НАЈАВА КОЛА: „Рањени” Пазарци желе да се искупе против ФОН-а, коме бечејски дерби?

Девето коло Прве лиге донеће „гомилу” узбуђења и дерби: Нови Пазар – ФОН, дуел другопласираног и четвртопласираног. Уз напомену: тим са Јошанице жели да зацели ране због неочекиваног пораза у прошлом колу од Земунаца, док Београђани пуцају од самопоуздања, како и не би – лако су узели меру браниоцу круне Економцу.

Јастребац је само због домаћег паркета благи фаворит против пробуђене екипе Земун Само право, док је окршај Црвене звезде и Нове Пазове прилика да љубитељи футсала виде на делу „брдо” мајстора, наравно – лидер има веће шансе да задржи максималан учинак.

Винтер спорт на славље у нишком дербију жели да надовеже и тријумф над Врањем, док су у судару Економца и Калче, кладионичарским речником, сва три знака у оптицају.

У 11. рунди друголигашког каравана највише пажње привлаче дуели: Коњарника и Зуфа (први против трећег) и бечејски дерби: Тиса – Бечеј 2003


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ДЕВЕТО КОЛО

Петак, 22. новембар

БЛАЦЕ: Јастребац – Земун Само право (19.00)

(Дворана: „Чика Душко Јовановић”, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Марко Савић, делегат: Томислав Чолић)

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – ФОН (19.00)

(Дворана: „Пендик”, судије: Александар Минић, Оливер Николић и Милош Грујић, делегат: Владан Миладиновић)

БЕОГРАД: Црвена звезда – Нова Пазова (21.00)

(Дворана: „Ранко Жеравица”, судије: Братислав Јовић, Дејан Стајић и Данијел Ристић, делегат: Марјан Ђорђевић)

Недеља, 24. новембар

НИШ: Винтер спорт – Врање (21.00)

(Дворана: „Чаир”, судије: Никола Рабреновић, Предраг Лазаревић и Иван Станковић, делегат: Дејан Продановић)

Четвртак, 28. новембар

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Калча (18.30)

(Дворана: „Језеро”, судије: Бојан Спасић, Далибор Станковић и Марко Мартиновић, делегат: Славенко Матовић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 11. КОЛО

Петак, 22. новембар

ЗРЕЊАНИН: САС – Смедерево (19.30)

(Дворана: „Кристална”, судије: Никола Алексић, Ђорђе Нинић и Благоје Мијаиловић, делегат: Мирослав Цимеша)

Субота, 23. новембар

НИШ: Раднички 2010 – Сопот (18.30)

(Дворана: ОШ „Мика Антић”, судије: Братислав Динић, Страхиња Радовић и Милош Грујић, делегат: Томислав Јаковљевић)

Понедељак, 25. новембар

БЕОГРАД: Коњарник – Зуфо (18.00)

(Дворана: „Шумице”, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Александар Радојичић, делегат: Предраг Бељевић)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Бечеј 2003 (18.30)

(Дворана: „Јединство”, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Бранко Галић, делегат: Милош Лазаревић)

ВАЉЕВО: РБ – Металац Колорадо (19.30)

(Дворана: „ Ваљево”, судије: Драгутин Божовић, Бојан Граовац и Бане Папишта, делегат: Миле Бекрић)

ИВАЊИЦА: Ивањица – Бањица (20.00)

(Дворана: ОШ „Кирил Савић”, судије: Александар Јакшић, Душан Арсовић и Бојан Буројевић, делегат: Слободан Корићанац)