Песма Винтер спорта у Земуну и Бечеја у Смедереву, Коњарник бројао чак до 10

У премијерној утакмици четвртог кола Прве лиге Винтер спорт је као гост, уз по три гола Немање Јовановића и Марка Илића, славио на гостовању екипи Земун Само право – 7:2.

На тај начин, остварио је трећу победу у првенству и показао да је преболео тесан пораз од Црвене звезде, пре недељу дана.

Раднички 2010, део најпознатијег колектива из Ниша, није се, с друге стране, прославио у главном граду, Коњарник му је у оквиру петог кола друголигашког каравана на маестралан начин узео меру, избројавши чак двоцифрен број лопти у мрежи (10:1).

Да гости у петак увече имају бољи учинак потрудио се Бечеј у Смедереву – 4:3, већ у 28. минуту, после трећег поготка, наговестивши решено питање победника.

По завршетку првог полувремена у Земуну са трибина је бачена лименка пуна пива, која је погодила првог судија Ђорђа Петровића у пределу шаке, затим је бачена столица ка записничком столу, а потом још једна лименка која је пала на паркет. Трибина је испражњена након доласка припадника МУП-а и утакмица је настављена, без проблема до краја

Земун Само право – Винтер спорт 2:7 (2:4)

Београд – Дворана: „Пинки”. Гледалаца: 200. Судије: Ђорђе Петровић (Чачак), Александар Јакшић (Горњи Милановац) и Душан Арсовић (Горњи Милановац). Стрелци: 0:1 Јовановић у 3, 1:1 Ђуричић у 5, 1:2 Илић у 9, 2:2 Ђуричић у 10, 2:3 Илић у 13, 2:4 Ђорђевић у 20, 2:5 Јовановић у 23, 2:6 Јовановић у 28, 2:7 Илић у 39. минуту. Жути картони: Милосављевић, Мандић (Земун Само право).

Нагомилавање прекршаја: Земун Само право 8 (5-3), Винтер спорт 8 (5-3).

ЗЕМУН САМО ПРАВО: АНТОНИЋ, РАМАДАНИ, КАЛАНОВИЋ, ЛАЗИЋ, ЂУРИЧИЋ, Инајетовић, Миленовић, Мандић, Вујасиновић, Секулић, Денић, Милосављевић, Лекић, Грујић.

ВИНТЕР СПОРТ: П. ПАВЛОВИЋ, РИСТИЋ, ЈОВАНОВИЋ, РАНЧИЋ, ИЛИЋ, Ђелић, Миковић, Ђорђевић, Јанковић, Спасојевић, М. Павловић.

КМФ КОЊАРНИК – КМФ РАДНИЧКИ НИШ 10-1#konjarnik #kmfkonjarnik #kmfk #futsal #futsalsrbija #radnickinis#kmfradnickinis #scšumice #drugaligafutsal

Geplaatst door КМФ Коњарник op Vrijdag 11 oktober 2019

Ко­њар­ник – Рад­нич­ки 2010 10:1 (5:0)

Дво­ра­на: „Шу­ми­це”. Гле­да­ла­ца: 100. Су­ди­је: Дра­гу­тин Бо­жо­вић (Ку­ла), Мар­јан Сар­ка (Вр­шац) и Благоје Мијаиловић (Вршац). Стрел­ци:1:0 Љу­јић у 2, 2:0 Љу­јић у 11, 3:0 Ми­хић у 19, 4:0 Рат­ко­вић у 20, 5:0 Ри­ста­но­вић у 20, 6:0 Ко­ко­то­вић у 25, 7:0 Љу­јић у 31, 7:1 Вељ­ко­вић у 35, 8:1 Кне­же­вић у 27, 9:1 Ви­ћић у 38, 10:1 Ми­лу­ти­но­вић у 40. ми­ну­ту. Жу­ти кар­то­ни: Ви­ћић (Ко­њар­ник), Пеј­чић, Ва­сић (Рад­нич­ки 2010).

На­го­ми­ла­ва­ње пре­кр­ша­ја: Ко­ња­р­ник 4 (1-3), Рад­нич­ки 2010 5 (4-1).

