КУП СРБИЈЕ (1/8): Нови Пазар силан у финишу, Росуља и Јастребац прошли на пенале

У четвртфиналу Футсал Купа Србије играће: Црвена звезда, ФОН, Нови Пазар, Економац, Росуља, Јастребац, Калча и Винтер спорт!

У среду увече одиграно је седам утакмица: САС – ФОН 4:5, Коњарник – Нови Пазар 3:6, Економац – Врање 4:3, Росуља – Нова Пазова 2:2 – пеналима 2:1, РБ – Јастребац 1:1 – пеналима 0:2, Лепосавић – Калча 4:7 и Винтер спорт – Смедерево 7:3.

Четвртфинале Футсал Купа Србије на програму је 25. марта

САС против ФОН-а 2,7 секунде пре краја није искористио пенал са 10 метара за изједначење

САС – ФОН 4:5 (1:1)

Зрењанин – Дворана: „Кристална”. Гледалаца: 60. Судије: Благоје Мијаиловић, Марјан Сарка и Никола Ћировић (сви из Вршца). Стрелци: 1:0 Раденковић у 3, 1:1 Петрашевић у 11, 2:1 Н. Шаренац у 23, 2:2 Пешић у 30, 3:2 Аранитовић у 34, 3:3 Раденковић аутогол у 34, 3:4 Алексић у 35, 3:5 Лазић у 38, 4:5 Живанов (10м) у 40. минуту. Жути картони: Вукоје, Живанов (САС), Станковић (ФОН).

Нагомилавање прекршаја: САС 10 (4-6), ФОН 13 (6-7).

САС: РОДИЋ, АРАНИТОВИЋ, ВУКОЈЕ, РАДЕНКОВИЋ, Н. ШАРЕНАЦ, Милићев, Живанов, Мандић, М. Шаренац, Томин, Рашић, Делић.

ФОН: ЈОСИМОВИЋ, ПАВЛОВИЋ, ЛАЗИЋ, АЛЕКСИЋ, СТАНКОВИЋ, Милашиновић, Петрашевић, Мајсторовић, Ристановић, Михић, Стојановић, Пешић, Маргетић.

ФЕШТА У ШУМИЦАМА: Детаља са меча Коњарник – Нови Пазар Фото: А. Пековић

Коњарник – Нови Пазар 3:6 (1:2)

Београд – Дворана: „Шумице”. Гледалаца: 500. Судије: Милош Јоцовић (Нови Сад), Драгутин Божовић (Кула) и Владан Радуловић (Београд). Стрелци: 1:0 Љујић у 2, 1:1 Садовић у 6, 1:2 Д. Јовановић у 20, 2:2 Арсић у 27, 2:3 П. Јовановић у 32, 3:3 Вићић у 36, 3:4 Д. Јовановић у 39, 3:5 П. Јовановић у 39, 3:6 Д. Јовановић у 40. минуту. Жути картони: Вукадиновић, Д. Јовановић (Нови Пазар).

Нагомилавање прекршаја: Коњарник 6 (4-2), Нови Пазар 5 (3-2).

КОЊАРНИК: ДРНДАРЕВИЋ, МИЛУТИНОВИЋ, ШЉУКИЋ, ВИЋИЋ, ЉУЈИЋ, Ракић, Милосављевић, Кокотовић, Перишић, Арсић, Маловић, Кнежевић, Ристановић, Ратковић.

НОВИ ПАЗАР: ХОТ, РАМАДАН, ЕЛ. РЕЏОВИЋ, ВУКАДИНОВИЋ, МУТАВЏИЋ, Садовић, Мујовић, Алексић, Ен. Реџовић, П. Јовановић, Радетинац, Д. Јовановић.

Економац – Врање 4:3 (2:3)

Крагујевац – Дворана: „Језеро”. Гледалаца: 150. Судије: Марко Мартиновић (Лазаревац), Далибор Станковић (Лазаревац) и Братислав Динић (Крагујевац). Стрелци: 0:1 Крстевски у 4, 0:2 Јањић у 7, 1:2 Брдар у 17, 2:2 Јовановић у 18, 2:3 Крстевски у 18, 3:3 Вранић у 26, 4:3 Вранић у 30. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Економац 8 (5-3), Врање 6 (5-1).

