Pazar neumoljiv bez publike, Fon slavio protiv Pazove a Metalac siguran u Brezi

Derbi je odigran u hali Pendik u Novom Pazaru, bez publike ali uprava domaćina je obezbedila prenos uživo….

Odlična futsal predstava gosti se odlično nosili u prvom delu, gde su iz brzih kontra napada postizali golove. Ipak četa trenera domaćih Marka Gavrilovića je u nastvaku pokazala raskošan talenat i kvalitet što na kraju i rezultat pokazuje. Nekolicina igrača Jastrebca je ranijim sezonama nosilo dres Novog Pazara pa otuda i dobar otpor gostiju. Sigurna pobeda Novog Pazara, i nova tri boda, za trenutno prvo mesto na tabeli Prve futsal lige Srbije.

NOVI PAZAR – JASTREBAC (Blace)   9:4 (3:4)

Novi Pazar – Dvorana: „Pendik“. Gledalaca: /. Sudije: Burojević Bojan (Čačak), Dinić Bratislav (Kragujevac) i  Radović Strahinja (Kragujevac). Strelci: 1:0 Mutavdžić u 3, 1:1 Cvetanović u 9, 1:2 Cvetanović u 11, 2:2 Sadović  u 15, 2:3 Radojčić u 19, 2:4 Radojčić u 20, 3:4 Mutavdžić u 20, 4:4 Jovanović Dejan u 25, 5:4 Jovanović Predrag u 27, 6:4 Jovanović Dejan u 31, 7:4 Ramadani u 32, 8:4 Jovanović Dejan u 36, i 9:4 Sadović u 40.minutu. Nema žutih ni crvenih kartona.

Nagomilavanja prekršaja: Novi Pazar 9 (5+4), Jastrebac 10 (6+4).

NOVI PAZAR: HOT, ALEKSIĆ; REDŽOVIĆ, MUTAVDŽIĆ, JOVANOVIĆ P.,  Ramadani, Kostić, Radetinac, Sadović, Miraljemović, Rašljanin, Mujović, Redžović i Jovanović D. Trener: Marko Gavrilović.

JASTREBAC: JOVIĆ, UROŠEVIĆ, SUDIMAC, MICIĆ, CVETANOVIĆ, Gajić, Milivojević, Jovanović, Lapčević i Radojčić. Trener: Bojan Rakićević.

Fon nije dozvolio iznenađenje, i sigurnom igrom naročito u prvom delu susreta je rešio pitanje pobednika. Igrači trenera Borka Surudžića su sproveli sve dogovoreno iz svalčionice pa ovakav ishod utakmice je realan. Sa druge strane novi poraz i još jedna briga timu iz Nove Pazove jer još nisu osvojili ni jedan bod pa im sledi grčevita borba za opstanak…

FON – NOVA PAZOVA    5:1 (4:0)

Beograd – hala „Šumice“. Gledalaca: oko 60. Sudije: Graovac Bojan (Ruma), Papišta Bane (Sremska Mitrovica) i Đermanović Vladan (Šabac). Strelci: 1:0 Petrašević u 4, 2:0 Milosavac u 17.min AUTOGOL,  3:0 Pešić u 18, 4:0 Stanković, 4:1 Živanović u 27,  5:1 Pešić u 37.minutu. Nema žutih ni crvenih kartona.

Nagomilavanja prekršaja: FON 8 (4+4), Jastrebac 6 (2+4).

FON: JOSIMOVIĆ, BORISAVLJEVIĆ, LAZIĆ, PEŠIĆ, STAMKOVIĆ, Milašinović, Petrašević, Majstorović, Margetić, Aleksić i Stojanović. Trener:  Borko Surudžić.

NOVA PAZOVA: VULIĆ, ŠOŠO, KUKOLJ, MILOSAVAC, ŽIVIĆ, Tepavčević, Dujić, Bodonji, Krkobabić i Kostić. Trener: Goran Jakšić.

METALAC KOLORADO – SOPOT    6:3 (2:1)

Na drugoligaškim terenima je u subotu odigrana samo jedna utakmica. Metalac Kolorado je savladao Sopot mada je na poluvremenu bilo samo gol prednosti za domaćina. Na devet minuta pre kraja je bilo na semaforu nerešeno 3:3, ipak duža klupa i kvalitet domaćina dolazi do punog izražaja. Na svom parketu izabranici trenera Ivana Vuksanovića su maksimalno motivisani a pogotovo kada im dođe gostujuća ekipa sa samo tri rezerve, hala Breza ostaje neosvojiva tvrđava…

Gornji Milanovac, hala „Breza“. Gledalaca: 100. Sudije: Panić Nebojša (Beograd), Rabrenović Nikola (Beograd) i Radojčić Aleksandar (Beograd). Strelci:  1:0 Urošević u 16, 2:0 Nikolić u 17, 2:1 Đurić u 18, 2:2 Janićijević u 24, 3:2 Milanković u 28.min, 3:3 Kaličanin u 31, 4:3 Lazović u 34.min, 5:3 Urošević u 36, i 6:3 Rosić u 39.minutu. Žuti kartoni: Milanković u 18, Jeremić u 26, Nikolić u 28, Lazović u 29, i Petrović u 30. minutu (Metalac Kolorado), i Đurić u 36.minutu (Sopot).

U 39. minutu susreta je udaljen sa terena domaći predstavnik Miloš Radojičić, zbog nepristojnog negodovanja na odluku sudije.

METALAC KOLORADO: JOVANOVIĆ, ROSIĆ, UROŠEVIĆ, PETROVIĆ, LAZOVIĆ, Milanković, Cvetković, Đorđević, Jeremić, Arenijević, Nikolić, Čepić i Petrović. Trener: Ivan Vuksanović.

SOPOT: ŠVABIĆ, JANIĆIJEVIĆ, ĐURIĆ, JOCIĆ, KALIČANIN, Stijelja, Ivić i Radovanović. Trener: Slobodan Sledojević.

(Foto: fb KMF Novi Pazar)