КО­ЊАР­НИК: ФИ­ЛИ­ПО­ВИЋ, МИ­ЛУ­ТИ­НО­ВИЋ, ЉУ­ЈИЋ, ВИ­ЋИЋ, РАТ­КО­ВИЋ, Ми­ло­са­вље­вић, Ко­ко­то­вић, Јан­ко­вић, Шљу­кић, Ми­ло­вац, Ми­хић, Кне­же­вић, Ри­ста­но­вић, Дрн­да­ре­вић.

РАД­НИЧ­КИ 2010: ПЕЈ­ЧИЋ, ВА­СИЋ, ОБ­РА­ДО­ВИЋ, СТО­ЈА­НО­ВИЋ, ДРА­ГИ­ШИЋ, Вељ­ко­вић, Ми­ло­са­вље­вић, Стој­ко­вић.

Бечеј 2003 није имао представника клуба, па је ту дужност преузео капитен Мита Кобиљски

Смедерево – Бечеј 2003 3:4 (0:0)

Смедерево – Дворана: „Смедерево”. Гледалаца: 50. Судије: Никола Алексић, Марко Савић и Бранко Галић (сви из Београда). Стрелци: 0:1 Кораћ у 22, 0:2 Голуб у 25, 0:3 Ћулум у 28, 1:3 Сабљић у 34, 1:4 Станић у 36, 2:4 Марковић у 38, 3:4 Сабљић у 40. минуту. Жути картон: Станић (Бечеј 2003).

Нагомилавање прекршаја: Смедерево 5 (2-3), Бечеј 2003 7 (4-3).

СМЕДЕРЕВО: ТЕШАНОВИЋ, ЈЕВТИЋ, ФИЛИПОВИЋ, МАРКОВИЋ, ПАУНОВИЋ, Бркић, Милосављевић, Живковић, Пантић, Ђорђевић, Сабљић, Тасић, Јовановић, Миљковић.

БЕЧЕЈ 2003: ВАДАСКИ, КОРАЋ, ДРАЖИЋ, СТАНИЋ, ГОЛУБ, Кобиљски, Арђељан, Ћулум, Арваји, Новаков.

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ЧЕТВРТО КОЛО

Петак, 11. октобар

БЕОГРАД: Земун Само право – Винтер спорт 2:7 (2:4)

(Ђуричић 5, 10 – Јовановић 3, 23, 28, Илић 9, 13, 39, Ђорђевић 20)

Субота, 12. октобар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Јастребац (20.15)

(Дворана: „Пендик”, судије: Бојан Буројевић, Братислав Динић и Страхиња Радовић, делегат: Горан Старчевић)

БЕОГРАД: ФОН – Нова Пазова (21.00)

(Дворана: „Шумице”, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Владан Ђермановић, делегат: Сеад Чочић)

Недеља, 13. октобар

НИШ: Калча – Врање (18.30)

(Дворана: „Чаир”, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Иван Станковић, делегат: Дарко Стојиљковић

Среда, 30. октобар

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Црвена звезда

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ПЕТО КОЛО

БЕОГРАД: Коњарник – Раднички 2010 10:1 (5:0)

(Љујић 2, 11, 31, Михић 19, Ратковић 20, Ристановић 20, Кокотовић 25, Кнежевић 37, Вићић 38, Милутиновић 40 – Вељковић 35)

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – Бечеј 2003 3:4 (0:0)

(Сабљић 34, 40, Марковић 38 – Кораћ 22, Голуб 25, Ћулум 28, Станић 36)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Сопот (19.00)

(Дворана: „Бреза”, судије: Небојша Панић, Никола Рабреновић и Александар Радојичић, делегат: Слободан Корићанац)

ВАЉЕВО: РБ – САС (21.00)

(Дворана: „15. септембар”, судије: Бојан Спасић, Далибор Станковић и Марко Мартиновић, делегат: Миливоје Томић)

Понедељак, 14. октобар

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Бањица (18.30)

(Дворана: „Младост”, судије: Александар Минић, Стеван Лазаревић и Дејан Стајић, делегат: Небојша Ристић)