DRUGA LIGA: SAS se razgoropadio u drugom poluvremenu protiv Nišlija, het-trik Radenkovića

U premijernoj utakmici sedmog kola Druge lige SAS je u derbiju začelja zahvaljujući mnogo boljoj igri u drugom poluvremenu ubedljivo savladao poslednjeplasirani Radnički 2010 – 6:1.

Nišlije, u Zrenjaninu samo sa osmoricom igrača, prve su došle u vođstvo, strelac je bio Marko Obradović već u četvrtom minutu, ali…

SAS, po trenerskim instrukcijama Milivoja Batinice, uspeo je da izjednači neposredno pred pauzu i, onda, razgoropadi se u nastavku susreta.

Trostruki egzekutor bio je Dušan Radenković, dva pogotka delo su Ivana Vukoja, jedan Alekse Škorića.

Interesantno: igrači SAS-a u prvom delu igre nisu napravili nijedan prekršaj


SAS – Radnički 2010 6:1 (1:1)

Zrenjanin – Dvorana: „Kristalna”. Gledalaca: 200. Sudije: Dragutin Božović (Kula), Blagoje Mijailović (Vršac) i Marjan Sarka (Vršac). Strelci: 0:1 Obradović u 4, 1:1 Radenković u 18, 2:1 Vukoje u 25, 3:1 Radenković u 32, 4:1 Vukoje u 33, 5:1 Radenković u 39, 6:1 Škorić u 39. minutu.

Nagomilavanje prekršaja: SAS 5 (0-5), Radnički 2010 6 (5-1)

SAS: RODIĆ, ŽIVANOV, TOMIN, RADENKOVIĆ, DELIĆ, Lojpur, Milićev, Mandić, Jevremov, Škorić, Vukoje, Novković.

RADNIČKI 2010: STOJKOVIĆ, DRAGIŠIĆ, VASIĆ, RADENKOVIĆ, OBRADOVIĆ, Milosavljević, Tasić, Veljković.


DRUGA FUTSAL LIGA – SEDMO KOLO

Petak, 25. oktobar

ZRENJANIN:  SAS – Radnički 2010 6:1 (1:1)

(Radenković 18, 32, 39, Vukoje 25, 33, Škorić 39 – Obradović 4)

Subota, 26. oktobar

GORNJI MILANOVAC: Metalac Kolorado – Bečej 2003 (19.30)

(Dvorana: „Breza”, sudije: Aleksandar Minić, Ivan Stanković i Dušan Arsović, delegat: Nebojša Dinić)

BEOGRAD: Konjarnik – Banjica (19.30)

(Dvorana: „Šumice”, sudije: Đorđe Petrović, Aleksandar Jakšić i Đorđe Ninić, delegat: Robert Petrović)

Nedelja, 27. oktobar

BUJANOVAC: Zufo – Smederevo (19.30)

(Dvorana: „Mladost”, sudije: Bojan Milić, Oliver Nikolić i Stevan Lazarević, delegat: Marjan Đorđević)

Ponedeljak, 28. oktobar

VALJEVO: RB – Ivanjica (19.30)

(Dvorana: „Hala sportova”, sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Nikola Aleksić, delegat: Tomislav Jakovljević)

NOVI BEČEJ: Tisa – Sopot (21.00)

(Dvorana: „Jedinstvo”, sudije: Petar Radojčić, Miloš Jocović, Bojan Graovac, delegat: Boris Pravilović)


Naslovna: Detalj s meča između SAS-a i Radničkog 2010 Foto: Facebook / Sportinfo.rs