ПРВА ЛИГА: Прва победа Нове Пазове, голман Вулић надвисио Јастребац

У уторак увече, у претпоследњој утакмици осмог кола Прве лиге, Нова Пазова је надиграла Јастребац 5:3, ништа чудно – да јој то из седмог покушаја није прва победа у сезони!

Херој је био голман Јаков Вулић: поред сјајних одбрана, у 38. минуту ставио је голом тачку на премијерни тријумф Сремаца. Коначно!

Нова Пазова је и даље последња – са три бода (и утакмицом мање), док је Јастребац осми, са четири (између: Економац, такође, четири)

Нова Пазова – Јастребац 5:3 (3:2)

Нова Пазова – Дворана: ОШ „Свети Сава”. Гледалаца: 100. Судије: Никола Рабреновић (Београд), Предраг Лазаревић (Београд) и Марко Савић (Блаце). Стрелци: 1:0 Шошо у 6, 1:1 Рајковић у 12, 2:1 Кукољ у 15, 3:1 Тепавчевић у 16, 3:2 Вукајловић у 19, 3:3 Сибиновић у 30, 4:3 Живић у 35, 5:3 Вулић у 38. минуту. Жути картони: Вукајловић, Урошевић (Јастребац).

НОВА ПАЗОВА: ВУЛИЋ, ШОШО, ЖИВИЋ, КУКОЉ, ЖИВАНОВИЋ, Костић, Милосавац, Тепавчевић, Бодоњи, Кркобабић, Дујић.

ЈАСТРЕБАЦ: ЈОВИЋ, ЦВЕТАНОВИЋ, МИЦИЋ, РАЈКОВИЋ, ВУКАЈЛОВИЋ, Гајић, Сибиновић, Лапчевић, Урошевић, Тимотијевић.

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ОСМО КОЛО

Петак, 15. новембар

БЕОГРАД: Земун Само право – Нови Пазар 2:1 (2:1)

(Лекић 12, Мутавџић аг 20 – Д. Јовановић 5)

Субота, 16. новембар

ВРАЊЕ: Врање – Црвена звезда 3:4 (3:2)

(Тасић 2, 16, Додић 9 – Талес 8, 23, Бркић 17, Б. Поповић 28)

Недеља, 17. новембар

БЕОГРАД: ФОН – Економац 4:1 (3:1)

(Стојановић 8, Алексић 8, Пешић 13, 37 – Гавриловић 17)

Уторак, 19. новембар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Јастребац 5:3 (3:2)

(Шошо 6, Кукољ 15, Тепавчевић 16, Живић 35, Вулић 38 – Рајковић 12, Вукајловић 19, Сибновић 30)

Четвртак, 21. новембар

НИШ: Калча – Винтер спорт (20.30)

(Дворана: ОШ „Мика Антић”, судије: Петар Радојчић, Владан Радуловић, делегат: Милош Берисавац)