ДРУГА ЛИГА: Ивањица препливала Тису за јесењи ловор

Остаће записано: јесењи првак Друге лиге у сезони 2019/20. је Ивањица!

Тим из града под Голијом, као гост у Новом Бечеју, у заосталој утакмици петог кола надиграо је Тису (и реми јој био довољан за почасти) и окитио се ловором. Тријумф од 7:3, за велико „браво”!

ДРУГА ЛИГА: Ивањица 22, Коњарник, Тиса, Металац Колорадо 21, Зуфо, Бањица 18, Бечеј 2003 16, Сопот 15, САС, РБ 13, Смедерево 11, Раднички 2010 6 бодова

ВИДЕЛИ 10 ГОЛОВА: Публика у Новом Бечеју

Јунаци славља Ивањичана у војвођанској равници били су троструки стрелац Дарко Радоњић, двоструки Немања Вукашиновић, Саша Миловановић и сјајни голман Ђорђе Лишанин, поред феноменалних интервенција – способан да и голом стави тачку!

Милан Чичић (Тиса) добио је други жути картон у 36. минуту због псовања судије

ИЗ ДВОЈКЕ У ДВОЈКУ: На полувремену је било 2:1 за Ивањицу

Егзекутори за домаћина, у завршници изузетног нервозног, били су Лазар Летић, Никола Томић и Чедомир Томчић.

Тиса је на почетку сусрета промашила неколико изгледних шанси, у другом полувремену играла и с петорицом у пољу, али…

Пролећни део првенства почеће 7. фебруара утакмицама 12. кола: Ивањица – Сопот, Бечеј 2003 – Бањица, Раднички 2010 – Смедерево, Коњарник – Тиса, САС – Металац Колорадо и РБ – Зуфо

Тиса – Ивањица 3:7 (1:2)

Нови Бечеј – Дворана: „Јединство”. Гледалаца: 150. Судије: Владан Радуловић, Предраг Лазаревић и Ђорђе Нинић (сви из Београда). Стрелци: 0:1 Радоњић у 13, 0:2 Вукашиновић у 14, 1:2 Летић у 18, 1:3 Радоњић у 22, 2:3 Томић у 27, 2:4 Миловановић у 28, 2:5 Вукашиновић у 29, 2:6 Радоњић у 30, 3:6 Томчић у 33, 3:7 Ђ. Лишанин у 38. минуту. Жути картони: Губеринић, Чичић (Тиса). Црвени картон: Чичић (Тиса) у 36. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Тиса 10 (5-5), Ивањица 8 (5-3).

ТИСА: ЋУРЧИЋ, ЧИЧИЋ, ЛЕТИЋ, ГУБЕРИНИЋ, ЦЕЛИН, Томчић, Зокић, Томић, Ердељан, Јосимовић, Попов, Виновић, Андрић.

ИВАЊИЦА: Ђ. ЛИШАНИН, НИКОЛИЋ, РАДОЊИЋ, Г. ЛИШАНИН, ВУКАШИНОВИЋ, Јовановић, Колаковић, Стојковић, Ивановић, Бојовић, Миловановић.

Насловна: Тајм-аут Ивањице у Новом Бечеју Фотографије: Б. Правиловић