Šestica Novog Pazara protiv Vinter sporta, Tisi goleada u Đurđevom gradu

U premijernoj utakmici šestog kola Prve lige Novi Pazar je sigurnom igrom savladao Vinter sport 6:1.

U okviru osme runde drugoligaškog karavana: Smederevo – Tisa 9:10 i Ivanjica – SAS 7:0.

U petak uveče, na tri susreta, viđeno je ukupno 33 gola (u proseku – 11 po meču!)

Novi Pazar se brzo oporavio od poraza od Crvene zvezde u Beogradu i u jednom od najzanimljivijih duela, protiv kvalitetnog Vinter sporta, pokazao da je pravi kad je najpotrebnije.

Junaci slavlja bili su Ninoslav Aleksić (2), Eldin Redžović, Milan Mutavdžić, Predrag i Dejan Jovanović.

Kod Nišlija, za rame ispred ostalih, bio je strelac počasnog gola Marko Ilić.

Inače, u 36. minutu došlo je do koškanja na parketu, sudije su morale da reaguju sa dva crvena kartona.

Edis Rašljanin (Novi Pazar) je isključen u 36. minutu zbog udaranja protivničkog igrača glavom u glavu

Ivica Nikolić (predstavnik Vinter sporta) udaljen je sa terena u 36. minutu zbog ulaska u igralište i snimanja mobilnim telefonom

Novi Pazar – Vinter sport 6:1 (2:0)

Novi Pazar – Dvorana: „Pendik”. Gledalaca: 400. Sudije: Nikola Aleksić (Beograd), Bojan Spasić (Lazarevac) i Marko Martinović (Lazarevac). Strelci: 1:0 El. Redžović u 9, 2:0 Aleksić u 19, 3:0 Mutavdžić u 32, 4:0 P. Jovanović u 33, 4:1 Ilić u 35, 5:1 D. Jovanović u 38, 6:1 Aleksić u 38. minutu. Žuti kartoni: Mutavdžić, Hot, D. Jovanović (Novi Pazar), J. Đorđević, Ilić, P. Pavlović (Vinter sport). Crveni kartoni: Rašljanin (Novi Pazar) i Nikolić (predstavnik Vinter sporta) u 36. minutu.

Nagomilavanje prekršaja: Novi Pazar 10 (4-6), Vinter sport 11 (5-6).

NOVI PAZAR: HOT, ALEKSIĆ, EL. REDŽOVIĆ, MUTAVDŽIĆ, P. JOVANOVIĆ, Ramadan, Kostić, Radetinac, Sadović, Miraljemović, Rašljanin, Mujović, En. Redžović, D. Jovanović.

VINTER SPORT: P. PAVLOVIĆ, RANČIĆ, ILIĆ, JOVANOVIĆ, RISTIĆ, Spasojević, Janković, J. Đorđević, Đelić, M. Đorđević, Miković, M. Pavlović.

U Đurđevom gradu – praznik futsala i nezapamćena goleada!

Revija pogodaka (čak 19) pripala je gostima iz Novog Bečeja, iako je domaćin na početku drugog poluvremena imao i velikih 8:4.

Heroj Tisinog trijumfa bio je četvorostruki egzekutor Nikola Tomić, golgeterski raspoloženi bili su i Veselin Guberinić (3), Lazar Letić (2) i Đorđe Celin.

S druge strane, Marko Marković (4), Marko Sabljić i Vladan Prvulović (po 2) i Bojan Filipović dugo su držali Smederevce u igri, ali…

ČISTA DESETKA: Slavlje Tise u Smederevu Foto: Fejsbuk

Smederevo – Tisa 9:10 (6:4)

Smederevo – Dvorana: „Smederevo”. Gledalaca: 80. Sudije: Nikola Rabrenović (Beograd), Đorđe Ninić (Beograd) i Blagoje Mijailović (Vršac). Strelci: 0:1 Letić u 6, 0:2 Tomić u 8, 1:2 Sabljić u 9, 2:2 Marković u 11, 2:3 Letić u 12, 2:4 Guberinić u 14, 3:4 Sabljić u 16, 4:4 Marković u 17, 5:4 Prvulović u 19, 6:4 Marković u 20, 7:4 Marković u 21, 8:4 Filipović u 23, 8:5 Guberinić u 24, 8:6 Tomić u 28, 8:7 Tomić u 29, 9:7 Prvulović u 32, 9:8 Guberinić u 33, 9:9 Celin u 34, 9:10 Tomić u 35. minutu. Žuti kartoni: Sabljić (Smederevo), Guberinić (Tisa).

