, Đ. Milutinović, Kovačević, Ristanović, Drndarević.

GROČANSKI FUTSAL KLUB: MILJKOVIĆ, MARAŠEVIĆ, BALAĆ, PAUNIĆ, SEKULIĆ, Marković, Gmizić, Radić.

Utakmica između Futsal Trebinja i Bjankoneri futsala prekinuta je u 4. minutu: golman gostiju se povredio – istegao je mišić i nije mogao da nastavi meč.

Kako su Bjankoneri ostali samo s dvojicom na parketu, shodno pravilima igre (minimum tri igrača) sviran je kraj.

Prethodno, golove za domaćina postigli su Srđan Ilić, Tihomir Tufegdžić i Ognjen Dangubić.

Ostaće zapisano: za Bjankonere futsal igrali su samo Mihajlo Ljubić, Stevan Ljubić i Srećko Živković

Futsal Trebinje – Bjankoneri futsal 3:0 – prekid u 4. minutu

Dvorana: Mala Štark arena. Gledalaca: 20. Sudije: Predrag Lazarević i Milan Jeremić. Strelci: 1:0 Ilić u 1, 2:0 Tufegdžić u 4, 3:0 Dangubić u 4. minutu.

FUTSAL TREBINJE: Škero, Ivanišević, Ilić, Dangubić, Prokić, Bogdanović, Milojević, Tufegdžić, Vukmirović, Lazić.

BJANKONERI FUTSAL: M. Ljubić, S. Ljubić, Živković.

Palež je bez većih problema nadigrao Oftal C, rešivši pitanje pobednika već u prvom poluvremenu.

Egzekutori za Obrenovčane bili su Stefan Stefanović (2), Marko i Darko Roksić i Miloš Kojić, dok je kod Beograđana precizan bio Miloš Cekić.

Palež – Oftal C 5:1 (2:0)

Dvorana: SC Obrenovac. Gledalaca: 50. Sudije: Marko Martinović (Beograd) i Miloš Pavlović (Lazarevac). Strelci: 1:0 Stefanović u 7, 2:0 M. Roksić u 20, 3:0 Kojić u 34, 3:1 Cekić u 38, 4:1 D. Roksić u 39, 5:1 Stefanović u 40. minutu.

Nagomilavanje prekršaja: Palež 2 (1-1), Oftal C 4 (0-4).

PALEŽ: Pantić, Stefanović, D. Roksić, Ranđelović, S. Grujičić, M. Roksić, Kojić, Šarić, Perišić, Teofilović.

OFTAL C: I. Krsmanović, N. Krsmanović, Gagić, Cekić, Mićić, Sibinović, Milosavljević.