НАЈАВА КОЛА: Винтер спорт жели да нанесе први пораз Црвеној звезди, Ивањица фаворит против Металац Колорада

Дерби 12. кола Прве лиге је свакако дуел Винтер спорта и Црвене звезде: Нишлије су у залету (пет узастопних победа) и престигле су Нови Пазар за пробој на друго место, међутим, у госте им долази лидер, с максималним учинком. Ето посластице!

Пажњу, судећи по табели, привлачи и сусрет ФОН – Врање, четвртопласирани дочекује петопласираног (у првом делу првенства било нерешено) – нема сумње да ће домаћин све учинити да, ипак, оправда 10 бодова предности.

У мечу између Економца и Јастрепца оба тима виде шансу у одлучујућем кораку ка опстанку у случају освајања сва три бода (реми, чини се, никога не би задовољио)

Нови Пазар је апсолутни фаворит против Нове Пазове, док су у окршају Земуна Само право и Калче кладионичарским речником сва три знака у оптицају.

Јесенас, у дуелима истих ривала: Нова Пазова – Нови Пазар 1:2, Црвена звезда – Винтер спорт 3:2, Врање – ФОН 3:3, Калча – Земун Само право 6:2 и Јастребац – Економац 2:2

У 14. етапи друголигашког каравана, ако је веровати изгледу табеле: фаворити су – Бањица против Смедерева, Тиса против САС-а, Коњарник против РБ-а, Зуфо против Радничког, Бечеј 2003 против Сопота и Ивањица против Металац Колорада, међутим, ко може унапред да рачуна на бодове у Зрењанину, односно, кад су Ваљевци јесенас славили у Београду може ли им неко ускратити наду да то не могу да учине и на домаћем паркету?

Јесенас, у дуелима истих ривала: Сопот – Бечеј 2003 3:7, Смедерево – Бањица 4:5, Металац Колорадо – Ивањица 4:3, Зуфо – Раднички 2010 11:5, Тиса – САС 4:3 и Коњарник – РБ 1:4


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 12. КОЛО

Петак, 21. фебруар

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Јастребац (19.00)

(Дворана: „Језеро”, судије: Бојан Граовац, Владан Ђермановић и Страхиња Радовић, делегат: Миливоје Томић)

Субота, 22. фебруар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Нова Пазова (18.00)

(Дворана: „Пендик”, судије: Оливер Николић, Стеван Лазаревић и Милош Грујић, делегат: Владан Миладиновић)

БЕОГРАД: Земун Само право – Калча (20.00)

(Дворана: „Пинки”,  судије: Петар Радојчић, Бојан Спасић и Марко Мартиновић, делегат: Ненад Митић)

БЕОГРАД: ФОН – Врање (21.00)

(Дворана: „Шумице”, судије: Милош Јоцовић, Марјан Сарка и Марко Савић, делегат: Милош Лазаревић)

Недеља, 23. фебруар

НИШ: Винтер спорт – Црвена звезда (18.30)

(Дворана: „Чаир”, судије: Драгутин Божовић, Александар Јакшић и Бојан Буројевић, делегат: Предраг Бељевић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 14. КОЛО

Субота, 22. фебруар

БЕОГРАД: Бањица – Смедерево (20.30)

(Дворана: „Бањица”, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Бранко Галић, делегат: Марјан Ђорђевић)

ЗРЕЊАНИН: САС – Тиса (21.00)

(Дворана: „Кристална”, судије: Никола Рабреновић, Предраг Лазаревић и Благоје Мијаиловић, делегат: Мирослав Цимеша)

Недеља, 23. фебруар

ВАЉЕВО: РБ – Коњарник (18.00)

(Дворана: „Ваљево”, судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Далибор Станковић, делегат: Дејан Продановић)

НИШ: Раднички 2010 – Зуфо (19.30)

(Дворана: ОШ „Мика Антић”, судије: Александар Минић, Жељко Стоилков и Стеван Лазаревић, делегат: Саша Стефановић)

Понедељак, 24. фебруар

БЕЧЕЈ: Бечеј 2003 – Сопот (18.00)

(Дворана: „Ђорђе Предин Баџа”, судије: Никола Алексић, Бане Папишта и Драгутин Божовић, делегат: Миле Бекрић)

ИВАЊИЦА: Ивањица – Металац Колорадо (20.30)

(Дворана: ОШ „Кирил Савић”, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Ђорђе Нинић, делегат: Слободан Корићанац)