Nagomilavanje prekršaja: Smederevo 5 (4-1), Tisa 7 (4-3).

SMEDEREVO: TEŠANOVIĆ, FILIPOVIĆ, ĐORĐEVIĆ, PRVULOVIĆ, MARKOVIĆ, Sabljić, Brkić, Milovanović, Pantić, Živković, Paunović, Miljković.

TISA: ĆURČIĆ, ČIČIĆ, LETIĆ, GUBERINIĆ, CELIN, Andrić, Tomić, Vinović, Stojanov.

Nadahnuta Ivanjica je sjajnom igrom nadvisila SAS 7:0, do poluvremena – čak pet lopti u mreži Zrenjaninaca

PRVA FUTSAL LIGA – ŠESTO KOLO

Petak, 1. novembar

NOVI PAZAR: Novi Pazar – Vinter sport 6:1 (2:0)

(El. Redžović 9, Aleksić 19, 38, Mutavdžić 32, P. Jovanović 33, D. Jovanović 38 – Ilić 35)

Subota, 2. novembar

VRANJE: Vranje – Nova Pazova (17.00)

(Dvorana: „Vranje”, sudije: Bojan Milić, Marko Savić i Dejan Stajić, delegat: Nenad Mutavdžić)

BEOGRAD: Zemun Samo pravo – Ekonomac (20.00)

(Dvorana: „Pinki”, sudije: Petar Radojčić, Dragutin Božović i Miloš Jocović, delegat: Sead Čočić)

NIŠ: Kalča – Jastrebac (20.30)

(Dvorana: „Čair”, sudije: Aleksandar Jakšić, Bojan Burojević i Ivan Stanković, delegat: Nebojša Dinić)

BEOGRAD: FON – Crvena zvezda (21.00)

(Dvorana: „Šumice”, sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Branko Galić, delegat: Mile Bekrić)

DRUGA FUTSAL LIGA – OSMO KOLO

IVANJICA: Ivanjica – SAS 7:0 (5:0)

SMEDEREVO: Smederevo – Tisa 9:10 (6:4)

(Sabljić 9, 16, Marković 11, 17, 20, 21, Prvulović 19, 32, Filipović 23 – Letić 6, 12, Tomić 8, 28, 29, 35, Guberinić 14, 24, 33, Celin 34)

Ponedeljak, 4. novembar

BEOGRAD: Banjica – RB (18.30)

(Dvorana: „Banjica”, sudije: Đorđe Petrović, Bratislav Dinić i Strahinja Radović, delegat: Dejan Prodanović)

BEČEJ: Bečej 2003 – Radnički 2010 (20.30)

(Dvorana: „Đorđe Predin Badža”, sudije: Dalibor Stanković, Aleksandar Radojičić i Marjan Sarka, delegat: Predrag Beljević)

GORNJI MILANOVAC: Metalac Kolorado – Zufo (20.30)

(Dvorana: „Breza”, sudije: Bojan Graovac, Bane Papišta i Vladan Đermanović, delegat: Miroslav Cimeša)

SOPOT: Sopot – Konjarnik (20.30)

(Dvorana: OŠ „Jelica Milovanović”, sudije: Aleksandar Minić, Željko Stoilkov i Aleksandar Ristić, delegat: Slavenko Matović)

Naslovna: Dejan Jovanović iz Novog Pazara bio je uspešniji od golmana Vinter sporta Pavlovića Foto: Fejsbuk / KMF Novi Pazar