Ристић у последњем минуту за победу Винтер спорта над ФОН-ом, Сопот славио у Ваљеву

У недељу увече, у оквиру седмог кола Прве лиге, Винтер спорт је у Нишу савладао ФОН 2:1, док је у деветој рунди друголигашког каравана Сопот славио на гостовању РБ-у у Ваљеву 4:3 и Зуфо је у Бујановцу надиграо Бечеј 2003 3:2.

Утакмица Нова Пазова – Земун Само право је одложена: гости су такмичарским органима доставили лекарске извештаје о болести четворице играча

Апсолутни херој тријумфа Винтер спорта над ФОН-ом био је Владимир Ристић, стрелац оба гола, одлучујућег у последњем минуту после маестралног соло продора.

Једини погодак за Београђане дело је Лазара Петрашевића.

Ивица Николић, представник Винтер спорта, удаљен је с клупе у 38. минуту због ометања играча приликом убацивања

Винтер спорт – ФОН 2:1 (1:1)

Ниш – Дворана: „Чаир”. Гледалаца: 250. Судије: Александар Јакшић (Горњи Милановац), Ђорђе Петровић (Чачак) и Бојан Буројевић (Чачак). Стрелци: 1:0 Ристић у 3, 1:1 Петрашевић у 20, 2:1 Ристић у 40. минуту. Жути картон: М. Ђорђевић (Винтер спорт).

Нагомилавање прекршаја: Винтер спорт 8 (3-5), ФОН 11 (4-7).

ВИНТЕР СПОРТ: П. ПАВЛОВИЋ, РИСТИЋ, ЈОВАНОВИЋ, РАНЧИЋ, ИЛИЋ, М. Павловић, Миковић, М. Ђорђевић, Ђелић, Живић, Ј. Ђорђевић, Јанковић, Спасојевић.

ФОН: ЈОСИМОВИЋ, МИЛАШИНОВИЋ, ЛАЗИЋ, ПЕШИЋ, СТАНКОВИЋ, Борисављевић, Петрашевић, Мајсторовић, Ристановић, Алексић, Стојановић, Маргетић.

Сопот се за пораз код куће од Коњарника искупио на гостовању РБ-у у Ваљеву, највише захваљујући сјајној игри Николе Ђурића (2), Душана Стијеље и Марка Јанићијевића.

Егзекутори за домаћина били су Александар Ковачић и КрстићиВладимир и Ненад.

ПЕСМА ДО КОСМАЈА: Славље Сопота у Ваљеву Фото: Фејсбук

РБ – Сопот 3:4 (1:1)

Ваљево – Дворана: „Ваљево”. Гледалаца: 200. Судије: Далибор Станковић (Лазаревац), Марко Мартиновић (Лазаревац) и Александар Радојичић (Лајковац). Стрелци: 1:0 Ковачић у 5, 1:1 Стијеља у 16, 1:2 Јанићијевић у 22, 2:2 В. Крстић у 33, 2:3 Ђурић у 36, 3:3 Н. Крстић у 39, 3:4 Ђурић у 40. минуту. Жути картони: Ристовић, Ранисављевић (РБ).

Нагомилавање прекршаја: РБ 7 (3-4), Сопот 5 (1-4).

РБ: ВИШИЋ, РАНИСАВЉЕВИЋ, ПЕТРОВИЋ, ВИТОРОВИЋ, В. КРСТИЋ, Миловановић, Марковић, Перишић, Ристовић, Ковачић, Н. Крстић.

СОПОТ: ШВАБИЋ, КАЛИЧАНИН, ЈОЦИЋ, М. ЈАНИЋИЈЕВИЋ, ЂУРИЋ, Стијеља, Ивић, Милић.

Зуфо је искористио предност домаћег терена и захваљујући голу више у наставку сусрета остварио вредну „тројку” против Бечеја 2003 (пресудио Игор Стефановић у последњем минуту!)

БОЉИ ОД БЕЧЕЈАЦА: КМФ Зуфо Фото: Фејсбук

Зуфо – Бечеј 2003 3:2 (1:1)

Бујановац – Дворана: „Младост”. Гледалаца: 500. Судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Милош Грујић (сви из Ниша). Стрелци: 1:0 Исени у 4, 1:1 Воргучин у 11, 2:1 Матејев у 23, 2:2 Арђељан у 34, 3:2 Стефановић у 40. минуту. Жути картони: Д. Пашић, Исени, Аљији, Ристић (Зуфо), Голуб, Кобиљски, Станић (Бечеј 2003).

