ФОН предвођен Пешићем бољи од шампиона Економца у „Шумицама”

У недељу увече одиграна је једна утакмица у оквиру осмог кола Прве лиге: ФОН – Економац 4:1!

Београђани су доминацију на паркету крунисали са два гола већ у осмом минуту: стрелци – Марко Стојановић и Стефан Алексић.

До краја сусрета мрежу Крагујевчана два пута затресао је и најбољи актер: Павле Пешић.

С друге стране, част подмлађеног шампиона сачувао је Александар Гавриловић.

ФОН је трећи на табели са 16 бодова (шест мање од Црвене звезде и два од Новог Пазара), док је Економац претпоследњи (девети) са четири (Нова Пазова, са две утакмице мање, нема ниједан)


ФОН – Економац 4:1 (3:1)

Београд – Дворана: „Шумице”. Гледалаца: 100. Судије: Бојан Милић (Крушевац), Жељко Стоилков (Алексинац) и Бранко Галић (Београд). Стрелци: 1:0 Стојановић у 8, 2:0 Алексић у 8, 3:0 Пешић у 13, 3:1 Гавриловић у 17, 4:1 Пешић у 37. минуту. Жути картони: Пешић (ФОН), Дигић (Економац). Црвени картон: Маринковић (тренер Економца).

ФОН: ЈОСИМОВИЋ, ПЕТРАШЕВИЋ, МАЈСТОРОВИЋ, АЛЕКСИЋ, ПЕШИЋ, Борисављевић, Милашиновић, Лазић, Ристановић, Стојановић, Станковић, Маргетић.

ЕКОНОМАЦ: МИЛЕНКОВИЋ, ДИГИЋ, СТОЈЧЕВСКИ, ВАСИЋ, МАРИНКОВИЋ, Раденковић, Миливојевић, Гавриловић, Тадић, Милосављевић, Дугалић, Милановић.


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ОСМО КОЛО

Петак, 15. новембар

БЕОГРАД: Земун Само право – Нови Пазар 2:1 (2:1)

(Лекић 12, Мутавџић аг 20 – Д. Јовановић 5)

Субота, 16. новембар

ВРАЊЕ: Врање – Црвена звезда 3:4 (3:2)

(Тасић 2, 16, Додић 9 – Талес 8, 23, Бркић 17, Б. Поповић 28)

Недеља, 17. новембар

БЕОГРАД: ФОН – Економац 4:1 (3:1)

(Стојановић 8, Алексић 8, Пешић 13, 37 – Гавриловић 17)

Уторак, 19. новембар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Јастребац (20.00)

(Дворана: ОШ „Свети Сава”, судије: Никола Рабреновић, Предраг Лазаревић и Марко Савић, делегат: Ненад Митић)

Четвртак, 21. новембар

НИШ: Калча – Винтер спорт (20.30)

(Дворана: ОШ „Мика Антић”, судије: Петар Радојчић, Владан Радуловић, делегат: Милош Берисавац)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 10. КОЛО

Петак, 15. новембар

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – РБ 4:4 (2:2)

(Јевтић 5, Првуловић 11, 35, Филиповић 22 – Прокић 10, Н. Крстић 17, Ранисављевић 22, Ристовић 31)

Субота, 16. новембар

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Тиса 8:5 (3:1)

(Стефановић 7, 22, 26, Миљковић 12, Исени 12, 31, Марјановић 23, 39 – Целин 11, 23, 34, Томић 38, Летић 38)

Понедељак, 18. новембар

БЕЧЕЈ: Бечеј 2003 – Ивањица (18.00)

(Дворана: „Ђорђе Предин Баџа”, судије: Бојан Граовац, Владан Ђермановић и Бане Папишта, делегат: Борис Правиловић)

БЕОГРАД: Бањица – Раднички 2010 (18.30)

(Дворана: „Бањица”, судије: Благоје Мијаиловић, Марјан Сарка и Александар Радојичић, делегат: Горан Старчевић)

СОПОТ: Сопот – САС (20.30)

(Дворана: ОШ „Јелица Миловановић”, судије: Братислав Јовић, Стеван Лазаревић и Милош Грујић, делегат: Божидар Нинчић)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Коњарник (20.30)

(Дворана: „Бреза”, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Страхиња Радовић, делегат: Дарко Стојиљковић)