ПАО ЈАСТРЕБАЦ: Кад је Предраг Рајић у Економцу, за Шумадинце нема зиме!

На отварању 12. кола Прве лиге Економац је у „Језеру” савладао последњепласирани Јастребац и начинио огроман корак ка опстанку – 5:3.

Крагујевчани су се Блачанима сад удаљили на шест бодова, плус – имају и позитиван скор, јесенас је било 2:2.

Тим Видана Бојовића био је јачи за легендарног Предрага Рајића: стари мајстор, у 47. години, истрчао је на паркет са бројем 10 и дао велики допринос тријумфу Шумадинаца

Економац су до славља головима водили Александар Радојичић (2), Петар Миловановић, Драгољуб Тадић и Ђорђе Росић, док су поготке за Јастребац постигли Никола Рајковић (2) и Маринко Судимац.

Маринко Судимац из Јастрепца искључен је у 28. минуту због другог жутог картона (неопрезан старт), што је домаћин знао да искористи и са играчем више постигне вредан гол


Економац – Јастребац 5:3 (3:0)

Крагујевац – Дворана: „Језеро”. Гледалаца: 150. Судије: Бојан Граовац (Рума), Владан Ђермановић (Шабац) и Страхиња Радовић (Крагујевац). Стрелци: 1:0 Радојичић у 9, 2:0 Миловановић у 11, 3:0 Тадић у 17, 3:1 Рајковић (6м) у 25, 3:2 Судимац у 27, 4:2 Росић у 30, 4:3 Рајковић у 30, 5:3 Радојичић у 40. минуту. Жути картони: Жути картон: Судимац (Јастребац) у 28. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Економац 6 (2-4), Јастребац 7 (2-5).

ЕКОНОМАЦ: МИЛАНОВИЋ, ВРАНИЋ, ВАСИЋ, РАДОЈИЧИЋ, РОСИЋ, Раденковић, Тадић, Миливојевић, Брдар, Рајић, Марковић, Јовановић, Миловановић, Миленковић.

ЈАСТРЕБАЦ: ЈОВИЋ, РАЈКОВИЋ, СИБИНОВИЋ, ВУКАЈЛОВИЋ, ВУЛЕТИЋ, Стојковић, Миленковић, Ваљаревић, Булатовић, Лапчевић, Судимац, Урошевић, Чолић.


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 12. КОЛО

Петак, 21. фебруар

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Јастребац 5:3 (3:0)

(Радојичић 9, 40, Миловановић 11, Тадић 17, Росић 30 – Рајковић (6м) 25, 30, Судимац 27)

Субота, 22. фебруар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Нова Пазова (18.00)

(Дворана: „Пендик”, судије: Оливер Николић, Стеван Лазаревић и Милош Грујић, делегат: Владан Миладиновић)

БЕОГРАД: Земун Само право – Калча (20.00)

(Дворана: „Пинки”,  судије: Петар Радојчић, Бојан Спасић и Марко Мартиновић, делегат: Ненад Митић)

БЕОГРАД: ФОН – Врање (21.00)

(Дворана: „Шумице”, судије: Милош Јоцовић, Марјан Сарка и Марко Савић, делегат: Милош Лазаревић)

Недеља, 23. фебруар

НИШ: Винтер спорт – Црвена звезда (18.30)

(Дворана: „Чаир”, судије: Драгутин Божовић, Александар Јакшић и Бојан Буројевић, делегат: Предраг Бељевић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 14. КОЛО

Субота, 22. фебруар

БЕОГРАД: Бањица – Смедерево (20.30)

(Дворана: „Бањица”, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Бранко Галић, делегат: Марјан Ђорђевић)

ЗРЕЊАНИН: САС – Тиса (21.00)

(Дворана: „Кристална”, судије: Никола Рабреновић, Предраг Лазаревић и Благоје Мијаиловић, делегат: Мирослав Цимеша)

Недеља, 23. фебруар

ВАЉЕВО: РБ – Коњарник (18.00)

(Дворана: „Ваљево”, судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Далибор Станковић, делегат: Дејан Продановић)

НИШ: Раднички 2010 – Зуфо (19.30)

(Дворана: ОШ „Мика Антић”, судије: Александар Минић, Жељко Стоилков и Стеван Лазаревић, делегат: Саша Стефановић)

Понедељак, 24. фебруар

БЕЧЕЈ: Бечеј 2003 – Сопот (18.00)

(Дворана: „Ђорђе Предин Баџа”, судије: Никола Алексић, Бане Папишта и Драгутин Божовић, делегат: Миле Бекрић)

ИВАЊИЦА: Ивањица – Металац Колорадо (20.30)

(Дворана: ОШ „Кирил Савић”, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Ђорђе Нинић, делегат: Слободан Корићанац)


Фото: Инстаграм