DRUGA LIGA: Ivanjica preplivala Tisu za jesenji lovor

Ostaće zapisano: jesenji prvak Druge lige u sezoni 2019/20. je Ivanjica!

Tim iz grada pod Golijom, kao gost u Novom Bečeju, u zaostaloj utakmici petog kola nadigrao je Tisu (i remi joj bio dovoljan za počasti) i okitio se lovorom. Trijumf od 7:3, za veliko „bravo”!

DRUGA LIGA: Ivanjica 22, Konjarnik, Tisa, Metalac Kolorado 21, Zufo, Banjica 18, Bečej 2003 16, Sopot 15, SAS, RB 13, Smederevo 11, Radnički 2010 6 bodova

VIDELI 10 GOLOVA: Publika u Novom Bečeju

Junaci slavlja Ivanjičana u vojvođanskoj ravnici bili su trostruki strelac Darko Radonjić, dvostruki Nemanja Vukašinović, Saša Milovanović i sjajni golman Đorđe Lišanin, pored fenomenalnih intervencija – sposoban da i golom stavi tačku!

Milan Čičić (Tisa) dobio je drugi žuti karton u 36. minutu zbog psovanja sudije

IZ DVOJKE U DVOJKU: Na poluvremenu je bilo 2:1 za Ivanjicu

Egzekutori za domaćina, u završnici izuzetnog nervoznog, bili su Lazar Letić, Nikola Tomić i Čedomir Tomčić.

Tisa je na početku susreta promašila nekoliko izglednih šansi, u drugom poluvremenu igrala i s petoricom u polju, ali…

Prolećni deo prvenstva počeće 7. februara utakmicama 12. kola: Ivanjica – Sopot, Bečej 2003 – Banjica, Radnički 2010 – Smederevo, Konjarnik – Tisa, SAS – Metalac Kolorado i RB – Zufo

Tisa – Ivanjica 3:7 (1:2)

Novi Bečej – Dvorana: „Jedinstvo”. Gledalaca: 150. Sudije: Vladan Radulović, Predrag Lazarević i Đorđe Ninić (svi iz Beograda). Strelci: 0:1 Radonjić u 13, 0:2 Vukašinović u 14, 1:2 Letić u 18, 1:3 Radonjić u 22, 2:3 Tomić u 27, 2:4 Milovanović u 28, 2:5 Vukašinović u 29, 2:6 Radonjić u 30, 3:6 Tomčić u 33, 3:7 Đ. Lišanin u 38. minutu. Žuti kartoni: Guberinić, Čičić (Tisa). Crveni karton: Čičić (Tisa) u 36. minutu.

Nagomilavanje prekršaja: Tisa 10 (5-5), Ivanjica 8 (5-3).

TISA: ĆURČIĆ, ČIČIĆ, LETIĆ, GUBERINIĆ, CELIN, Tomčić, Zokić, Tomić, Erdeljan, Josimović, Popov, Vinović, Andrić.

IVANJICA: Đ. LIŠANIN, NIKOLIĆ, RADONJIĆ, G. LIŠANIN, VUKAŠINOVIĆ, Jovanović, Kolaković, Stojković, Ivanović, Bojović, Milovanović.

Naslovna: Tajm-aut Ivanjice u Novom Bečeju Fotografije: B. Pravilović