ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА: Голеада у Бујановцу, Бечеј убедљив у Сопоту

Утакмицама у Бујановцу и Сопоту завршено је друго коло Друге футсал лиге.

Зуфо је потврдио да је један од фаворита за прволигашки ранг убедљивом победом на домаћем терену против Радничког, који још чека на друголигашки првенац. После изједначеног првог полувремена (3:3), Нишлије су потпуно пале у другом делу, па је на крају на семафору писало 11:5.

И у Сопоту је неизвесно било једино у првом полувремену, али су гости из Бечеја додали гас и победили са убедљивих 7:3 (2:2). Тако су стигли до првих бодова у овој сезони, док је Сопот уписао прву нулу.

У петак су тријумфовали Металац Колорадо, Бањица и Тиса, а у суботу РБ.

ЗУФО – РАДНИЧКИ 2010 11:5 (3:3)

Бујановац – Дворана: „Младост“. Гледалаца: 300. Стрелци: 1:0 Марјановић у 3, 2:0 Ристић у 12, 2:1 Стојановић у 14, 2:2 Обрадовић у 16, 2:3 Драгишић у 17, 3:3 Марјановић у 18, 4:3 Стефановић у 21, 5:3 Марјановић у 22, 6:3 Станковић у 25, 6:4 Раденковић у 29, 7:4 Матејев у 34, 8:4 Станковић у 35, 8:5 Стојановић у 35, 9:5 Ристић у 36, 10:5 Стефановић у 36, 11:5 Станковић у 40. минуту. Судије: Никола Алексић (Београд), Ђорђе Нинић (Београд) и Данијел Ристић (Врање). Жути картони: Матејев, Стефановић (Зуфо), Вељковић, Васић (Раднички 2010). Нагомилавање прекршаја: Зуфо 7 (4+3), Раднички 2010 8 (4+4).
ЗУФО: Д. ПАШИЋ, СТЕФАНОВИЋ, МАРЈАНОВИЋ, МАТЕЈЕВ, СТАНКОВИЋ, Љевица, Миљковић, Ристић, Алији, Исени, Станковић, Петровић, Мазреку, Н. Пашић.
РАДНИЧКИ 2010: НИКОЛИЋ, ОБРАДОВИЋ, РАДЕНКОВИЋ, ВАСИЋ, ВЕЉКОВИЋ, Драгишић, Ивановић, Милосављевић, Пејчић, Петровић, Стојановић, Тасић.