Нагомилавање прекршаја: Зуфо 10 (5-5), Бечеј 2003 7 (2-5).

ЗУФО: Д. ПАШИЋ, МИЉКОВИЋ, СТЕФАНОВИЋ, ИСЕНИ, МАТЕЈЕВ, Љевица, Ристић, Алији, Марјановић, Ајети, Мазреку, Н. Пашић.

БЕЧЕЈ 2003: ВАДАСКИ, АРЂЕЉАН, ГОЛУБ, ДРАЖИЋ, СТАНИЋ, Ћулум, Кобиљски, Воргучин, Новаков.

У једној од најзанимљивијих друголигашких утакмица, у суботу увече, Коњарник је бројао до осам против Смедерева!

ГОЛЕАДА У ШУМИЦАМА: Детаљ с меча Коњарник – Смедерево Фото: А. П.

Хет-триком се истакао Милош Љујић, по два гола постигли су Стефан Кокотовић и Александар Милутиновић, један Никола Вићић, док је част гостију из Ђурђевог града спасао Петар Миловановић.

ПОБЕДА ЗА НАВИЈАЧЕ: КМФ Коњарник Фото: А. П.

Коњарник – Смедерево 8:1 (3:0)

Београд – Дворана: „Шумице”. Гледалаца: 300. Судије: Бојан Милић (Крушевац), Жељко Стоилков (Алексинац) и Марко Савић (Блаце). Стрелци: 1:0 Вићић у 4, 2:0 Љујић у 10, 3:0 Кокотовић у 12, 4:0 Милутиновић у 22, 5:0 Кокотовић у 23, 6:0 Љујић у 32, 6:1 Миловановић у 36, 7:1 Милутиновић у 36, 8:1 Љујић у 40. минуту. Жути картони: Шљукић, Филиповић (Коњарник), Јевтић, Пауновић (Смедерево).

Нагомилавање прекршаја: Коњарник 7 (4-3), Смедерево 6 (3-3).

КОЊАРНИК: ДРНДАРЕВИЋ, МИЛУТИНОВИЋ, КОКОТОВИЋ, ВИЋИЋ, ЉУЈИЋ, Филиповић, Михић, Милосављевић, Шљукић, Ристановић, Ратковић.

СМЕДЕРЕВО: МИЉКОВИЋ, ЈЕВТИЋ, ПРВУЛОВИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, ФИЛИПОВИЋ, Миловановић, Бркић, Пауновић, Тешановић, Марковић, Поповић.

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – СЕДМО КОЛО

Петак, 8. новембар

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Нови Пазар 1:7 (1:1)

(Маринковић 3 – Мутавџић 14, Д. Јовановић 28, 39, Рамадан 31, Ел. Реџовић 34, Алексић 36, Ен. Реџовић 40)

БЛАЦЕ: Јастребац – Врање 4:2 (2:2)

(Радојичић 12, 16, 38, Вукајловић 30 – Додић 10, Трајковић 14)

БЕОГРАД: Црвена звезда – Калча 4:3 (2:2)

(Петров 1, 3, Рнић 23, Перић 33 – Вукадиновић 6, Павловић 6, Рамић 25)

Недеља, 10. новембар

НИШ: Винтер спорт – ФОН 2:1 (1:1)

(Ристић 3, 40 – Петрашевић 20)

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Земун Само право – ОДЛОЖЕНО

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ДЕВЕТО КОЛО

ЗРЕЊАНИН: САС – Бањица 5:3 (1:2)

(Аранитовић 4, 31, 38, Делић 34 (10м), Живанов 40 – Симеуновић 14, Средојевић 15, 38)

Субота, 9. новембар

НИШ: Раднички 2010 – Ивањица 0:9 (0:1)

БЕОГРАД: Коњарник – Смедерево 8:1 (3:0)

(Вићић 4, Љујић 10, 32, 40, Кокотовић 12, 23, Милутиновић 22, 36 – Миловановић 36)

ВАЉЕВО: РБ – Сопот 3:4 (1:1)

(Ковачић 5, В. Крстић 33, Н. Крстић 39 – Стијеља 16, Јанићијевић 22, Ђурић 36, 40)

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Бечеј 2003 3:2 (1:1)

(Исени 4, Матејев 23, Стефановић 40 – Воргучин 11, Арђељан 34)

Понедељак, 11. новембар

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Металац Колорадо 18.30)

(Дворана: „Јединство”, судије: Владан Радуловић, Предраг Лазаревић и Драгутин Божовић, делегат: Милош Лазаревић)