НАЈАВА КОЛА: Шампион Економац гост лидеру Црвеној звезди, Ивањица у Бујановцу

Дерби меч 13. кола Прве лиге, бар по звучности клубова, представља дуел браниоца титуле Економца и најозбиљнијег претендента на круну Црвене звезде.

Нема сумње, максималан учинак у досадашњем току првенства казује – лидер је апсолутни фаворит.

Већа неизвесност очекује се у окршају Врања и Калче, док претходни резултати дају предност Новом Пазару у Блацу, ФОН-у у Новој Пазови и Винтер спорту у Нишу против Земуна Само право.

Јесенас, у дуелима истих ривала: Земун Само право – Винтер спорт 2:7, Економац – Црвена звезда 4:9, Нови Пазар – Јастребац 9:4, ФОН – Нова Пазова 5:1 и Калча – Врање 7:3

Дерби сусрет 15. рунде Друге лиге је без сумње меч Зуфо – Ивањица, тимова са аспирацијом да се докопају елите. Кладионичарским речником – трознак, као и увек кад трећепласирани дочекује водећег.

Посластицу представља и мегдан Коњарника и САС-а, клубова који по традицији спадају у врх српског футсала.

Табела казује: Тиса је фаворит против Радничког 2010, док ће изузетно драматично бити у утакмицама Смедерева и Сопота, РБ-а и Бечеја 2003 и Металац Колорада и Бањице.

Јесенас, у дуелима истих ривала: Сопот – Смедерево 2:5, Бањица – Металац Колорадо 9:3, Раднички 2010 – Тиса 3:2, Ивањица – Зуфо 4:3, Бечеј 2003 – РБ 3:1 и САС – Коњарник 7:0


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 13. КОЛО

Петак, 28. фебруар

ВРАЊЕ: Врање – Калча (19.00)

(Дворана: „Врање”, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Ђорђе Нинић, делегат: Ненад Мутавџић)

БЛАЦЕ: Јастребац – Нови Пазар (19.00)

(Дворана: „Чика Душко Јовановић”, судије: Никола Рабреновић, Предраг Лазаревић и Марко Савић, делегат: Небојша Ристић)

БЕОГРАД: Црвена звезда – Економац (21.00)

(Дворана: „Ранко Жеравица”, Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Владан Ђермановић, делегат: Славенко Матовић)

Субота, 29. фебруар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – ФОН (20.00)

(Дворана: ОШ „Свети Сава”, судије: Милош Јоцовић, Бојан Граовац и Бане Папишта, делегат: Сеад Чочић)

НИШ: Винтер спорт – Земун Само право (20.30)

(Дворана: „Чаир”, судије: Александар Минић, Жељко Стоилков и Милош Грујић, делегат: Братислав Денић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 15. КОЛО

Петак, 28. фебруар

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Раднички 2010 (21.00)

(Дворана: „Јединство”, судије: Братислав Динић, Страхиња Радовић и Марјан Сарка, делегат: Ђорђе Билић)

Субота, 29. фебруар

БЕОГРАД: Коњарник – САС (16.30)

(Дворана: „Шумице”, судије: Бојан Спасић, Далибор Станковић и Марко Мартиновић, делегат: Горан Старчевић)

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – Сопот (19.00)

(Дворана: „Смедерево”, судије: Оливер Николић, Милош Грујић и Благоје Мијаиловић, делегат: Милош Берисавац)

Недеља, 1. март

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Ивањица (18.30)

(Дворана: „Младост”, судије: Петар Радојчић, Драгутин Божовић и Иван Станковић, делегат: Дарко Стојиљковић)

Понедељак, 2. март

ВАЉЕВО: РБ – Бечеј 2003 (18.00)

(Дворана: „Ваљево”, судије: Никола Алексић, Бранко Галић и Душан Арсовић, делегат: Роберт Петровић)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Бањица (20.00)

(Дворана: „Бреза”, судије: Братислав Јовић, Дејан Стајић и Данијел Ристић, делегат: Томислав Јаковљевић)