Шестица Новог Пазара против Винтер спорта, Тиси голеада у Ђурђевом граду

У премијерној утакмици шестог кола Прве лиге Нови Пазар је сигурном игром савладао Винтер спорт 6:1.

У оквиру осме рунде друголигашког каравана: Смедерево – Тиса 9:10 и Ивањица – САС 7:0.

У петак увече, на три сусрета, виђено је укупно 33 гола (у просеку – 11 по мечу!)

Нови Пазар се брзо опоравио од пораза од Црвене звезде у Београду и у једном од најзанимљивијих дуела, против квалитетног Винтер спорта, показао да је прави кад је најпотребније.

Јунаци славља били су Нинослав Алексић (2), Елдин Реџовић, Милан Мутавџић, Предраг и Дејан Јовановић.

Код Нишлија, за раме испред осталих, био је стрелац почасног гола Марко Илић.

Иначе, у 36. минуту дошло је до кошкања на паркету, судије су морале да реагују са два црвена картона.

Едис Рашљанин (Нови Пазар) је искључен у 36. минуту због ударања противничког играча главом у главу

Ивица Николић (представник Винтер спорта) удаљен је са терена у 36. минуту због уласка у игралиште и снимања мобилним телефоном

Нови Пазар – Винтер спорт 6:1 (2:0)

Нови Пазар – Дворана: „Пендик”. Гледалаца: 400. Судије: Никола Алексић (Београд), Бојан Спасић (Лазаревац) и Марко Мартиновић (Лазаревац). Стрелци: 1:0 Ел. Реџовић у 9, 2:0 Алексић у 19, 3:0 Мутавџић у 32, 4:0 П. Јовановић у 33, 4:1 Илић у 35, 5:1 Д. Јовановић у 38, 6:1 Алексић у 38. минуту. Жути картони: Мутавџић, Хот, Д. Јовановић (Нови Пазар), Ј. Ђорђевић, Илић, П. Павловић (Винтер спорт). Црвени картони: Рашљанин (Нови Пазар) и Николић (представник Винтер спорта) у 36. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Нови Пазар 10 (4-6), Винтер спорт 11 (5-6).

НОВИ ПАЗАР: ХОТ, АЛЕКСИЋ, ЕЛ. РЕЏОВИЋ, МУТАВЏИЋ, П. ЈОВАНОВИЋ, Рамадан, Костић, Радетинац, Садовић, Мираљемовић, Рашљанин, Мујовић, Ен. Реџовић, Д. Јовановић.

ВИНТЕР СПОРТ: П. ПАВЛОВИЋ, РАНЧИЋ, ИЛИЋ, ЈОВАНОВИЋ, РИСТИЋ, Спасојевић, Јанковић, Ј. Ђорђевић, Ђелић, М. Ђорђевић, Миковић, М. Павловић.

У Ђурђевом граду – празник футсала и незапамћена голеада!

Ревија погодака (чак 19) припала је гостима из Новог Бечеја, иако је домаћин на почетку другог полувремена имао и великих 8:4.

Херој Тисиног тријумфа био је четвороструки егзекутор Никола Томић, голгетерски расположени били су и Веселин Губеринић (3), Лазар Летић (2) и Ђорђе Целин.

С друге стране, Марко Марковић (4), Марко Сабљић и Владан Првуловић (по 2) и Бојан Филиповић дуго су држали Смедеревце у игри, али…

ЧИСТА ДЕСЕТКА: Славље Тисе у Смедереву Фото: Фејсбук

Смедерево – Тиса 9:10 (6:4)

Смедерево – Дворана: „Смедерево”. Гледалаца: 80. Судије: Никола Рабреновић (Београд), Ђорђе Нинић (Београд) и Благоје Мијаиловић (Вршац). Стрелци: 0:1 Летић у 6, 0:2 Томић у 8, 1:2 Сабљић у 9, 2:2 Марковић у 11, 2:3 Летић у 12, 2:4 Губеринић у 14, 3:4 Сабљић у 16, 4:4 Марковић у 17, 5:4 Првуловић у 19, 6:4 Марковић у 20, 7:4 Марковић у 21, 8:4 Филиповић у 23, 8:5 Губеринић у 24, 8:6 Томић у 28, 8:7 Томић у 29, 9:7 Првуловић у 32, 9:8 Губеринић у 33, 9:9 Целин у 34, 9:10 Томић у 35. минуту. Жути картони: Сабљић (Смедерево), Губеринић (Тиса).

Нагомилавање прекршаја: Смедерево 5 (4-1), Тиса 7 (4-3).

СМЕДЕРЕВО: ТЕШАНОВИЋ, ФИЛИПОВИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, ПРВУЛОВИЋ, МАРКОВИЋ, Сабљић, Бркић, Миловановић, Пантић, Живковић, Пауновић, Миљковић.

ТИСА: ЋУРЧИЋ, ЧИЧИЋ, ЛЕТИЋ, ГУБЕРИНИЋ, ЦЕЛИН, Андрић, Томић, Виновић, Стојанов.

Надахнута Ивањица је сјајном игром надвисила САС 7:0, до полувремена – чак пет лопти у мрежи Зрењанинаца

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ШЕСТО КОЛО

Петак, 1. новембар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Винтер спорт 6:1 (2:0)

(Ел. Реџовић 9, Алексић 19, 38, Мутавџић 32, П. Јовановић 33, Д. Јовановић 38 – Илић 35)

Субота, 2. новембар

ВРАЊЕ: Врање – Нова Пазова (17.00)

(Дворана: „Врање”, судије: Бојан Милић, Марко Савић и Дејан Стајић, делегат: Ненад Мутавџић)

БЕОГРАД: Земун Само право – Економац (20.00)

(Дворана: „Пинки”, судије: Петар Радојчић, Драгутин Божовић и Милош Јоцовић, делегат: Сеад Чочић)

НИШ: Калча – Јастребац (20.30)

(Дворана: „Чаир”, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Иван Станковић, делегат: Небојша Динић)

БЕОГРАД: ФОН – Црвена звезда (21.00)

(Дворана: „Шумице”, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Бранко Галић, делегат: Миле Бекрић)

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ОСМО КОЛО

ИВАЊИЦА: Ивањица – САС 7:0 (5:0)

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – Тиса 9:10 (6:4)

(Сабљић 9, 16, Марковић 11, 17, 20, 21, Првуловић 19, 32, Филиповић 23 – Летић 6, 12, Томић 8, 28, 29, 35, Губеринић 14, 24, 33, Целин 34)

Понедељак, 4. новембар

БЕОГРАД: Бањица – РБ (18.30)

(Дворана: „Бањица”, судије: Ђорђе Петровић, Братислав Динић и Страхиња Радовић, делегат: Дејан Продановић)

БЕЧЕЈ: Бечеј 2003 – Раднички 2010 (20.30)

(Дворана: „Ђорђе Предин Баџа”, судије: Далибор Станковић, Александар Радојичић и Марјан Сарка, делегат: Предраг Бељевић)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Зуфо (20.30)

(Дворана: „Бреза”, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Владан Ђермановић, делегат: Мирослав Цимеша)

СОПОТ: Сопот – Коњарник (20.30)

(Дворана: ОШ „Јелица Миловановић”, судије: Александар Минић, Жељко Стоилков и Александар Ристић, делегат: Славенко Матовић)

Насловна: Дејан Јовановић из Новог Пазара био је успешнији од голмана Винтер спорта Павловића Фото: Фејсбук / КМФ Нови Пазар