НАЈАВА КОЛА: Црвена звезда хоће максимално и кроз Нови Пазар, Зуфо стиже на Бањицу

У 14. колу Прве лиге највише пажње привлачи дуел водећих: другопласираног Новог Пазара и првопласиране Црвене звезде.

Црвено-бели са максималним учинком долазе у град на Јошаници: има ли већег мотива и за домаћина?

Судећи по табели: ФОН је изразити фаворит против Јастрепца, Калча мало блажи против Нове Пазове, док вео неизвесности обавија мечеве Земуна Само право и Врања, тј. Економца и Винтер спорта.

Јесенас, у дуелима истих ривала: Нова Пазова – Калча 2:3, Јастребац – ФОН 3:5, Црвена звезда – Нови Пазар 4:1, Винтер спорт – Економац 5:2 и Врање – Земун Само право 6:1

У 16. рунди друголигашког каравана у крупном кадру је утакмица Бањица – Зуфо, претендената за прва три места.

Лидера Ивањицу не очекује лаган посао против Тисе, Радничког 2010 боли јесења „банка” од Коњарника, нема сумње да ће бити силно мотивисан.

САС због домаћег паркета има предност у окршају са РБ-ом, Бечеј 2003 је победио Смедерево и у Ђурђевом граду, док нас је Сопот, на црти Металац Колораду, у претходним колима научио да је трознак увек у игри.

Јесенас, у дуелима истих ривала: Смедерево – Бечеј 3:4, Металац Колорадо – Сопот 6:3, Зуфо – Бањица 8:13, Тиса – Ивањица 3:7, Коњарник – Раднички 2010 10:1 и РБ – САС 5:4


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 14. КОЛО

Субота, 7. март

БЕОГРАД: Земун Само право – Врање (20.00)

(Дворана: „Пинки”, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Владан Ђермановић, делегат: Ненад Митић)

Недеља, 8. март

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Винтер спорт (18.00)

(Дворана: „Језеро”, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Страхиња Радовић, делегат: Миле Бекрић)

БЕОГРАД: ФОН – Јастребац (18.00)

(Дворана: „Шумице”, судије: Бојан Буројевић, Братислав Динић и Душан Арсовић, делегат: Божидар Нинчић)

НИШ: Калча – Нова Пазова (18.30)

(Дворана: „Чаир”, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Иван Станковић, делегат: Марјан Ђорђевић)

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Црвена звезда (19.00)

(Дворана: „Пендик”, судије: Александар Минић, Оливер Николић и Жељко Стоилков, делегат: Саша Стефановић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 16. КОЛО

Субота, 7. март

ЗРЕЊАНИН: САС – РБ (20.00)

(Дворана: „Кристална”, судије: Драгутин Божовић, Благоје Мијаиловић и Марјан Сарка, делегат: Мирослав Цимеша)

НИШ: Раднички 2010 – Коњарник (20.00)

(Дворана: ОШ „Мика Антић”, судије: Бојан Спасић, Далибор Станковић и Марко Мартиновић, делегат: Милош Лазаревић)

Недеља, 8. март

БЕЧЕЈ: Бечеј 2003 – Смедерево (18.30)

(Дворана: „Ђорђе Предин Баџа”, судије: Никола Рабреновић, Предраг Лазаревић и Ђорђе Нинић, делегат: Борис Правиловић)

Понедељак, 9. март

БЕОГРАД: Бањица – Зуфо (18.30)

(Дворана: „Бањица”, судије: Петар Радојчић, Александар Јакшић и Бранко Галић, делегат: Ђорђе Билић)

СОПОТ: Сопот – Металац Колорадо (20.00)

(Дворана: ОШ „Јелица Миловановић”, судије: Никола Алексић, Милош Јоцовић и Марко Савић, делегат: Роберт Петровић)

ИВАЊИЦА: Ивањица – Тиса (20.30)

(Дворана: ОШ „Кирил Савић”, судије: Братислав Јовић, Стеван Лазаревић и Милош Грујић, делегат: Миливоје Томић)