ПОЗНАТ ПРВИ ЧЕТВРТФИНАЛИСТА: Ивањица против Црвене звезде догурала до пенала

У првој утакмици осмине финала Футсал Купа Србије Црвена звезда је елиминисала Ивањицу тек после бољег извођења пенала!

Сусрет је завршен резултатом 4:4, да би рулет припао смиренијем домаћину – 2:1, са прецизним хицима Марка Перића и Страхиње Петрова.

Госте је ка изненађењу водио Милорад Колаковић, али…

УМАЛО СЕНЗАЦИЈА: Црвена звезда и Ивањица пре почетка меча

Сва три стрелца из пенала погађали су мрежу и у регуларном току меча: Марко Перић (3) и Страхиња Петров за лидера Прве лиге, док су се Милораду Колаковићу (2), вођи тренутно најбољег тима друголигашког каравана, придружили Немања Вукашиновић и Ненад Николић.

НА НИВОУ: Делегат Берисавац оценио је добрим суђење Граовца, Ђермановића и Павловића

Црвена звезда – Ивањица 4:4 (3:2) – пеналима 2:1

Београд – Дворана: „Ранко Жеравица”. Гледалаца: 200. Судије: Бојан Граовац (Рума), Владан Ђермановић (Шабац) и Никола Павловић (Шабац). Стрелци: 1:0, Перић у 11, 2:0 Перић у 13, 2:1 М. Колаковић у 14, 3:1 Перић у 18, 3:2 М. Колаковић у 19, 4:2 Петров у 32, 4:3 Вукашиновић у 37, 4:4 Николић у 38. минуту. Стрелци из пенала: Перић и Петров за Црвену звезду, а М. Колаковић за Ивањицу. Жути картони: Вулић (Црвена звезда), Ђ. Лишанин, Радоњић (Ивањица).

Нагомилавање прекршаја: Црвена звезда 6 (1-5), Ивањица 4 (1-3).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: РАДМАНОВИЋ, ПЕРИЋ, Д. ПОПОВИЋ, ПЕТРОВ, ТАЛЕС, Рнић, Маринковић, Б. Поповић, Копања, Стојчевски, Станојевић, Вулић.

ИВАЊИЦА: ВАРАГИЋ, НИКОЛИЋ, РАДОЊИЋ, ВУКАШИНОВИЋ, М. КОЛАКОВИЋ, Л. Колаковић, Миловановић, Г. Лишанин, Ђ. Лишанин.


ФУТСАЛ КУП СРБИЈЕ – 1/8 ФИНАЛА

Уторак, 3. март

БЕОГРАД: Црвена звезда – Ивањица 4:4 (3:2) – пеналима 2:1

(Перић 11, 13, 18, Петров 32 – Колаковић 14, 19, Вукашиновић 37, Николић 38)

Среда, 4. март

ЗРЕЊАНИН: САС – ФОН (18.00)

(Дворана: „Кристална”, судије: Благоје Мијаиловић, Марјан Сарка и Никола Ћировић, делегат: Сеад Чочић)

БЕОГРАД: Коњарник – Нови Пазар (18.00)

(Дворана: „Шумице”, судије: Милош Јоцовић, Драгутин Божовић и Владан Радуловић, делегат: Божидар Нинчић)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Врање (18.30)

(Дворана: „Језеро”, судије: Марко Мартиновић, Далибор Станковић и Братислав Динић, делегат: Томислав Чолић)

ВЛАСОТИНЦЕ: Росуља – Нова Пазова (18.30)

(Дворана: „Власина”, судије: Братислав Јовић, Милош Грујић и Стеван Лазаревић, делегат: Ненад Мутавџић)

ВАЉЕВО: РБ – Јастребац (20.00)

(Дворана: „15. септембар”, судије: Небојша Панић, Ђорђе Нинић и Марко Савић, делегат: Јовица Животић)

ЛЕПОСАВИЋ: Лепосавић – Калча (20.00)

(Дворана: „Лепосавић”, судије: Александар Јакшић, Душан Арсовић и Миле Триван, делегат: Дејан Продановић)

НИШ: Винтер спорт – Смедерево (20.30)

(Дворана: „Чаир”, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Милош Радић, делегат: Владан Миладиновић)


Фото: Фејсбук