ДРУГА ЛИГА: Коњарник гледа ка елити са врха Рудника, преокрет САС-а под Космајем

У понедељак увече одигране су четири утакмице 10. кола Друге лиге: Бечеј – Ивањица 2:2, Бањица – Раднички 2010 9:5, Сопот – САС 3:6 и Металац Колорадо – Коњарник 2:6!

Постаје све занимљивије – чак пет клубова се налази на врху табеле са 18 бодова: Коњарник, Тиса (две утакмице мање), Зуфо, Бањица и Металац Колорадо

Са Коњарником, на крилима сјајних навијача и предвођеног Зораном Жигићем (познатијим као – Мики Капело), сва су чуда, дефинитивно, могућа!

Најстарији клуб славио је у Горњем Милановцу, довољно да се са врха Рудника заори песма: „Прва лиго, стижемо”!

2-6!#kmfk #kmfkonjarnik #konjarnik #drugaligafutsal #futsal #futsalsrbija #futsalnews #kmfmetalackolorado #gornjimilanovac

Geplaatst door КМФ Коњарник op Maandag 18 november 2019

 

Тријумф Коњарнику исковали су двоструки стрелци Никола Арсић и Велимир Ратковић, имајући значајну помоћ Стефана Кокотовића и Александра Милутиновића, док је код Металац Колорада, са два поготка, бољи од осталих био Душан Николић.


Металац Колорадо – Коњарник 2:6 (1:2)

Горњи Милановац – Дворана: „Бреза”. Гледалаца: 250. Судије: Дејан Стајић (Врање), Данијел Ристић (Врање) и Страхиња Радовић (Крагујевац). Стрелци: 1:0 Николић у 8, 1:1 Арсић у 17, 1:2 Арсић у 20, 1:3 Ратковић у 25, 2:3 Николић у 27, 2:4 Ратковић у 30, 2:5 Кокотовић у 35, 2:6 Милутиновић у 40. минуту. Жути картони: Урошевић (Металац Колорадо), Ратковић (Коњарник).

Нагомилавање прекршаја: Металац Колорадо 5 (3-2), Коњарник 10 (5-5).

МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО: ЈОВАНОВИЋ, РОСИЋ, НИКОЛИЋ, УРОШЕВИЋ, ЛАЗОВИЋ, Миланковић, Ђорђевић, Јеремић, Цветковић, Ј. Петровић, Спасојевић, Анев, Топлавић, П. Петровић.

КОЊАРНИК: ДРНДАРЕВИЋ, МИЛУТИНОВИЋ, КОКОТОВИЋ, ЉУЈИЋ, ВИЋИЋ, Филиповић, Михић, Милосављевић, Шљукић, Арсић, Кнежевић, Ратковић.


У Бечеју, урпкос узбуђењима, мирољубиво, егзекутори за домаћина Никола Мандаџић и Игор Дражић, иницијатори бода Ивањичанима Драган Јовановић и Саша Миловановић.

РЕМИ: Дуел Бечеја 2003 и Ивањице Фото: Б. Правиловић

Бечеј 2003 – Ивањица 2:2 (1:1)

Бечеј – Дворана: „Ђорђе Предин Баџа”. Гледалаца: 200. Судије: Бојан Граовац (Рума), Владан Ђермановић (Шабац) и Бане Папишта (Сремска Митровица). Стрелци: 0:1 Јовановић у 3, 1:1 Мандаџић у 6, 2:1 Дражић у 27, 2:2 Миловановић у 33. минуту. Жути картон: Вукашиновић (Ивањица).

Нагомилавање прекршаја: Бечеј 2003 5 (2-3), Ивањица 3 (2-1).

БЕЧЕЈ 2003: ВАДАСКИ, ДРАЖИЋ, АРЂЕЉАН, ГОЛУБ, ВОРГУЧИН, Ћулум, Кобиљски, Дабижљевић, Арваји, Мандаџић, Новаков.

ИВАЊИЦА: Ђ. ЛИШАНИН, МАРИЧИЋ, ВУКАШИНОВИЋ, РАДОЊИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Ивановић, Миловановић, Митровић.


Под Космајем – велики преокрет: Сопот је на полувремену захваљујући головима Небојше Јоцића, Марка Јанићијевића и Дејана Јанковића водио 3:1 и на крају изгубио 3:6. Невероватно!

