БУЂЕЊЕ ШАМПИОНА: Црвена звезда боља од Земунаца, Лозничанима пријао Вршац, осмица Тисе

У петак увече на српским футсал паркетима одигране су три утакмице, уз два тријумфа гостију и један домаћина.

У оквиру другог кола Прве лиге шампион Црвена звезда је у београдском дербију савладала Земун Само право 3:1 и на та начин, после шокантног пораза од Винтер спорта, показала да се пробудила.

У трећој рунди друголигашког каравана Лозница-град 2018 је у Вршцу очитала лекцију Форуму 5:0, док је Тиса спасила част тимова који су играли код куће и надиграла Палеж 8:4.

Земун Само право – Црвена звезда 1:3 (0:1)

Београд – Дворана: Пинки. Играно без присуства гледалаца. Судије: Драгутин Божовић, Милош Јоцовић и Владимир Тошић. Стрелци: 0:1 Перић у 17, 1:1 Ђуричић у 28, 1:2 Боснић у 34, 1:3 Станојевић у 40. минуту. Жути картони: Мандић (Земун Само право), Боснић, Перић (Црвена звезда).

ЗЕМУН САМО ПРАВО: ФИЛИПОВИЋ, КАЛАНОВИЋ, Б. МИЛОСАВЉЕВИЋ, АРСИЋ, ЂУРИЧИЋ, А. Милосављевић, Митровић, Миленовић, Петронијевић, Мандић, Грујић, Томић, Јелић, Јевтић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: ВУЛИЋ, ПЕРИЋ, Д. ПОПОВИЋ, СТОЈЧЕВСКИ, Л. МИЛОСАВЉЕВИЋ, Сарић, Маринковић, Боснић, Б. Поповић, Копања, Станојевић, Радмановић.

Форум – Лозница-град 2018 0:5 (0:3)

Вршац – Дворана: Миленијум. Играно без присуства гледалаца. Судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Радослав Миленковић. Стрелци: 0:1 Аврамовић у 2, 0:2 Аврамовић у 20, 0:3 Вулетић у 20, 0:4 Миловановић у 32, 0:5 Милашиновић у 38. минуту. Жути картони: Богдановић (Форум), Росић (Лозница-град 2018). Црвени картон: Деспотовић (Лозница-град 2018) у 32. минуту.

ФОРУМ: МОРАРИЈУ-БАЈАШ, ЈАНКОВИЋ, РАДИСАВЉЕВИЋ, ВЛАХОВИЋ, БОГДАНОВИЋ, Корња, Кнежевић, Рашић, Благојевић, Анђелковић, Ћирка, Богданов, Киккош.

ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018: ЈОВИЋ, РОСИЋ, МИЛОВАНОВИЋ, ВУЛЕТИЋ, АВРАМОВИЋ, Миленковић, Николић, Благојевић, Кнежевић, Милашиновић, Савић, Максимовић, Деспотовић, Јовић.

Тиса – Палеж 8:4 (4:3)

Нови Бечеј – Дворана: Јединство. Играно без присуства гледалаца. Судије: Предраг Лазаревић, Ђорђе Нинић и Иван Биорац. Стрелци: 1:0 Томић у 5, 2:0 Целин у 6, 2:1 С. Грујичић у 7, 3:1 Губеринић у 13, 4:1 Икрашев у 15, 4:2 Ж. Грујичић у 16, 4:3 Милошевић у 17, 5:3 Чичић у 21, 6:3 Виновић у 24, 6:4 Јанковић у 30, 7:4 Губеринић у 35, 8:4 Губеринић (10м) у 40. минуту. Жути картони: Чичић (Тиса), Јанковић (Палеж).

ТИСА: ЋУРЧИЋ, ЧИЧИЋ, ТОМИЋ, ГУБЕРИНИЋ, ЦЕЛИН, Зокић, Икрашев, Стојковић, Пеленгић, Стојанов, Виновић, Андрић.

ПАЛЕЖ: ТОМИЋ, С. ГРУЈИЧИЋ, Ж. ГРУЈИЧИЋ, ЈАНКОВИЋ, МИЛОШЕВИЋ, Павличевић, Оџић, Лазаревић, Димитријевић, Милинковић, Вучићевић, Тејић, Павловић.

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – ДРУГО КОЛО

Петак, 2. октобар

БЕОГРАД: Земун Само право – Црвена звезда 1:3 (0:1)

(Ђуричић 28 – Перић 17, Боснић 34, Станојевић 40)

Субота, 3. октобар

ВРАЊЕ: Врање – Коњарник (19.00)

(Дворана: Врање, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Иван Станковић, делегат: Братислав Денић)

НИШ: Винтер спорт – Калча (21.00)

(Дворана: Чаир, судије: Небојша Панић, Никола Рабреновић и Бранко Галић, делегат: Владан Миладиновић)

Недеља, 4. октобар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Нови Пазар (20.00)

(Дворана: ОШ Свети Сава, судије: Никола Алексић, Владан Радуловић и Предраг Вујић, делегат: Ненад Митић)

Утакмица ФОН – Економац је одложена.

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – ТРЕЋЕ КОЛО

ВРШАЦ: Форум – Лозница-град 2018 0:5 (0:3)

(Аврамовић 2, 20, Вулетић 20, Миловановић 32, Милашиновић 38)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Палеж 8:4 (4:3)

(Томић 5, Целин 6, Губеринић 13, 35, 40 (10м), Икрашев 15, Чичић 21, Виновић 24 – С. Грујичић 7, Ж. Грујичић 16, Милошевић 17, Јанковић 30)

ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ: Металац Колорадо – САС (20.45)

(Дворана: Бреза, судије: Бојан Граовац, Владан Ђермановић и Бане Папишта, делегат: Дејан Продановић)

БЕОГРАД: Бањица – Бечеј (21.00)

(Дворана: Бањица, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Марко Мајсторовић, делегат: Леонардо Матић)

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Јастребац (19.00)

(Дворана: Дубочица, судије: Оливер Николић, Милош Грујић и Братислав Јовић, делегат: Небојша Ристић)

Понедељак, 5. октобар

БУЈАНОВАЦ: Зуфо – Ивањица (19.30)

(Дворана: Младост, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Александар Ранђеловић, делегат: Саша Стефановић)