ЕКОНОМАЦ: МИЛАНОВИЋ, ДИГИЋ, ВАСИЋ, РОСИЋ, ЈОВАНОВИЋ, Раденковић, Миливојевић, Вранић, Брдар, Марковић, Радојичић, Миловановић, Димитријевић, Миленковић.

ВРАЊЕ: СТОЈАНОВСКИ, ТАСИЋ, НИКОЛИЋ, КРСТИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, Јањић, Крстевски, Стојановић, Димитријевић, Димчић, Стојковић, Анђелковић.

Росуља – Нова Пазова 2:2 (1:1) – пеналима 2:1

Власотинце – Дворана: „Власина”. Гледалаца: 750. Судије: Братислав Јовић, Милош Грујић и Стеван Лазаревић (сви из Ниша). Стрелци: 0:1 Тепавчевић у 7, 1:1 Н. Стојановић у 9, 1:2 Павловић у 32, 2:2 И. Стојановић у 38. минуту. Стрелци из пенала: Милошевић и Тошић за Росуљу, а Шошо за Нову Пазову.

РОСУЉА: МЛАДЕНОВИЋ, ЂОКИЋ, Н. СТОЈАНОВИЋ, С. СТОЈАНОВИЋ, ТОШИЋ, Мишић, Николић, Костић, Цветановић, Милошевић, Стојиљковић, Јовановић, И. Стојановић.

НОВА ПАЗОВА: ПЕТРОВИЋ, КУКОЉ, БРКИЋ, ПАВЛОВИЋ, ШОШО, Денић, Тепавчевић, Пршић.

У Ваљеву су победника одлучили пенали: голман гостију Јовић одбранио је ударац Ранисављевића, док је Илић промашио

РБ – Јастребац 1:1 (1:1) – пеналима 0:2

Ваљево – Дворана: „15. септембар”. Гледалаца: 100. Судије: Небојша Панић (Београд), Ђорђе Нинић (Београд) и Марко Савић (Блаце).

Стрелци: 1:0 Петровић у 14, 1:1 Рајковић у 20. минуту. Стрелци из пенала: Ваљаревић и Вулетић. Жути картони: Ђукић (РБ), Рајковић, Стојковић (Јастребац).

РБ: ВИШИЋ, ИЛИЋ, ТОЈЧИЋ, ПЕТРОВИЋ, ЖИВАНОВИЋ, Ђукић, Крстић, Ранисављевић, Прокић, Рашевић, Николић, Дамњановић, Васиљевић.

ЈАСТРЕБАЦ: ЈОВИЋ, РАЈКОВИЋ, ЛАПЧЕВИЋ, ВУКАЈЛОВИЋ, ВУЛЕТИЋ, Стојковић, Ваљаревић, Судимац, Урошевић.

Лепосавић – Калча 4:7 (0:3)

Лепосавић – Дворана: „Лепосавић”. Гледалаца: 900. Судије: Александар Јакшић (Горњи Милановац), Душан Арсовић (Горњи Милановац) и Миле Триван (Ушће). Стрелци: 0:1 П. С. Николић у 4, 0:2 Кнежевић у 11, 0:3 П. С. Николић у 17, 0:4 Спасић у 22, 1:4 Костић у 26, 1:5 Костић у 27, 2:5 Ма. Томашевић у 29, 3:5 Станојков у 30, 3:6 П. С. Николић у 33, 3:7 Стојадиновић у 39, 4:7 Костић у 39. минуту.

Нагомилавање прекршаја: Лепосавић 3 (1-2), Калча 8 (4-4).

ЛЕПОСАВИЋ: ГЛИШОВИЋ, Д. ВУКИЋЕВИЋ, КОСТИЋ, СТАНОЈКОВ, И. ИГЊАТОВИЋ, Вукашиновић, Мирковић, М. Игњатовић, Ж. Вукићевић, Ма. Томашевић, Мићовић, Ми. Томашевић, Ђурић, Јоковић.

КАЛЧА: П. Ј.. НИКОЛИЋ, ТРОЈАНОВИЋ, СПАСИЋ, КОСТИЋ, СТОЈАДИНОВИЋ, Миљковић, Кнежевић, П. С. Николић, Стојановић.