DRUGA LIGA: Čak 14 golova u vojvođanskom derbiju, Ivanjica ne gostuje Konjarniku!

U prvoj utakmici 17. kola Druge lige SAS i Bečej 2003 u Zrenjaninu (bez prisustva gledalaca zbog prevencije širenja koronavirusa) igrali su nerešeno 7:7.

Domaćin je na poluvremenu imao dva gola prednosti, ali je u poslednjem minutu vojvođanskog derbija morao da spašava i bod.

Zoran Arđeljan (Bečej 2003) isključen je u 25. minutu, pošto je u vrlo kratkom roku dobio dva žuta kartona zbog bezobzirnih startova

SAS – Bečej 2003 7:7 (4:2)

Zrenjanin – Dvorana: „Kristalna”. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Đorđe Ninić (svi iz Beograda). Strelci: 1:0 N. Šarenac u 3, 2:0 M. Šarenac u 6, 2:1 Bodonji u 12, 3:1 Aranitović u 14, 3:2 Golub u 14, 4:2 Tomin u 19, 4:3 Golub u 25, 5:3 Lojpur u 27, 5:4 Korać u 28, 6:4 M. Šarenac u 30, 6:5 Korać u 35, 6:6 Bodonji u 38, 6:7 Stanić u 38, 7:7 N. Šarenac u 40. minutu. Žuti karton: Arđeljan (Bečej 2003). Crveni karton: Arđeljan (Bečej 2003) u 25. minutu.

Nagomilavanje prekršaja: SAS 5 (3-2), Bečej 2003 10 (5-5).

SAS: RODIĆ, ARANITOVIĆ, NOVKOVIĆ, N. ŠARENAC, TOMIN, Lojpur, Živanov, Mandić, M. Šarenac, Delić.

BEČEJ 2003: VADASKI, GOLUB, KORAĆ, BODONJI, STANIĆ, Ćulum, Arđeljan, Kobiljski, Arvaji, Lazović.

Konjarnik je na društvenim mrežama objavio da se utakmica sa Ivanjicom odlukom komesara za takmičenje Radenka Boškovića (obavestio ih usmenim putem) odlaže! Razlog je bolest četvorice igrača Ivanjice (nije u pitanju koronavirus)

DRUGA FUTSAL LIGA – 17. KOLO

Petak, 13. mart

ZRENJANIN: SAS – Bečej 2003 7:7 (4:2)

(N. Šarenac 3, 40, M. Šarenac 6, 30, Aranitović 14, Tomin 19, Lojpur 27 – Bodonji 12, 38, Golub 14, 25, Korać 28, 34, Stanić 38)

Subota, 14. mart

GORNJI MILANOVAC: Metalac Kolorado – Smederevo (20.00)

(Dvorana: „Breza”, sudije: Nikola Rabrenović, Predrag Lazarević i Dušan Arsović, delegat: Slobodan Korićanac)

BEOGRAD: Konjarnik – Ivanjica – ODLOŽENO

Nedelja, 15. mart

BUJANOVAC: Zufo – Sopot (20.30)

(Dvorana: „Mladost”, sudije: Bratislav Jović, Ivan Stanković i Miloš Grujić, delegat: Nebojša Dinić)

Ponedeljak, 16. mart

NOVI BEČEJ: Tisa – Banjica (18.00)

(Dvorana: „Jedinstvo”, sudije: Petar Radojčić, Miloš Jocović i Dragutin Božović, delegat: Boris Pravilović)

VALJEVO: RB – Radnički 2010 (18.00)

(Dvorana: „Valjevo”, sudije: Branko Galić, Marko Savić i Marko Martinović, delegat: Slavenko Matović)