ФУТСАЛ ДОИГРАВАЊА: Нови Пазар и ФОН сигурни а Врање убедљиво за опстанак

У Новом Пазару је приказан одлична футсал представа а гости су се боље снашли у почетку чак су и први део сусрета решили у своју корист. Ипак домаћин је све преокренуо у последња непуна два минута са три гола. Невероватан финиш Новог Пазара за вредну победу пред домаћим навијачима…

Док је у Београду одигран градски дерби. Српска је повела голом Бркића али није више могла јер је ФОН преокренуо игру и резултат већ до краја првог дела утакмице постигао је три гола. У наставку није било голова тако да је ФОН славио са сигурних  3:1.

ПРВО КОЛО ПЛЕЈ-ОФА ШАМПИОНАТА СРБИЈЕ – ПРВЕ УТАКМИЦЕ

Субота, 4. мај

НОВИ ПАЗАР (Пендик): Нови Пазар – Винтер спорт     6:4 (1:2)

(Садовић 20, Реџовић 24, Костић 31, Мутавџић 39,40 и 40.мин, Јовановић 10, Миљковић 12, Ценић 21 и Илић 29.мин)

Победник ће играти у полуфиналу са Новом Пазовом.

БЕОГРАД (Шумице): ФОН – Српска    3:1 (3:1)

Победник ће играти у полуфиналу са Економцем.

Друге утакмице биће одигране у периоду од 10. до 13. маја, а датум евентуалних мајсторица је 15. мај. Домаћини у мајсторицама су екипе које су домаћини првих утакмица.

БАРАЖ ЗА ОПСТАНАК У ПРВОЈ ФУТСАЛ ЛИГИ – ПРВЕ УТАКМИЦЕ

У Врању није било дилеме, домаћин је од самог старта диктирао темпо и стварао прилике. За првих двадесет минута врањанци су постигли три гола и резултатом 3:0 се завршило полувреме. У настваку су се коначно тргли и гости из Бујановца али нису ништа могли више да ураде осим што су постигли два гола а још два су и примили. Реалан резултат на крају утакмице 5:2 за Врање.

ВРАЊЕ (Спортска хала Врање): Врање – Зуфо   5:2 (3:0)

(Додић 10 и 27, Трајковић 19 и 19, Стојковић 37.мин, Исени 22, и Љевица у 39.мин /КУ  10.метара/)