Бечејци за гол бољи од Бањице, виђена чак три црвена картона

У последњој утакмици 12. кола Друге лиге Бечеј 2003 је у понедељак увече као домаћин савладао Бањицу 5:4.

Голове за домаћина постигли су Стефан Кораћ (2), Дражен Арваји, Борис Бодоњи и Срђан Голуб, док су стрелци за госте били Владимир Вукашиновић (2), Алекса Средојевић и Никола Милосављевић.

Стефан Кораћ (Бечеј) и Никола Милосављевић и Стефан Крстић (Бањица) искључени су због два жута картона (безобзирни стартови) и дисциплиновано су напустили паркет

Представник Бањице Милан Граховац је инсистирао да се у записнику наведе да гости имају примедбе на суђење – да је судијски тандем престрого додељивао црвене картоне који су директно утицали на резултат утакмице

Бечеј 2003 – Бањица 5:4 (2:2)

Бечеј – Дворана: „Ђорђе Предин Баџа”. Гледалаца: 100. Судије: Бојан Граовац (Рума), Бане Папишта (Сремска Митровица) и Владан Ђермановић (Шабац). Стрелци: 1:0 Арваји у 7, 1:1 Средојевић у 10, 2:1 Бодоњи у 12, 2:2 Милосављевић у 18, 3:2 Кораћ у 24, 3:3 Вукашиновић у 25, 4:3 Кораћ у 25, 5:3 Голуб у 27, 5:4 Вукашиновић у 32. минуту. Жути картони: Кораћ (Бечеј), Милосављевић, Крстић, Средојевић, Кањевац (Бањица). Црвени картони: Кораћ (Бечеј) у 39. минуту, Милосављевић (Бањица) у 23. и Крстић (Бањица) у 24. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Бечеј 8 (2-6), Бањица 10 (5-5).

БЕЧЕЈ 2003: ЛАЗОВИЋ, ГОЛУБ, КОРАЋ, БОДОЊИ, СТАНИЋ, Ћулум, Арђељан, Дабижљевић, Мандаџић, Секулић, Арваји, Вадаски.

БАЊИЦА: ДЕСТАНИ, СРЕДОЈЕВИЋ, МИТИЋ, КРСТИЋ, ВУКАШИНОВИЋ, Петровић, Милосављевић, Кањевац, Пајковић, Смаилагић, Ружичић, Спасић.