„Браво” за Зрењанинце, нарочито стрелце: Ивана Вукоја (2), Саву Делића, Слађана Новковића, Душана Раденковића и Александра Томина.


Сопот – САС 3:6 (3:1)

Сопот – Дворана: ОШ „Јелица Миловановић”. Гледалаца: 150. Судије: Братислав Јовић, Стеван Лазаревић и Милош Грујић (сви из Ниша). Стрелци: 1:0 Јоцић у 6, 1:1 Вукоје у 7, 2:1 М. Јанићијевић у 10, 3:1 Јанковић у 18, 3:2 Вукоје у 22, 3:3 Новковић у 29, 3:4 Вукоје у 31, 3:5 Раденковић у 33, 3:6 Томин у 39. минуту. Жути картони: Јанковић (Сопот), Вукоје, Лојпур (САС).

Нагомилавање прекршаја: Сопот 7 (3-4), САС 5 (3-2).

СОПОТ: ШВАБИЋ, ЈАНКОВИЋ, ЂУРИЋ, М. ЈАНИЋИЈЕВИЋ, КАЛИЧАНИН, Стијеља, Ивић, Бељић, Илић, Теофиловић, Јоцић, Н. Јанићијевић.

САС: РОДИЋ, ЖИВАНОВ, АРАНИТОВИЋ, ВУКОЈЕ, РАДЕНКОВИЋ, Лојпур, Милићев, Мандић, Шкорић, Томин, Новковић, Дамјановић, Шаренац, Делић.


Раднички је прокоцкао вођство од 3:1 на Бањици, домаћин је бољом игром у другом полувремену победио 9:5, јунаци – четвороструки стрелац Крстић, двоструки Средојевић, Смаилагић, Митић и Симеуновић

НИШЛИЈЕ ВОДИЛЕ, АЛИ…: Детаљ с меча Бањица – Раднички 2010 Фото: Фејсбук

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ОСМО КОЛО

Петак, 15. новембар

БЕОГРАД: Земун Само право – Нови Пазар 2:1 (2:1)

(Лекић 12, Мутавџић аг 20 – Д. Јовановић 5)

Субота, 16. новембар

ВРАЊЕ: Врање – Црвена звезда 3:4 (3:2)

(Тасић 2, 16, Додић 9 – Талес 8, 23, Бркић 17, Б. Поповић 28)

Недеља, 17. новембар

БЕОГРАД: ФОН – Економац 4:1 (3:1)

(Стојановић 8, Алексић 8, Пешић 13, 37 – Гавриловић 17)

Уторак, 19. новембар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Јастребац (20.00)

(Дворана: ОШ „Свети Сава”, судије: Никола Рабреновић, Предраг Лазаревић и Марко Савић, делегат: Ненад Митић)

Четвртак, 21. новембар

НИШ: Калча – Винтер спорт (20.30)

(Дворана: ОШ „Мика Антић”, судије: Петар Радојчић, Владан Радуловић, делегат: Милош Берисавац)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 10. КОЛО

Петак, 15. новембар

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – РБ 4:4 (2:2)

(Јевтић 5, Првуловић 11, 35, Филиповић 22 – Прокић 10, Н. Крстић 17, Ранисављевић 22, Ристовић 31)

Субота, 16. новембар

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Тиса 8:5 (3:1)

(Стефановић 7, 22, 26, Миљковић 12, Исени 12, 31, Марјановић 23, 39 – Целин 11, 23, 34, Томић 38, Летић 38)

Понедељак, 18. новембар

БЕЧЕЈ: Бечеј 2003 – Ивањица 2:2 (1:1)

(Мандаџић 6, Дражић 27 – Јовановић 3, Миловановић 33)

БЕОГРАД: Бањица – Раднички 2010 9:5 (2:3)

СОПОТ: Сопот – САС 3:6 (3:1)

(Јоцић 6, М. Јанићијевић 10, Јанковић 18 – Делић 7, Вукоје 22, 31, Новковић 29, Раденковић 33, Томин 39)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Коњарник 2:6 (1:2)

(Николић 8, 27 – Арсић 17, 20, Ратковић 25, 30, Кокотовић 35, Милутиновић 40)


Насловна: Прва лиго, стижемо Фото: КМФ Коњарник