NAJAVA KOLA: „Ranjeni” Pazarci žele da se iskupe protiv FON-a, kome bečejski derbi?

Deveto kolo Prve lige doneće „gomilu” uzbuđenja i derbi: Novi Pazar – FON, duel drugoplasiranog i četvrtoplasiranog. Uz napomenu: tim sa Jošanice želi da zaceli rane zbog neočekivanog poraza u prošlom kolu od Zemunaca, dok Beograđani pucaju od samopouzdanja, kako i ne bi – lako su uzeli meru braniocu krune Ekonomcu.

Jastrebac je samo zbog domaćeg parketa blagi favorit protiv probuđene ekipe Zemun Samo pravo, dok je okršaj Crvene zvezde i Nove Pazove prilika da ljubitelji futsala vide na delu „brdo” majstora, naravno – lider ima veće šanse da zadrži maksimalan učinak.

Vinter sport na slavlje u niškom derbiju želi da nadoveže i trijumf nad Vranjem, dok su u sudaru Ekonomca i Kalče, kladioničarskim rečnikom, sva tri znaka u opticaju.

U 11. rundi drugoligaškog karavana najviše pažnje privlače dueli: Konjarnika i Zufa (prvi protiv trećeg) i bečejski derbi: Tisa – Bečej 2003


PRVA FUTSAL LIGA – DEVETO KOLO

Petak, 22. novembar

BLACE: Jastrebac – Zemun Samo pravo (19.00)

(Dvorana: „Čika Duško Jovanović”, sudije: Bojan Milić, Željko Stoilkov i Marko Savić, delegat: Tomislav Čolić)

NOVI PAZAR: Novi Pazar – FON (19.00)

(Dvorana: „Pendik”, sudije: Aleksandar Minić, Oliver Nikolić i Miloš Grujić, delegat: Vladan Miladinović)

BEOGRAD: Crvena zvezda – Nova Pazova (21.00)

(Dvorana: „Ranko Žeravica”, sudije: Bratislav Jović, Dejan Stajić i Danijel Ristić, delegat: Marjan Đorđević)

Nedelja, 24. novembar

NIŠ: Vinter sport – Vranje (21.00)

(Dvorana: „Čair”, sudije: Nikola Rabrenović, Predrag Lazarević i Ivan Stanković, delegat: Dejan Prodanović)

Četvrtak, 28. novembar

KRAGUJEVAC: Ekonomac – Kalča (18.30)

(Dvorana: „Jezero”, sudije: Bojan Spasić, Dalibor Stanković i Marko Martinović, delegat: Slavenko Matović)


DRUGA FUTSAL LIGA – 11. KOLO

Petak, 22. novembar

ZRENJANIN: SAS – Smederevo (19.30)

(Dvorana: „Kristalna”, sudije: Nikola Aleksić, Đorđe Ninić i Blagoje Mijailović, delegat: Miroslav Cimeša)

Subota, 23. novembar

NIŠ: Radnički 2010 – Sopot (18.30)

(Dvorana: OŠ „Mika Antić”, sudije: Bratislav Dinić, Strahinja Radović i Miloš Grujić, delegat: Tomislav Jakovljević)

Ponedeljak, 25. novembar

BEOGRAD: Konjarnik – Zufo (18.00)

(Dvorana: „Šumice”, sudije: Petar Radojčić, Miloš Jocović i Aleksandar Radojičić, delegat: Predrag Beljević)

NOVI BEČEJ: Tisa – Bečej 2003 (18.30)

(Dvorana: „Jedinstvo”, sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Branko Galić, delegat: Miloš Lazarević)

VALJEVO: RB – Metalac Kolorado (19.30)

(Dvorana: „ Valjevo”, sudije: Dragutin Božović, Bojan Graovac i Bane Papišta, delegat: Mile Bekrić)

IVANJICA: Ivanjica – Banjica (20.00)

(Dvorana: OŠ „Kiril Savić”, sudije: Aleksandar Jakšić, Dušan Arsović i Bojan Burojević, delegat: Slobodan Korićanac)