ДРУГА ЛИГА: САС се разгоропадио у другом полувремену против Нишлија, хет-трик Раденковића

У премијерној утакмици седмог кола Друге лиге САС је у дербију зачеља захваљујући много бољој игри у другом полувремену убедљиво савладао последњепласирани Раднички 2010 – 6:1.

Нишлије, у Зрењанину само са осморицом играча, прве су дошле у вођство, стрелац је био Марко Обрадовић већ у четвртом минуту, али…

САС, по тренерским инструкцијама Миливоја Батинице, успео је да изједначи непосредно пред паузу и, онда, разгоропади се у наставку сусрета.

Троструки егзекутор био је Душан Раденковић, два поготка дело су Ивана Вукоја, један Алексе Шкорића.

Интересантно: играчи САС-а у првом делу игре нису направили ниједан прекршај


САС – Раднички 2010 6:1 (1:1)

Зрењанин – Дворана: „Кристална”. Гледалаца: 200. Судије: Драгутин Божовић (Кула), Благоје Мијаиловић (Вршац) и Марјан Сарка (Вршац). Стрелци: 0:1 Обрадовић у 4, 1:1 Раденковић у 18, 2:1 Вукоје у 25, 3:1 Раденковић у 32, 4:1 Вукоје у 33, 5:1 Раденковић у 39, 6:1 Шкорић у 39. минуту.

Нагомилавање прекршаја: САС 5 (0-5), Раднички 2010 6 (5-1)

САС: РОДИЋ, ЖИВАНОВ, ТОМИН, РАДЕНКОВИЋ, ДЕЛИЋ, Лојпур, Милићев, Мандић, Јевремов, Шкорић, Вукоје, Новковић.

РАДНИЧКИ 2010: СТОЈКОВИЋ, ДРАГИШИЋ, ВАСИЋ, РАДЕНКОВИЋ, ОБРАДОВИЋ, Милосављевић, Тасић, Вељковић.


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – СЕДМО КОЛО

Петак, 25. октобар

ЗРЕЊАНИН:  САС – Раднички 2010 6:1 (1:1)

(Раденковић 18, 32, 39, Вукоје 25, 33, Шкорић 39 – Обрадовић 4)

Субота, 26. октобар

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Бечеј 2003 (19.30)

(Дворана: „Бреза”, судије: Александар Минић, Иван Станковић и Душан Арсовић, делегат: Небојша Динић)

БЕОГРАД: Коњарник – Бањица (19.30)

(Дворана: „Шумице”, судије: Ђорђе Петровић, Александар Јакшић и Ђорђе Нинић, делегат: Роберт Петровић)

Недеља, 27. октобар

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Смедерево (19.30)

(Дворана: „Младост”, судије: Бојан Милић, Оливер Николић и Стеван Лазаревић, делегат: Марјан Ђорђевић)

Понедељак, 28. октобар

ВАЉЕВО: РБ – Ивањица (19.30)

(Дворана: „Хала спортова”, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Никола Алексић, делегат: Томислав Јаковљевић)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Сопот (21.00)

(Дворана: „Јединство”, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић, Бојан Граовац, делегат: Борис Правиловић)


Насловна: Детаљ с меча између САС-а и Радничког 2010 Фото: Facebook / Sportinfo.rs