PRVA LIGA: Prva pobeda Nove Pazove, golman Vulić nadvisio Jastrebac

U utorak uveče, u pretposlednjoj utakmici osmog kola Prve lige, Nova Pazova je nadigrala Jastrebac 5:3, ništa čudno – da joj to iz sedmog pokušaja nije prva pobeda u sezoni!

Heroj je bio golman Jakov Vulić: pored sjajnih odbrana, u 38. minutu stavio je golom tačku na premijerni trijumf Sremaca. Konačno!

Nova Pazova je i dalje poslednja – sa tri boda (i utakmicom manje), dok je Jastrebac osmi, sa četiri (između: Ekonomac, takođe, četiri)

Nova Pazova – Jastrebac 5:3 (3:2)

Nova Pazova – Dvorana: OŠ „Sveti Sava”. Gledalaca: 100. Sudije: Nikola Rabrenović (Beograd), Predrag Lazarević (Beograd) i Marko Savić (Blace). Strelci: 1:0 Šošo u 6, 1:1 Rajković u 12, 2:1 Kukolj u 15, 3:1 Tepavčević u 16, 3:2 Vukajlović u 19, 3:3 Sibinović u 30, 4:3 Živić u 35, 5:3 Vulić u 38. minutu. Žuti kartoni: Vukajlović, Urošević (Jastrebac).

NOVA PAZOVA: VULIĆ, ŠOŠO, ŽIVIĆ, KUKOLJ, ŽIVANOVIĆ, Kostić, Milosavac, Tepavčević, Bodonji, Krkobabić, Dujić.

JASTREBAC: JOVIĆ, CVETANOVIĆ, MICIĆ, RAJKOVIĆ, VUKAJLOVIĆ, Gajić, Sibinović, Lapčević, Urošević, Timotijević.

PRVA FUTSAL LIGA – OSMO KOLO

Petak, 15. novembar

BEOGRAD: Zemun Samo pravo – Novi Pazar 2:1 (2:1)

(Lekić 12, Mutavdžić ag 20 – D. Jovanović 5)

Subota, 16. novembar

VRANJE: Vranje – Crvena zvezda 3:4 (3:2)

(Tasić 2, 16, Dodić 9 – Tales 8, 23, Brkić 17, B. Popović 28)

Nedelja, 17. novembar

BEOGRAD: FON – Ekonomac 4:1 (3:1)

(Stojanović 8, Aleksić 8, Pešić 13, 37 – Gavrilović 17)

Utorak, 19. novembar

NOVA PAZOVA: Nova Pazova – Jastrebac 5:3 (3:2)

(Šošo 6, Kukolj 15, Tepavčević 16, Živić 35, Vulić 38 – Rajković 12, Vukajlović 19, Sibnović 30)

Četvrtak, 21. novembar

NIŠ: Kalča – Vinter sport (20.30)

(Dvorana: OŠ „Mika Antić”, sudije: Petar Radojčić, Vladan Radulović, delegat: Miloš Berisavac)