ДРУГА ЛИГА: Чак 14 голова у војвођанском дербију, Ивањица не гостује Коњарнику!

У првој утакмици 17. кола Друге лиге САС и Бечеј 2003 у Зрењанину (без присуства гледалаца због превенције ширења коронавируса) играли су нерешено 7:7.

Домаћин је на полувремену имао два гола предности, али је у последњем минуту војвођанског дербија морао да спашава и бод.

Зоран Арђељан (Бечеј 2003) искључен је у 25. минуту, пошто је у врло кратком року добио два жута картона због безобзирних стартова

САС – Бечеј 2003 7:7 (4:2)

Зрењанин – Дворана: „Кристална”. Играно без присуства гледалаца. Судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Ђорђе Нинић (сви из Београда). Стрелци: 1:0 Н. Шаренац у 3, 2:0 М. Шаренац у 6, 2:1 Бодоњи у 12, 3:1 Аранитовић у 14, 3:2 Голуб у 14, 4:2 Томин у 19, 4:3 Голуб у 25, 5:3 Лојпур у 27, 5:4 Кораћ у 28, 6:4 М. Шаренац у 30, 6:5 Кораћ у 35, 6:6 Бодоњи у 38, 6:7 Станић у 38, 7:7 Н. Шаренац у 40. минуту. Жути картон: Арђељан (Бечеј 2003). Црвени картон: Арђељан (Бечеј 2003) у 25. минуту.

Нагомилавање прекршаја: САС 5 (3-2), Бечеј 2003 10 (5-5).

САС: РОДИЋ, АРАНИТОВИЋ, НОВКОВИЋ, Н. ШАРЕНАЦ, ТОМИН, Лојпур, Живанов, Мандић, М. Шаренац, Делић.

БЕЧЕЈ 2003: ВАДАСКИ, ГОЛУБ, КОРАЋ, БОДОЊИ, СТАНИЋ, Ћулум, Арђељан, Кобиљски, Арваји, Лазовић.

Коњарник је на друштвеним мрежама објавио да се утакмица са Ивањицом одлуком комесара за такмичење Раденка Бошковића (обавестио их усменим путем) одлаже! Разлог је болест четворице играча Ивањице (није у питању коронавирус)

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 17. КОЛО

Петак, 13. март

ЗРЕЊАНИН: САС – Бечеј 2003 7:7 (4:2)

(Н. Шаренац 3, 40, М. Шаренац 6, 30, Аранитовић 14, Томин 19, Лојпур 27 – Бодоњи 12, 38, Голуб 14, 25, Кораћ 28, 34, Станић 38)

Субота, 14. март

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – Смедерево (20.00)

(Дворана: „Бреза”, судије: Никола Рабреновић, Предраг Лазаревић и Душан Арсовић, делегат: Слободан Корићанац)

БЕОГРАД: Коњарник – Ивањица – ОДЛОЖЕНО

Недеља, 15. март

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Сопот (20.30)

(Дворана: „Младост”, судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Милош Грујић, делегат: Небојша Динић)

Понедељак, 16. март

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Бањица (18.00)

(Дворана: „Јединство”, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Драгутин Божовић, делегат: Борис Правиловић)

ВАЉЕВО: РБ – Раднички 2010 (18.00)

(Дворана: „Ваљево”, судије: Бранко Галић, Марко Савић и Марко Мартиновић, делегат: Славенко Матовић)