NAJAVA KOLA: Crvena zvezda hoće maksimalno i kroz Novi Pazar, Zufo stiže na Banjicu

U 14. kolu Prve lige najviše pažnje privlači duel vodećih: drugoplasiranog Novog Pazara i prvoplasirane Crvene zvezde.

Crveno-beli sa maksimalnim učinkom dolaze u grad na Jošanici: ima li većeg motiva i za domaćina?

Sudeći po tabeli: FON je izraziti favorit protiv Jastrepca, Kalča malo blaži protiv Nove Pazove, dok veo neizvesnosti obavija mečeve Zemuna Samo pravo i Vranja, tj. Ekonomca i Vinter sporta.

Jesenas, u duelima istih rivala: Nova Pazova – Kalča 2:3, Jastrebac – FON 3:5, Crvena zvezda – Novi Pazar 4:1, Vinter sport – Ekonomac 5:2 i Vranje – Zemun Samo pravo 6:1

U 16. rundi drugoligaškog karavana u krupnom kadru je utakmica Banjica – Zufo, pretendenata za prva tri mesta.

Lidera Ivanjicu ne očekuje lagan posao protiv Tise, Radničkog 2010 boli jesenja „banka” od Konjarnika, nema sumnje da će biti silno motivisan.

SAS zbog domaćeg parketa ima prednost u okršaju sa RB-om, Bečej 2003 je pobedio Smederevo i u Đurđevom gradu, dok nas je Sopot, na crti Metalac Koloradu, u prethodnim kolima naučio da je troznak uvek u igri.

Jesenas, u duelima istih rivala: Smederevo – Bečej 3:4, Metalac Kolorado – Sopot 6:3, Zufo – Banjica 8:13, Tisa – Ivanjica 3:7, Konjarnik – Radnički 2010 10:1 i RB – SAS 5:4


PRVA FUTSAL LIGA – 14. KOLO

Subota, 7. mart

BEOGRAD: Zemun Samo pravo – Vranje (20.00)

(Dvorana: „Pinki”, sudije: Bojan Graovac, Bane Papišta i Vladan Đermanović, delegat: Nenad Mitić)

Nedelja, 8. mart

KRAGUJEVAC: Ekonomac – Vinter sport (18.00)

(Dvorana: „Jezero”, sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Strahinja Radović, delegat: Mile Bekrić)

BEOGRAD: FON – Jastrebac (18.00)

(Dvorana: „Šumice”, sudije: Bojan Burojević, Bratislav Dinić i Dušan Arsović, delegat: Božidar Ninčić)

NIŠ: Kalča – Nova Pazova (18.30)

(Dvorana: „Čair”, sudije: Dejan Stajić, Danijel Ristić i Ivan Stanković, delegat: Marjan Đorđević)

NOVI PAZAR: Novi Pazar – Crvena zvezda (19.00)

(Dvorana: „Pendik”, sudije: Aleksandar Minić, Oliver Nikolić i Željko Stoilkov, delegat: Saša Stefanović)


DRUGA FUTSAL LIGA – 16. KOLO

Subota, 7. mart

ZRENJANIN: SAS – RB (20.00)

(Dvorana: „Kristalna”, sudije: Dragutin Božović, Blagoje Mijailović i Marjan Sarka, delegat: Miroslav Cimeša)

NIŠ: Radnički 2010 – Konjarnik (20.00)

(Dvorana: OŠ „Mika Antić”, sudije: Bojan Spasić, Dalibor Stanković i Marko Martinović, delegat: Miloš Lazarević)

Nedelja, 8. mart

BEČEJ: Bečej 2003 – Smederevo (18.30)

(Dvorana: „Đorđe Predin Badža”, sudije: Nikola Rabrenović, Predrag Lazarević i Đorđe Ninić, delegat: Boris Pravilović)

Ponedeljak, 9. mart

BEOGRAD: Banjica – Zufo (18.30)

(Dvorana: „Banjica”, sudije: Petar Radojčić, Aleksandar Jakšić i Branko Galić, delegat: Đorđe Bilić)

SOPOT: Sopot – Metalac Kolorado (20.00)

(Dvorana: OŠ „Jelica Milovanović”, sudije: Nikola Aleksić, Miloš Jocović i Marko Savić, delegat: Robert Petrović)

IVANJICA: Ivanjica – Tisa (20.30)

(Dvorana: OŠ „Kiril Savić”, sudije: Bratislav Jović, Stevan Lazarević i Miloš Grujić, delegat: Milivoje Tomić)