Земунци с бодом из Ниша, Коњарник бољи од САС-а, Ивањица као лидер из Бујановца

У суботу и недељу на српским футсал паркетима одигране су четири утакмице: Винтер спорт – Земун Само право 4:4 (Прва лига) и Коњарник – САС 5:4, Смедерево – Сопот 1:2 и Зуфо – Ивањица 4:6 (Друга лига).

Меч Нова Пазова – ФОН је одложен: домаћини су обавестили комесара за такмичење Раденка Бошковића да су им болесна петорица играча (нови термин биће накнадно утврђен)


Винтер спорт – Земун Само право 4:4 (2:1)

Ниш – Дворана: „Чаир”. Гледалаца: 200. Судије: Александар Минић (Књажевац), Жељко Стоилков (Алексинац) и Милош Грујић (Ниш). Стрелци: 0:1 П. Павловић аутогол у 1, 1:1 Илић у 4, 2:1 Лекић у 17, 2:2 Миленовић у 26, 3:2 Илић у 27, 3:3 Лазић у 28, 4:3 Ристић у 31, 4:4 Мандић у 38. минуту. Црвени картон: Вујасиновић (Земун Само право).

ВИНТЕР СПОРТ: П. ПАВЛОВИЋ, РИСТИЋ, ЦЕНИЋ, РАНЧИЋ, ЛЕКИЋ, М. Павловић, Максимовић, Рамадани, Илић, Ђорђевић, Јанковић, Спасојевић.

ЗЕМУН САМО ПРАВО: АНТОНИЋ, КАЛАНОВИЋ, ЂУРИЧИЋ, МАНДИЋ, ЛАЗИЋ, Милосављевић, Димитров, Миленовић, Вујасиновић, Јефтић, Стојановић, Младеновић, Томић, Јелић.


КЛАСИК ПРИПАО ДОМАЋИНУ: Детаљ са меча Коњарник – САС Фото: А. Пековић

Коњарник – САС 5:4 (3:2)

Београд – Дворана: „Шумице”. Гледалаца: 200. Судије: Бојан Спасић, Далибор Станковић и Марко Мартиновић (сви из Лазаревца). Стрелци: 0:1 Вукоје у 2, 1:1 Љујић у 5, 2:1 Љујић у 8, 2:2 Ратковић аутогол у 14, 3:2 Шљукић у 15, 4:2 Шљукић у 21, 4:3 Новковић у 31, 5:3 Љујић у 36, 5:4 Раденковић у 40. минуту. Жути картон: Шљукић (Коњарник).

Нагомилавање прекршаја: Коњарник 9 (4-5), САС 7 (2-5).

КОЊАРНИК: ДРНДАРЕВИЋ, ШЉУКИЋ, МИЛУТИНОВИЋ, КОКОТОВИЋ, АРСИЋ, Ракић, Милосављевић, Перишић, Љујић, Маловић, Кнежевић, Вићић, Ратковић, Ристановић.

САС: РОДИЋ, Н. ШАРЕНАЦ, ВУКОЈЕ, РАДЕНКОВИЋ, НОВКОВИЋ, Милићев, Мандић, Томин, Аранитовић, М. Шаренац, Живанов, Делић, Видаковић.


Смедерево – Сопот 1:2 (0:0)

Смедерево – Дворана: „Смедерево”. Гледалаца: 100. Судије: Оливер Николић (Ниш), Милош Грујић (Ниш) и Благоје Мијаиловић (Вршац). Стрелци: 0:1 Каличанин у 29, 1:1 Марјановић у 36, 1:2 Симеуновић у 36. минуту.Жути картони: Првуловић (Смедерево), Каличанин, Ђурић (Сопот). Црвени картони: Првуловић (Смедерево) у 7. и Јевтовић (представник Сопота) у 40. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Смедерево 7 (5-2), Сопот 9 (4-5).

СМЕДЕРЕВО: МИЉКОВИЋ, ПРВУЛОВИЋ, ФИЛИПОВИЋ, САБЉИЋ, БРКИЋ, Марјановић, Ђорђевић, Пантић, Милићевић, Јанковић, Живковић, Добросављевић.

СОПОТ: Н. ЈАНИЋИЈЕВИЋ, М. ЈАНИЋИЈЕВИЋ, ЂУРИЋ, СИМЕУНОВИЋ, КАЛИЧАНИН, Станковић, Јоцић, Бељић.


Ивањица се тријумфом у Бујановцу вратила на прво место Друге лиге, са 34 бода, једним више од другопласираног Коњарника, док је Зуфо трећи са 27


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 13. КОЛО

Петак, 28. фебруар

ВРАЊЕ: Врање – Калча 7:3 (5:2)

(Кнежевић аг 2, Трајковић 10, 17 (10м), 18 (10м), 22, П. Николић 18, Јањић 21 – П. С. Николић 2, Рамић 18, Стојадиновић 34)

БЛАЦЕ: Јастребац – Нови Пазар 3:5 (1:2)

(Сибиновић 11, Урошевић 30, Вулетић 34 – Рамадан 11, Алексић 18, Садовић 28, Мутавџић 38, 39)

БЕОГРАД: Црвена звезда – Економац 4:2 (3:1)

(Талес 8, Маринковић 9, Перић 16, Стојчевски 31 – Васић 17, Рајић 22)

Субота, 29. фебруар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – ФОН – ОДЛОЖЕНО

НИШ: Винтер спорт – Земун Само право 4:4 (2:1)

(Илић 4, 27, Лекић 17, Ристић 31 – П. Павловић аг 1, Миленовић 26, Лазић 28, Мандић 38)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 15. КОЛО

Петак, 28. фебруар

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Раднички 2010 11:6 (3:0)

(Губеринић 15, 16, 30, Икрашев 20, 35, Чичић 21, 33, Целин 25, Томчић 26, Летић 34, Стојанов 37 – Обрадовић 21, Миленковић 22, 35, Ђурђановић 24, Милосављевић 27, 40)

Субота, 29. фебруар

БЕОГРАД: Коњарник – САС 5:4 (3:2)

(Љујић 6, 8, 36, Шљукић 15, 21 – Вукоје 2, Ратковић аг 14, Новковић 31, Раденковић 40)

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – Сопот 1:2 (0:0)

(Марјановић 36 – Каличанин 29, Симеуновић 36)

Недеља, 1. март

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Ивањица 4:6 (2:2)

Понедељак, 2. март

ВАЉЕВО: РБ – Бечеј 2003 (18.00)

(Дворана: „Ваљево”, судије: Никола Алексић, Бранко Галић и Душан Арсовић, делегат: Роберт Петровић)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Бањица (20.00)

(Дворана: „Бреза”, судије: Братислав Јовић, Дејан Стајић и Данијел Ристић, делегат: Томислав Јаковљевић)


Насловна: Коњарник – САС Фото: А. Пековић