POZNAT PRVI ČETVRTFINALISTA: Ivanjica protiv Crvene zvezde dogurala do penala

U prvoj utakmici osmine finala Futsal Kupa Srbije Crvena zvezda je eliminisala Ivanjicu tek posle boljeg izvođenja penala!

Susret je završen rezultatom 4:4, da bi rulet pripao smirenijem domaćinu – 2:1, sa preciznim hicima Marka Perića i Strahinje Petrova.

Goste je ka iznenađenju vodio Milorad Kolaković, ali…

UMALO SENZACIJA: Crvena zvezda i Ivanjica pre početka meča

Sva tri strelca iz penala pogađali su mrežu i u regularnom toku meča: Marko Perić (3) i Strahinja Petrov za lidera Prve lige, dok su se Miloradu Kolakoviću (2), vođi trenutno najboljeg tima drugoligaškog karavana, pridružili Nemanja Vukašinović i Nenad Nikolić.

NA NIVOU: Delegat Berisavac ocenio je dobrim suđenje Graovca, Đermanovića i Pavlovića

Crvena zvezda – Ivanjica 4:4 (3:2) – penalima 2:1

Beograd – Dvorana: „Ranko Žeravica”. Gledalaca: 200. Sudije: Bojan Graovac (Ruma), Vladan Đermanović (Šabac) i Nikola Pavlović (Šabac). Strelci: 1:0, Perić u 11, 2:0 Perić u 13, 2:1 M. Kolaković u 14, 3:1 Perić u 18, 3:2 M. Kolaković u 19, 4:2 Petrov u 32, 4:3 Vukašinović u 37, 4:4 Nikolić u 38. minutu. Strelci iz penala: Perić i Petrov za Crvenu zvezdu, a M. Kolaković za Ivanjicu. Žuti kartoni: Vulić (Crvena zvezda), Đ. Lišanin, Radonjić (Ivanjica).

Nagomilavanje prekršaja: Crvena zvezda 6 (1-5), Ivanjica 4 (1-3).

CRVENA ZVEZDA: RADMANOVIĆ, PERIĆ, D. POPOVIĆ, PETROV, TALES, Rnić, Marinković, B. Popović, Kopanja, Stojčevski, Stanojević, Vulić.

IVANJICA: VARAGIĆ, NIKOLIĆ, RADONJIĆ, VUKAŠINOVIĆ, M. KOLAKOVIĆ, L. Kolaković, Milovanović, G. Lišanin, Đ. Lišanin.


FUTSAL KUP SRBIJE – 1/8 FINALA

Utorak, 3. mart

BEOGRAD: Crvena zvezda – Ivanjica 4:4 (3:2) – penalima 2:1

(Perić 11, 13, 18, Petrov 32 – Kolaković 14, 19, Vukašinović 37, Nikolić 38)

Sreda, 4. mart

ZRENJANIN: SAS – FON (18.00)

(Dvorana: „Kristalna”, sudije: Blagoje Mijailović, Marjan Sarka i Nikola Ćirović, delegat: Sead Čočić)

BEOGRAD: Konjarnik – Novi Pazar (18.00)

(Dvorana: „Šumice”, sudije: Miloš Jocović, Dragutin Božović i Vladan Radulović, delegat: Božidar Ninčić)

KRAGUJEVAC: Ekonomac – Vranje (18.30)

(Dvorana: „Jezero”, sudije: Marko Martinović, Dalibor Stanković i Bratislav Dinić, delegat: Tomislav Čolić)

VLASOTINCE: Rosulja – Nova Pazova (18.30)

(Dvorana: „Vlasina”, sudije: Bratislav Jović, Miloš Grujić i Stevan Lazarević, delegat: Nenad Mutavdžić)

VALJEVO: RB – Jastrebac (20.00)

(Dvorana: „15. septembar”, sudije: Nebojša Panić, Đorđe Ninić i Marko Savić, delegat: Jovica Životić)

LEPOSAVIĆ: Leposavić – Kalča (20.00)

(Dvorana: „Leposavić”, sudije: Aleksandar Jakšić, Dušan Arsović i Mile Trivan, delegat: Dejan Prodanović)

NIŠ: Vinter sport – Smederevo (20.30)

(Dvorana: „Čair”, sudije: Dejan Stajić, Danijel Ristić i Miloš Radić, delegat: Vladan Miladinović)


Foto: Fejsbuk